Fotoattēlu apstrāde

Ideālu kadru nav. Pat veiksmīgākajiem kadriem ir nelieli defekti, kurus fotoattēlu apstrāde izlabos. Ne visas nepilnības var novērst neatkarīgi, izmantojot optiku un īpašas lietojumprogrammas. Lai iegūtu patiešām skaistas bildes, ir jāpavada daudz laika un pūļu.

Labākais risinājums ir profesionāla foto rediģēšana, ko var pasūtīt Fotosesijas.com.

Mūsu uzdevums ir padarīt jūsu fotoattēlus labākus!

Fotoattēlu apstrādes pakalpojumi

Fotostudijas Fotosesijas.com speciālisti ar programmu palīdzību retušēs Jūsu fotogrāfijas. Izlabosim redzamās nepilnības, piemēram, sarkanas acis, ādas nepilnības, nepareizu stāju u.c.

Piedāvājam amatieru un studijas fotogrāfiju apstrādi no pasākumiem:

  • kāzas;
  • dzimšanas dienas;
  • ballītes;
  • bērnu brīvdienas;
  • vecmeitu un vecpuišu ballītes.

Tāpat retušēsim profesionāla fotogrāfa uzņemtās bildes izbraukumā, bērnu, portretu, erotiskās fotosesiju laikā un sasniegsim labāko estētisko efektu!

Skaistas preču vai pakalpojumu fotogrāfijas padara tos pievilcīgākus patērētāja acīs un mudina pirkt vai pasūtīt preces. Mēs uzlabosim reklāmas fotoattēlus un piešķirsim jūsu produktam pienācīgu vizuālo apvalku. Pēc apstrādes ar attēliem var aizpildīt uzņēmuma mājas lapu, drukāt katalogos un žurnālos, noformēt ēdienkartes u.c.

Vai vēlaties kaut ko neparastu, ne tikai fotografēšanu? Fotosesijas.com piedāvā foto montāžas pakalpojumu. Fotomontāžu veic pieredzējuši dizaineri, balstoties uz klientu idejām un vēlmēm. Rezultātā radīsies neparasti darbi, kas ieņems lepnumu jebkurā ģimenes albumā!

Fotosesijas.com darbu piemērus un iedvesmojošas fotomontāžas idejas skatiet tematiskajā sadaļā. Pakalpojuma izmaksas ir atkarīgas no darba sarežģītības un tiek noteiktas individuāli.

Vai jums ir jautājumi vai nepieciešams detalizēts padoms? Sazinieties ar fotostudijas darbiniekiem pa norādītajiem kontakttālruņiem vai e-pastā. Mēs noteikti palīdzēsim!

Pasūti apstrādes un foto rediģēšanas pakalpojumus no Fotosesijas.com un palutini sevi ar skaistām bildēm!

Apply