Pāru fotosesija

Mīlestība ir kaut kas vārdos neievērpjams, tā nepazīst robežu, tā stāv pāri visam un ir neaprakstāmi skaista. Vienalga vai svinat savas sudraba kāzas, vai esat tikko iemīlējušies un viens uz otru joprojām raugāties rozā brillēm, pāru fotosesija ir lielisks veids kā iemūžināt jūsu mīlestības apliecinājumu kvalitatīvos foto pierādījumos. Pāru fotosesijas laikā jūs ne tikai nostiprināsiet savas attiecības un savstarpējo saikni, bet arī iegūsiet jaunas kopīgas atmiņas par fotosesijas pieredzi un procesu.

Pieteikties

Fotosesija pārim – lokācija

Pāru fotosesija var tikt organizēta gan studijā Rīgā, kur pieejams viss nepieciešamais profesionālais aprīkojums – fotokameras, objektīvi, dažādi foni, gaismas, gan arī jūsu izvēlētā lokācijā, kas jums ir tuva un mīļa. Ja fotosesija paredzēta ārpus studijas telpām, fotogrāfs nodrošināsies ar visu nepieciešamo, lai rezultāts pie jūsu iemīļotās liepas vai ozola būtu tikpat kvalitatīvs kā, ja tas tiktu iemūžināts studijā.

Pāru fotogrāfs

Pats būtiskākais, lai izdotos veiksmīga pāru fotosesija ir ļoti niansēta un veiksmīga komunikācija, ne tikai starp pašu pāri, bet arī starp pāri un fotogrāfu. Tāpēc ir ļoti būtiski, ka fotosesijas pārim organizē un fotografē profesionāļi ar ilgu gadu pieredzi, kuri, ja vien padalīsieties, spēs realizēt pilnīgi visas, pat pašas trakākās vēlmes un idejas. Profesionālais spēs notvert, kā arī iemūžināt jūsu siltās jūtas vienam pret otru, kamēr jūs izbaudāt viens otra kompāniju.

Sagatavošanās pāru fotosesijai

Lai process būtu pēc iespējas mierīgāks, pilns mīlestības un sapratnes, ir daži padomi, kurus būtiski ievērot pirms dodaties uz satraucošo notikumu – fotosesija pāriem. Mīlestība ir kaut kas grūti definējams, vēl grūtāk to ir iemūžināt fotogrāfijā, lai rezultāts būtu pēc iespējas labāks, viens no ieteikumiem ir padomāt par saskaņotu apģērbu, lai tas jūs vienotu. Paņemiet līdzi, ja iespējams kādas lietiņas, kas simbolizē jūsu attiecības. Otrkārt, noteikti apspriedieties ar mīļoto cilvēku, kopā arī izvēlaties vēlamo fotosesijas ideju, vietu un laiku. Piedalīšanās fotosesija nevar būt uzspiesta, ja pāru fotosesija ir aktuāla tikai vienam no pāra un tā tiek uzspiesta, tad kvalitatīvu beigu rezultātu jeb bildes iegūt nebūs iespējami. Izbaudiet fotosesiju un viens otra klātbūtni. Treškārt lūgums abiem no pāra piedomāt par sakoptāku izskatu, lai pēcāk pašiem prieks atskatīties uz savu bildēs iemūžināto mīlestību.

Pāru fotosesijas cenas

Fotosesija ar dekorācijām izmaksās 150 EUR stundā, bet mini fotosesija, kas ilgs tikai 30 minūtes, izmaksās 60 EUR. Vairāk par cenām.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu pieteikties pāru fotosesijai?

Pāru fotosesijai varat pieteikties, aizpildot formu mūsu mājas lapā sadaļā "Pieteikties", vai zvanot pa tālruni +371 27022203. Arī, ja vēlaties, varat sūtīt e-pastu uz info@fotosesijas.com.

Cik ilgi ilgst pāru fotosesija?

Pāru fotosesijas ilgums var atšķirties, atkarībā no jūsu vēlmēm un izvēlētā pakalpojuma. Parasti fotosesija ilgst no 1 līdz 3 stundām, lai nodrošinātu pietiekami daudz laika, lai iemūžinātu jūsu īpašos brīžus.

Kāds ir pāru fotosesijas cenu diapazons?

Cenas pāru fotosesijai var atšķirties atkarībā no dažādiem faktoriem, piemēram, fotosesijas ilguma un atrašanās vietas. Vairāk informācijas par cenām un veidiem varat atrast mūsu mājas lapā vai sazinoties ar mums tieši.

Vai ir kādi padomi, kā sagatavoties pāru fotosesijai?

Lai sagatavotos pāru fotosesijai, ieteicams izvēlēties ērtus un jums piemērotus apģērbus, kā arī apspriest ar fotogrāfu jebkādas īpašas vēlmes vai idejas, ko vēlaties iemūžināt. Svarīgi ir justies ērti un būt pašiem.

Vai pāru fotosesiju var veikt ārpus telpām?

Jā, pāru fotosesiju var veikt gan ārpus telpām, piemēram, dabā vai pilsētas vidē, gan iekštelpās. Izvēle par fotosesijas vietu ir atkarīga no jūsu vēlmēm un idejām, kuras vēlaties iemūžināt.

Kā mēs varam izvēlēties fotogrāfu mūsu pāru fotosesijai?

Mūsu komandā strādā dažādi fotogrāfi ar savu unikālo stilu un pieeju. Mēs iesakām apskatīt mūsu mājas lapā pieejamo fotogrāfu portfolio un, ja jums ir konkrētas vēlmes, sazinieties ar mums, lai mēs varētu palīdzēt jums atrast piemērotāko fotogrāfu.

Cik ilgi pēc fotosesijas mēs saņemsim savas bildes?

Bildes parasti tiek piegādātas 2-4 nedēļu laikā pēc fotosesijas. Precīzs laiks var atšķirties atkarībā no fotogrāfa darba slodzes un izvēlētā veida. Mēs garantējam, ka darīsim visu iespējamo, lai jūs savas bildes saņemtu pēc iespējas ātrāk.

Vai mēs varam ietekmēt fotosesijas procesu?

Protams, mēs vienmēr esam atvērti jūsu idejām un vēlmēm. Pirms fotosesijas noteikti apspriedīsim jūsu redzējumu un vēlmes, lai nodrošinātu, ka gala rezultāts atbilst tieši jūsu vajadzībām.

Ko darīt, ja mums ir īpašas vēlmes attiecībā uz fotosesijas vietu?

Ja jums ir īpašas vēlmes attiecībā uz fotosesijas vietu, lūdzu, sazinieties ar mums pirms fotosesijas. Mēs esam gatavi strādāt, lai atrastu piemērotāko vietu jūsu fotosesijai, vienlaikus ņemot vērā gan praktiskus, gan estētiskus aspektus.

Kā mēs varam iegūt papildu informāciju par pāru fotosesiju?

Papildu informāciju par pāru fotosesiju, tai skaitā paketes un cenas, varat atrast mūsu mājas lapā. Arī varat brīvi sazināties ar mums tieši zvanot +371 27022203 vai rakstot uz info@fotosesijas.com.

Atsauksmes

Pāru fotosesija bija lieliska pieredze! Fotogrāfs bija ļoti profesionāls un fotogrāfijas sanāca vienkārši burvīgas! Noteikti iesaku!

Jānis un Līga

Mums bija fantastiska diena, pateicoties šai fotosesijai. Fotogrāfs radīja patīkamu atmosfēru un mēs jutāmies ērti.

Marta

Mēs esam ļoti apmierināti ar mūsu pāru fotosesiju. Tas bija īpašs veids, kā atzīmēt mūsu gada dienu, un fotosesijas rezultāti bija izcili.

Toms un Anete

Es biju nedaudz satraukta pirms fotosesijas, bet fotogrāfs mums uzreiz lika justies ērti. Gala rezultātā saņēmām skaistas atmiņas!

Ilze

Pāru fotosesija bija brīnišķīga dāvana mūsu piecgades kāzu jubilejai. Fotogrāfs bija ļoti radošs un ar labu aci detaļām, kas padarīja mūsu pieredzi neaizmirstamu.

Kristaps un Baiba

Fotosesija bija lieliska iespēja pavadīt kvalitatīvu laiku kopā un iegūt skaistas fotogrāfijas. Fotogrāfs bija profesionāls un draudzīgs, kas palīdzēja mums justies ļoti ērti.

Ieva

Mēs esam ļoti apmierināti ar piedzīvoto pāru fotosesiju. Fotogrāfs mūs vadīja cauri visam procesam, padarot to par patīkamu pieredzi. Fotogrāfijas ir vienkārši lieliskas!

Edgars un Elīna

Šī bija mūsu pirmā pāru fotosesija un mēs nevarējām būt laimīgāki! Fotogrāfs bija ļoti pacietīgs un palīdzēja mums atpūsties, lai iegūtu dabiskas un skaistas bildes.

Linda un Mārtiņš

Pāru fotosesija piešķīra mums iespēju iemūžināt mūsu mīlestību un emocijas. Fotogrāfa profesionalitāte un atvērtība padarīja šo pieredzi par neaizmirstamu brīdi.

Raimonds

Bijām ļoti priecīgi par mūsu pāru fotosesiju. Fotogrāfs bija izcils un iemūžināja mūsu attiecību būtību. Ļoti iesaku šo pakalpojumu ikvienam, kurš vēlas saglabāt īpašas atmiņas.

Zane