Dāvanu karte fotosesijai

Mēs visi laiku pa laikam meklējam dāvanu idejas Jaunajam gadam, dzimšanas dienai, kāzām un citiem svarīgiem gadījumiem. Dāvanu karte fotosesijai ir lieliska dāvana, kas piemērota gandrīz jebkuram gadījumam.

Iespaidi dāvanā Rīgā

Dāvanu sertifikātu fotosesijai var pasniegt dažādu iemeslu dēļ:

  • dzimšanas dienā;
  • uz kāzu vai iepazīšanās gadadienu;
  • līdz 14. februārim;
  • līdz bērna piedzimšanai;
  • kolēģim vai radiniekam, kas gatavojas kļūt par māmiņu.

Šis saraksts nav pilnīgs. Dāvanu fotosesija var būt arī pārsteigums tiem, kas atver jaunu biznesu. Tas viss ir atkarīgs no jūsu radošuma un gadījuma, kuram jums ir jāatrod dāvana.

Fotosesija dāvanā “otrajai pusītei”

Fotostudijā Fotosesijas.com mājaslapā var izvēlēties un pasūtīt kuponu fotosesijai draudzenei vai sievai. Fotogrāfija var būt arī iemīlējusies pārim (love story žanrā).

Pirms pirkšanas iesakām precizēt informāciju par fotosesiju, kuru vēlaties dāvināt. Tā var būt romantiska filmēšanās studijā vai brīvā dabā, mīlas stāsts vai jutekliska erotiska fotosesija.

Ir ļoti svarīgi, lai gan fotogrāfs, gan topošā modele zinātu, kāda filmēšana viņiem būs, un būtu tai gatava.

Sertifikāts par fotosesiju dāvanā ļaus nedomāt par fotosesijas izmaksām. Jūsu mīļotais cilvēks var mierīgi sagatavoties, atpūsties, izvēlēties vietu, rekvizītus un ierasties uz filmēšanu labā noskaņojumā.

Fotosesija kā dāvana topošajai māmiņai

Fotosesija var būt brīnišķīga dāvana grūtniecei. Fotosesija palīdzēs atklāt visu mātes skaistumu, uzlabos garastāvokli un saglabās šo apbrīnojamo laiku atmiņā.

Profesionāliem fotogrāfiem vienmēr ir idejas oriģinālai fotosesijai ar grūtniecēm.

Pirmajās mazuļa dzīves nedēļās var organizēt arī fotografēšanu. Šis būs neaizmirstams notikums, un pēc dažiem gadiem jūsu bērns noteikti būs ieinteresēts redzēt savas pirmās fotogrāfijas.

Dāvana draugam: spilgta fotosesija un unikāls tēls

Fotografēšanās mūsu fotostudijā būs lieliska dāvana draudzenei, māsai. Jebkura meitene ar prieku pielaikos neparastu pagātnes tēlu.

Tas noteikti kļūs par spilgtu un neaizmirstamu emociju avotu. Vēlies iepriecināt un pārsteigt? Uzdāviniet fotosesiju ar make-up un matiem oriģinālā vidē un profesionālās ainavās.

Dāvana Ziemassvētkos: jūsu prieks fotoattēlā

Ziemassvētki ir vieni no svētkiem, kas patīk visiem. Dāvanu izvēle šai dienai var aizņemt daudz laika un pūļu. Dāvanu karte Ziemassvētku fotosesijai ir lielisks pārsteiguma variants vienam vai pat visai ģimenei.

Dāvanu karte fotosesijai: pārsteigums, kas derēs ikvienamFotografēšanu var organizēt mājās, brīvā dabā vai studijā, kur profesionāļi iekārtos pareizo gaismu un oriģinālo ainavu.

Foto kā dāvana bērniem

Fotosesija var būt dāvana arī bērniem. Daudziem bērniem patīk fotografēties. Fotografēšana var būt vēl viena dāvana dzimšanas dienā, mācību gada sākumā un daudzos citos gadījumos.

Profesionāls fotogrāfs radīs mazas princeses vai maza džentlmeņa tēlu. Tas viss ir atkarīgs no bērna hobijiem, fotografēšanas un iztēles.

Kā noorganizēt fotosesiju kā dāvanu?

Uztaisīt šādu pārsteigumu ir ļoti vienkārši. Iesācējiem mūsu vietnē varat redzēt dažādu fotosesiju žanru portfolio. Pievērsiet īpašu uzmanību tam, kāda veida fotogrāfiju vēlaties sniegt.

Pēc tam sadaļā “dāvanu kartes” atrodiet cenai un nosacījumiem atbilstošu variantu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka varat ziedot ne tikai pašu fotogrāfiju, bet arī papildu pakalpojumus.

Izvēlies dāvanu kartes, iepriecini citus ar patīkamiem pārsteigumiem un spilgtām emocijām.

Pirkt tiešsaistē