Vienas fotosesijas laikā tiek sabildētas daudzas bildes, pēc tam tiek atlasītas pašas labākās, kuras pēc tam tiks arī apstrādātas. Bilžu apstrādes laiks parasti aizņem vairākas dienas. Pēc tam gatavās fotogrāfijas varēsiet saņemt elektroniskā veidā.

Foto sesijas laikā fotogrāfs izdarīs visu nepieciešamo, lai bildes būtu dinamiskas, aizraujošas un neatkārtotos, bet tajā pašā laikā parūpēsies arī par to, lai jūs būtu apmierināti ar rezultātu. Viņš norādīs, kur labāk likt rokas, kā labāk nostāties, pieregulēs piemērotāko apgaismojumu un atradīs labākos leņķus. Jums ne par ko nebūs jāuztraucas! Fotogrāfam ir bijušas neskaitāmas fotosesijas Rīgas foto studijā ar visdažādākajiem klientiem, ar visdažādākajām vēlmēm un idejām.

Bez svinīgiem apģērbiem vai trakiem aksesuāriem līdzi droši variet ņemt arī draugus, bērnus un pat mājdzīvniekus, sarīkosim vairākas fotosesijas, ja tas būs nepieciešams. Mums ir pieredze gan ar suņu, gan ar kaķu, gan zīdaiņu, gan vecmammu bildēšanu, līdz ar to dodiet ziņu, kādas ir jūsu vēlmes un mēs parūpēsimies par visu pārējo. Galvenais, lai jūtaties ērti un atbrīvoti, tad arī visas bildes un idejas izdosies!

Piesakies fotosesijai vai fotostudijas īrei!

Mob. Tālr.: +371 270-22-203
E-pasts: info@fotosesijas.com