Foto apstrāde

Foto apstrāde jeb attēlu apstrāde ļauj iemūžināto mirkli padarīt par vēl kvalitatīvāku un izcilāku fotogrāfiju. Visi attēli tiek apstrādāti, lai tiktu ievēroti vienoti kvalitātes standarti gala rezultātam, bilžu apstrāde jau ir iekļauta cenā. Foto apstrāde nozīmē to, ka attēla krāsu temperatūra, ekspozīcijas, kontrasta uzlabošana. Bilžu apstrāde ir arī kadrējuma, piesātinājuma, tonalitātes pieslīpēšana, kā arī kameras profila, fona, statīvu aizkrāsošana un vēl daudzas citas darbības, kas ir nepieciešamas lieliskam rezultātam. Visām bildēm tiek veikta foto apstrāde, jo visiem attēliem pēc to nofotografēšanas ir nepieciešama neliela apstrāde, bet tā tikai uzlabo attēla kvalitāti, neizmainot tajā redzamo mirkli. Savukārt, ja ir vēlme būtiski kaut ko izmainīt savā izskatā, tad pie mums ir iespējams veikt arī foto retušēšanu, kas ļauj bildē ne tikai pielabot defektus, bet padarīt cilvēku arī slaidāku, garāku, izmainīt acu krāsu vai pat ādas krāsu.

Fotogrāfiju restaurācija

Pie foto apstrādes pieder arī bilžu restaurācija, kas kļūst aktuāla, ja ir vēlme restaurēt attēlus, it īpaši šobrīd, kad mūsdienās lielākā daļa attēlu jeb foto tiek uzglabāti digitāli, ir svarīgi, ka ir iespēja uzlabot, pielabot fotogrāfijas, kas uzņemtas pirms digitālā fotogrāfiju laikmeta. Fotoalbumi ne vienmēr tiek uzglabāti tā, lai tajās esošās fotogrāfijas nezaudētu savu kvalitāti, jo to ietekmē ļoti daudzi faktori, gan telpas temperatūra, gan mitrums, gan gaismas daudzums. Attēli, kas gadu laikā zaudējušas savu kvalitāti, varbūt ir netīras, saburzītas, no nepareizas uzglabāšanas, iespējams nogājusi krāsa – to visu var labot ar bilžu apstrādi, kas vērsta uz fotogrāfiju restaurāciju.

Foto montāža

Ja ir vēlme iejusties kādā filmu varoņa tēlā vai varbūt pat būt daļai no kādas slavenas gleznas, tad pie mums tas ir iespējams. Attēlu apstrāde ļauj kļūt ne tikai par filmas vai kāda stāsta sižeta varoni, bet arī pat par visspēcīgāko jūsu fantāziju spēļu vai jebkuru citu supervaroni. Bilžu apstrādes ierobežojumi būs atkarīga tikai no jūsu iztēles un radošuma, visu pārējo atstājiet profesionāļu rokās.

Foto apstrādes cenas

Pie mums ir iespēja veikt dažādu bilžu apstrādi par ļoti draudzīgām cenām. Foto apstrāde – foto retušēšana no 3 EUR/foto, foto montāža jums izmaksās 15-20 EUR/foto, bet foto restaurēšana no 10-50 EUR/foto. Protams, visu attēlu apstrādes cena, fotogrāfijām, kuras vēlaties montēt vai restaurēt, ir atkarīga no bildes oriģināla kvalitātes un bilžu daudzuma.

Apply