Kailfoto & Erotiskā fotosesija

Kailfoto fotosesija ļauj iemīlēt un cienīt savu ķermeni, jo katrs ķermenis ir kā mākslas darbs, tas ir unikāls ar visām tā mazajām niansēm, kas padara to par kaut ko neatkārtojamu, un saskatīt tā īpašo neatkārtojamību var tikai tad, ja zūd apģērba maska, bet tā attēlošana fotogrāfijā ir māksla. Kailfoto fotosesija ļauj iemīlēt savu ķermeni un apzināties, cik skaists un īpašs tas katram no mums ir. Erotiskā fotosesija ir arī neaizmirstams piedzīvojums, kā pamēģināt kaut ko jaunu un ļauties jaunām, izaicinošām izjūtām. Fotosesiju var organizēt gan mūsu studijā Rīgā, gan arī var tikt organizēta izbraukuma kailfoto sesija. Vai tas ir kāds jums iemīļots interjers, vai kāda lokācija brīvā dabā, viss ir iespējams par to iepriekš vienojoties, fotogrāfs parūpēsies par to, lai vienalga, kur notiktu fotosesija, jūs justos ērti un apmierināti ar gala rezultātu neatkarīgi no tā, kur kailfoto ir uzņemti.

Pieteikties

Kailfoto fotogrāfs

Parūpēsies par to, lai izveidotu augstākās kvalitātes jutekliskas un mākslinieciskas fotogrāfijas, lai iemūžinātu jūsu unikālās ķermeņa aprises. Pēc tam šie kailfoto var noderēt gan kā pārsteiguma dāvana mīļotajai otrajai pusītei, vai arī kā mūžīgs atgādinājums par jūsu neatkārtojamo ķermeni un tā skaistumu. Mūsu profesionālais kailfoto fotogrāfs parūpēsies par to, lai fotogrāfijas būtu ļoti gaumīgas un mākslinieciskas, bet ja ir vēlme pēc tā, lai erotiskās fotosesijas rezultāts būtu nedaudz pikantāks vai jutekliskāks – tas protams arī ir iespējams. Fotogrāfs ar lielo pieredzi dažādajās kailfoto sesijās ir gatavs parūpēsies par to, lai maksimāli izzinātu jūsu vēlmes un vajadzības, kā arī strādās pie tā, lai jūs neļautos kompleksiem, bet justos brīvi un atraisīti kameras priekšā. Erotiskās fotosesijas laikā fotogrāfs saskatīs un iemūžinās jūsu apbrīnas vērto ķermeni, liekot uzsvaru uz to, lai izceltu jūsu unikalitāti un skaistumu.

Gatavošanās kailfoto fotosesijai

Lai rezultāts būtu pēc iespējas izcilāks, svarīgi, ka pirms sesijas, kārtīgi apdomājat kāds ir vēlamais rezultāts un nokomunicējat to ar mūsu fotogrāfu, ja nepieciešams paņemiet sev līdzi kādus iemīļotus aksesuārus vai atribūtus, lai atdzīvinātu fotosesiju. Bez tam noteikti ir svarīgi kārtīgi izgulēties un atpūsties, lai fotosesijas dienā justos par sevi pārliecināti, atbrīvoti un enerģiski, protams, pats, pats galvenais ir nākt uz fotosesiju ar smaidu un labā garastāvoklī, tad arī kailfoto būs izcils un vēl ilgi uzlabos jums omu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu pieteikties kailfoto vai erotiskajai fotosesijai?

Pieteikties kailfoto vai erotiskajai fotosesijai var ļoti vienkārši - izmantojot mūsu mājaslapā pieejamo pieteikuma formu vai zvanot pa tālruni +371 27022203. Arī, ja rodas papildus jautājumi, varat rakstīt uz info@fotosesijas.com.

Vai kailfoto un erotiskā fotosesija ir pieejama tikai Rīgā?

Lai gan mūsu studija atrodas Rīgā, mēs piedāvājam arī izbraukuma fotosesijas. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties fotosesiju veikt sev mīļākajā interjerā vai dabā, visu var sarunāt, lai jūsu pieredze būtu maksimāli patīkama.

Kāds ir ideāls laiks, lai pieteiktos fotosesijai?

Ideāls laiks fotosesijai ir tad, kad jūtaties gatavs un drošs par to. Mēs iesakām pieteikties vismaz dažas nedēļas iepriekš, lai mēs varētu nodrošināt jums vēlamo datumu un laiku.

Vai fotosesijas laikā nodrošinās privātumu?

Mūsu prioritāte ir jūsu ērtības un privātums. Fotosesijas tiek rīkotas tā, lai jūs justos pēc iespējas ērtāk, un visas sesijas notiek pilnīgā konfidencialitātē.

Kā notiek kailfoto un erotiskās fotosesijas plānošana?

Pirmā solī mēs apspriežam jūsu vēlmes un idejas par fotosesiju. Pēc tam izvēlamies piemērotāko lokāciju un laiku. Visu sesijas detaļu plānošana notiek ciešā sadarbībā ar klientu, lai gala rezultāts atbilstu jūsu vēlmēm.

Cik ilgi ilgst kailfoto vai erotiskā fotosesija?

Fotosesijas ilgums var atšķirties atkarībā no dažādiem faktoriem, piemēram, lokācijas un klienta vēlmēm. Vidēji fotosesija ilgst no 1 līdz 3 stundām.

Vai ir iespējamas fotosesijas ārpus Latvijas?

Lai gan mēs galvenokārt darbojamies Latvijā, esam atvērti arī fotosesijām ārpus valsts. Par šādiem projektiem ieteicams pārrunāt individuāli, lai mēs varētu nodrošināt jums vislabāko piedāvājumu.

Kādi ir kailfoto un erotiskās fotosesijas cenrāži?

Mūsu cenrāži ir atkarīgi no daudziem faktoriem, tostarp no sesijas ilguma, lokācijas un klienta specifiskajām prasībām. Lai saņemtu detalizētu piedāvājumu, lūdzam pieteikties caur mājaslapu vai sazināties ar mums.

Vai man ir jāgatavojas kaut kā īpaši pirms fotosesijas?

Mēs iesakām pirms fotosesijas rūpēties par savu labsajūtu un atpūsties. Ja ir konkrētas idejas vai tēli, ko vēlaties iemūžināt, noteikti dalieties ar tiem ar mums. Īpašas sagatavošanās prasības tiks apspriestas pirms fotosesijas.

Kur es varu redzēt savas fotogrāfijas pēc fotosesijas?

Pēc fotosesijas jūs saņemsiet piekļuvi digitālam albumam ar visām labākajām fotogrāfijām. Mēs nodrošinām profesionālu apstrādi, lai katrs attēls izskatītos pēc iespējas skaistāks.

Atsauksmes

Pieredze kailfoto fotosesijā bija ārkārtīgi profesionāla. Fotogrāfs bija pacietīgs un palīdzēja justies ērti. Galarezultāti ir izcili!

Elīna Krasovska

Erotiskā fotosesija bija brīnišķīga pieredze. Studija Rīgā ir labi aprīkota, un fotogrāfs bija ļoti izpalīdzīgs. Esmu sajūsmā par bildēm!

Mārtiņš Liepa

Izvēloties Kailfoto fotosesiju, nezināju, ko gaidīt, bet bija super! Profesionāla pieeja un lieliski gala rezultāti.

Liene Berziņa

Biju nedaudz nervozs pirms kailfoto sesijas, bet fotogrāfs bija ļoti saprotošs un radīja patīkamu pieredzi. Bildes iznāca fantastiskas!

Andris Gailis

Erotiskā fotosesija ar šo komandu bija neaizmirstama! Jutāmies tik ērti un rezultāts - vienkārši elpu aizraujošs. Iesaku visiem!

Kristīne Ozoliņa

Fantastiska pieredze erotiskajā fotosesijā. Iemīlēju savu ķermeni no jauna. Paldies par jūsu profesionalitāti un izcilajiem rezultātiem!

Jānis Bērziņš

Lieliska apkalpošana un profesionāla attieksme no fotogrāfa puses. Kailfoto sesija pārsniedza manas cerības ar tās augsto kvalitāti un estētiku.

Dace Kalniņa

Pirmo reizi biju uz erotisko fotosesiju, bet pateicoties profesionālajai komandai, viss noritēja gludi. Bildes sanāca ļoti izteiksmīgas un skaistas.

Raimonds Vējonis