Pāru fotosesija

Mīlestība ir kaut kas vārdos neievērpjams, tā nepazīst robežu, tā stāv pāri visam un ir neaprakstāmi skaista. Vienalga vai svinat savas sudraba kāzas, vai esat tikko iemīlējušies un viens uz otru joprojām raugāties rozā brillēm, pāru fotosesija ir lielisks veids kā iemūžināt jūsu mīlestības apliecinājumu kvalitatīvos foto pierādījumos. Pāru fotosesijas laikā jūs ne tikai nostiprināsiet savas attiecības un savstarpējo saikni, bet arī iegūsiet jaunas kopīgas atmiņas par fotosesijas pieredzi un procesu.

Pieteikties

Fotosesija pārim – lokācija

Pāru fotosesija var tikt organizēta gan studijā Rīgā, kur pieejams viss nepieciešamais profesionālais aprīkojums – fotokameras, objektīvi, dažādi foni, gaismas, gan arī jūsu izvēlētā lokācijā, kas jums ir tuva un mīļa. Ja fotosesija paredzēta ārpus studijas telpām, fotogrāfs nodrošināsies ar visu nepieciešamo, lai rezultāts pie jūsu iemīļotās liepas vai ozola būtu tikpat kvalitatīvs kā, ja tas tiktu iemūžināts studijā.

Pāru fotogrāfs

Pats būtiskākais, lai izdotos veiksmīga pāru fotosesija ir ļoti niansēta un veiksmīga komunikācija, ne tikai starp pašu pāri, bet arī starp pāri un fotogrāfu. Tāpēc ir ļoti būtiski, ka fotosesijas pārim organizē un fotografē profesionāļi ar ilgu gadu pieredzi, kuri, ja vien padalīsieties, spēs realizēt pilnīgi visas, pat pašas trakākās vēlmes un idejas. Profesionālais spēs notvert, kā arī iemūžināt jūsu siltās jūtas vienam pret otru, kamēr jūs izbaudāt viens otra kompāniju.

Sagatavošanās pāru fotosesijai

Lai process būtu pēc iespējas mierīgāks, pilns mīlestības un sapratnes, ir daži padomi, kurus būtiski ievērot pirms dodaties uz satraucošo notikumu – fotosesija pāriem. Mīlestība ir kaut kas grūti definējams, vēl grūtāk to ir iemūžināt fotogrāfijā, lai rezultāts būtu pēc iespējas labāks, viens no ieteikumiem ir padomāt par saskaņotu apģērbu, lai tas jūs vienotu. Paņemiet līdzi, ja iespējams kādas lietiņas, kas simbolizē jūsu attiecības. Otrkārt, noteikti apspriedieties ar mīļoto cilvēku, kopā arī izvēlaties vēlamo fotosesijas ideju, vietu un laiku. Piedalīšanās fotosesija nevar būt uzspiesta, ja pāru fotosesija ir aktuāla tikai vienam no pāra un tā tiek uzspiesta, tad kvalitatīvu beigu rezultātu jeb bildes iegūt nebūs iespējami. Izbaudiet fotosesiju un viens otra klātbūtni. Treškārt lūgums abiem no pāra piedomāt par sakoptāku izskatu, lai pēcāk pašiem prieks atskatīties uz savu bildēs iemūžināto mīlestību.

Pāru fotosesijas cenas

Fotosesija ar dekorācijām izmaksās 100 EUR stundā, bet mini fotosesija, kas ilgs tikai 30 minūtes, izmaksās 40 EUR. Vairāk par cenām.