1.gada fotosesija

Saglabājiet svētkus uz spilgtiem kadriem

Visu, kas saistīts ar mūsu bērniem, gribas paturēt atmiņā. Fotosesija 1 gada mazuļiem kļūst par arvien populārāku tradīciju. Ja jūsu mazulim tūlīt apritēs gads, ir laiks padomāt, kā pavadīsi šo dienu.

Fotosesija uz pirmā gada jubileju būs interesants svētku papildinājums, notikums, kas visiem paliks atmiņā. Jūs varat pasūtīt šādu fotosesiju mūsu vietnē.

Pieteikties

Visu, kas saistīts ar mūsu bērniem, gribas paturēt atmiņā. Fotosesija 1 gada mazuļiem kļūst par arvien populārāku tradīciju. Ja jūsu mazulim tūlīt apritēs gads, ir laiks padomāt, kā pavadīsi šo dienu.

Fotosesija uz pirmā gada jubileju būs interesants svētku papildinājums, notikums, kas visiem paliks atmiņā. Jūs varat pasūtīt šādu fotosesiju mūsu vietnē.

Fotosesija mazulim uz pirmā gada jubileju: idejas un sagatavošanās

Mēs piedāvājam vairākas iespējas bērna fotosesijai uz 1 gadu:

  • studijā ar krāsainiem rekvizītiem un mīļākajām rotaļlietām;
  • ģimenes pastaigas laikā dabā vai pa pilsētu;
  • ar vecākiem, vecvecākiem;
  • bērnu ballītē;
  • ģimenes svētku laikā.

Kuru no šīm iespējām izvēlēties, ir atkarīgs no jums. Galvenais, kas jāatcerās, ka mazulim jābūt ērti. Labs garastāvoklis ir garantija, ka fotosesija būs veiksmīga un rezultāti patiks visiem.

Bērnu fotogrāfa galvenais uzdevums šādā fotosesijā ir “noķert” interesantākos un spilgtākos mirkļus, labus rakursus un noskaņojumu. Mūsu komandā strādā profesionāļi, darbus varat aplūkot vietnes portfolio sadaļā.

Sagatavošanās fotosesijai: idejas, vietas, attēli

Pirms fotografēšanas jāņem vērā:

fotografēšanās vieta (varam ieteikt, kur Rīgā var bildēt mazuļus);
bērna, viņa apģērba tēma un tēls;
aksesuāru vai dekorāciju izmantošana.

Mēs palīdzēsim realizēt nestandarta idejas šādai fotosesijai. Bērni kadrā var būt attēloti kā kovboji, pasaku princeses un citi varoņi. Tas viss ir atkarīgs no jūsu iztēles un jūsu gaumes. Mūsu fotogrāfs redzēs un notvers jūsu mazuļa labākos rakursus un emocijas.

Izveidojiet satriecošus foto suvenīrus vietnē Fotosesijas.com

Jūsu mazuļa pirmajā dzimšanas dienā uzņemtās fotogrāfijas ir vērtīgs suvenīrs. Tās tiek glabātas rāmjos un albumos. Mīloši vecāki šīs bildes noteikti aplūkos bieži, kad bērns būs krietni vecāks.

Pēc gadiem jūsu bērni varēs redzēt sevi šajās fotogrāfijās. Bildes viņus noteikti uzmundrinās.

Lai vienotos par fotosesiju sava bērna pirmajam gadiņam, zvaniet uz mājaslapā norādīto tālruņa numuru. Gaidām Jūs arī mūsu fotostudijā. Saglabājiet patīkamākos notikumus profesionālās fotogrāfijās!

Biežāk uzdotie jautājumi

Kad labāk āpiesaka 1.gada fotosesija?

Ieteicams 1.gada fotosesiju pieteikt vismaz 2-3 nedēļas iepriekš. Tas dos iespēju atrast jums ērtāko laiku un vienoties par visām detaļām. Pieteikšanās iespējama aizpildot formu mūsu mājaslapā vai zvanot uz +371 27022203.

Cik ilgi ilgst 1.gada fotosesija?

Fotosesijas ilgums parasti ir 1-2 stundas. Tas ļauj mazulim justies ērti un nepiespiesti, kā arī nodrošina pietiekami daudz laika, lai iemūžinātu visus svarīgākos mirkļus.

Kādas ir 1.gada fotosesijas cenas?

1.gada fotosesijas cena var atšķirties, atkarībā no fotosesijas paketes un klienta vēlmēm. Detalizētāku informāciju par cenām un pakalpojumiem var atrast mūsu mājaslapā vai sazinoties ar mums caur e-pastu info@fotosesijas.com.

Vai 1.gada fotosesijai var izvēlēties āra lokāciju?

Jā, mēs piedāvājam gan studijas, gan āra lokāciju fotosesijas. Āra fotosesija ir lieliska iespēja izmantot dabas ainavu kā fonu, kas piešķir bildēm īpašu noskaņu. Lūdzu, norādiet savu vēlamo lokāciju pieteikuma formā.

Cik ilgi jāgaida, līdz saņemsim 1.gada fotosesijas bildes?

Parasti, lai apstrādātu un sagatavotu 1.gada fotosesijas bildes, nepieciešama 1 nedēļa. Mēs garantējam, ka katrs attēls būs rūpīgi izvēlēts un profesionāli apstrādāts.

Vai 1.gada fotosesijas laikā var fotografēties arī ģimene?

Protams! Mēs aicinām ģimenes dalību fotosesijā, lai iemūžinātu šos skaistos mirkļus kopā ar jūsu mazuli. Tas piešķir bildēm vēl lielāku emocionālo vērtību.

Kā sagatavoties 1.gada fotosesijai?

Sagatavošanās 1.gada fotosesijai ietver mazulim ērtu un tematisku apģērbu izvēli, kā arī pāris mantas vai rotaļlietas, kas palīdzēs mazulim justies ērti. Mēs ieteiksim jums idejas, lai šī diena būtu neaizmirstama.

Vai 1.gada fotosesijā var izmantot speciālus aksesuārus?

Jā, mēs piedāvājam plašu aksesuāru un rekvizītu klāstu, ko var izmantot jūsu mazulim fotosesijā. Jūs varat arī paši atvest jebkādus personīgos aksesuārus, kas jums šķiet piemēroti.

Kā varu mainīt vai atcelt 1.gada fotosesijas pieteikumu?

Mainīt vai atcelt fotosesijas pieteikumu varat, sazinoties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai e-pastā info@fotosesijas.com. Lūdzu, dariet to laicīgi, vismaz 3 dienas pirms plānotās fotosesijas datuma.

Vai 1.gada fotosesija tiek piedāvāta arī brīvdienās?

Jā, mēs piedāvājam 1.gada fotosesijas arī brīvdienās, lai nodrošinātu, ka mūsu pakalpojumi ir pieejami jums ērtākajā laikā. Tomēr brīvdienām ir augsta pieprasījuma pakāpe, tāpēc ieteicams pieteikties laicīgi.

Atsauksmes

Paldies par brīnišķīgo pieredzi mūsu mazuļa 1.gada jubilejā. Visi momenti tika noķerti ar lielu rūpību un mīlestību.

Linda Krūmiņa

Iesaku šo fotosesiju visiem, kas vēlas iemūžināt skaistu atmiņu mirkļus. Profesionāla attieksme un brīnišķīgas fotogrāfijas!

Jānis Bērziņš

Bija lieliski redzēt, kā fotogrāfs strādā ar mūsu mazo jubilāru. Esam ļoti apmierināti ar bildēm un pakalpojumu kopumā.

Sandra Ozoliņa

Liels paldies par jaukajām bildēm!

Mārtiņš Kalniņš

Izcila pieredze un profesionāla pieeja! Pirmā gadiņa fotosesija mums atstāja tikai pozitīvas emocijas. Noteikti iesakām!

Baiba Liepiņa

Fotosesija bija raita un patīkama. Iesaku!

Edgars Vītols

Pirmā gadiņa fotosesija bija viens no mūsu mazā dzīves gaišākajiem mirkļiem. Fotogrāfs bija ļoti pacietīgs un ar labu pieeju bērnam.

Kristīne Jansone

Pārsteigts par fotogrāfa profesionalitāti un kā mazais jubilārs tika iemūžināts. Paldies par neaizmirstamo pieredzi!

Artūrs Priedītis

Vēlos izteikt pateicību par jauko 1.gada fotosesiju. Fotogrāfs veica lielisku darbu, saglabājot mūsu mazās dāmas burvību.

Elīna Vētra