Dzimšanas dienas fotosesija

Jūsu brīvdienu labākās fotogrāfijas

Profesionāla dzimšanas dienas fotogrāfija liks atcerēties pašu notikumu un emocijas, ko tev sagādāja tuvie un mīļie. Mēs visi vēlamies iemūžināt svarīgākos notikumus. Tas jo īpaši attiecas uz brīvdienām un laimīgākajām dienām.

Vēlies, lai svētki tev vai mīļotajam cilvēkam būtu vēl emocionālāki un gaišāki? Vai jūs gatavojaties piepildīt savu fotoalbumu ar jautriem un radošiem kadriem? Piesaki dzimšanas dienas fotosesiju pie mums!

Pieteikties

Fotosesijas.com strādā profesionāli ar kompozīcijas un skaistuma izjūtu. Mūsu fotogrāfijas padarīs jebkurus svētkus priecīgākus, emocionālākus, pozitīvākus.

Fotosesijas.com komandas krājumā ir daudz nestandarta ideju, kas padarīs Jūsu fotosesijas neparastas:

Daudz kas ir atkarīgs no tā, kur un kādā priekšmetā notiek svētki. Klubā vai restorānā varat radoši fotografēt, pasniedzot dāvanas, apsveikumus vai viesu tērptos.

Fotogrāfiju varēsim “atdzīvināt” ar radiem. Nāciet klajā ar daudz sižetu un neparastu kompozīciju.

Ja vēlaties savā dzimšanas dienā aktīvi atpūsties, organizēt braucienus ar jahtu vai citus pasākumus, mūsu fotogrāfs var būt kopā ar jums. Visas šīs dienas emocijas un pārsteigumi tiks saglabāti bildēs.

Pasūtiet fotogrāfiju dzimšanas dienā Rīgā un visā Latvijā

Dzimšanas dienu fotografēšanas pakalpojumi nav tikai modes tendence. Pasūtīta fotosesija var būt vēl viena dāvana draugam vai mīļotajam. Noteikti padomājiet par to, ja nezināt, ko dāvināt svētkos.

Veiksmīgai fotografēšanai ir ļoti svarīgi pārrunāt to, ko sagaidāt no fotogrāfa un pašām fotogrāfijām. Lai labāk izprastu, kādas var būt fotogrāfijas, skatiet portfolio mūsu vietnē. Šeit jūs atradīsiet fotogrāfijas dažādos fotografēšanas stilos un žanros: portreti, bērni, oficiālie un, protams, fotogrāfijas no dzimšanas dienām.

Lai uzzinātu, cik maksā dzimšanas dienas fotografēšana, skatiet sadaļu. Tur norādītas cenas par fotogrāfa darba stundu noteiktos apstākļos (fotostudijā vai izbraukumā). Lai precizētu cenu, iesakām zvanīt uz kontakttālruni vai apmeklēt mūsu biroju Rīgā. Šeit varat apspriest fotosesijas koncepciju, paņemt piederumus un papildu pakalpojumus.

Vai tuvojas svētki, ko vēlaties iemūžināt fotoattēlā? Zvaniet vai brauciet ciemos. Labākie mirkļi paliks ar jums uz visiem laikiem!

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu pieteikt dzimšanas dienas fotosesiju?

Dzimšanas dienas fotosesiju var viegli pieteikt, aizpildot formu mūsu mājaslapā vai zvanot uz +371 27022203. Arī e-pasts info@fotosesijas.com ir pieejams jūsu ērtībai.

Cik ilgi iepriekš man jāpiesakās, lai nodrošinātu fotogrāfu savai dzimšanas dienai?

Lai garantētu fotogrāfa pieejamību jūsu dzimšanas dienā, ieteicams pieteikties vismaz mēnesi iepriekš. Tas ļaus mums rūpīgi plānot un sagatavot fotosesiju atbilstoši jūsu vēlmēm.

Kādi ir dzimšanas dienas fotosesijas cenā iekļautie pakalpojumi?

Dzimšanas dienas fotosesijā iekļauta profesionāla fotogrāfa klātbūtne, individuāla pieeja katra klienta vajadzībām, pēcapstrāde un digitālo attēlu piegāde. Detalizētāku informāciju par pakalpojumu klāstu un cenām varat atrast mūsu mājaslapā.

Kāds ir dzimšanas dienas fotosesijas ilgums?

Bieži vien dzimšanas dienas fotosesija ilgst no 1 līdz 3 stundām, atkarībā no klienta vajadzībām un izvēlētās pakalpojumu pakas. Precīzāku laiku vienmēr var pielāgot, lai atbilstu jūsu individuālajām prasībām.

Vai es varu izvēlēties fotosesijas stilu dzimšanas dienas fotosesijai?

Protams, mēs piedāvājam iespēju izvēlēties stilu, kas vislabāk atbilst jūsu personīgajām vēlmēm un dzimšanas dienas tēmai. Mūsu mājaslapā varat iepazīties ar dažādu fotogrāfu portfolio.

Vai dzimšanas dienas fotosesiju var veikt ārpus studijas?

Jā, mēs piedāvājam iespēju veikt dzimšanas dienas fotosesiju gan telpās, gan brīvā dabā. Izvēloties āra fotosesiju, mēs kopā atradīsim piemērotāko vietu, kas atbilst jūsu vēlmēm un fotosesijas konceptam.

Cik ilgā laikā pēc fotosesijas es saņemšu savas bildes?

Attēlus parasti nododam 2-4 nedēļu laikā pēc fotosesijas. Mēs nodrošinam profesionālu attēlu pēcapstrādi, lai garantētu augstāko kvalitāti. Precīzu laiku var ietekmēt arī attēlu skaits un individuālās vajadzības.

Vai ir iespējams saņemt arī izdrukātas bildes no dzimšanas dienas fotosesijas?

Jā, papildus digitālajiem attēliem mēs piedāvājam arī iespēju pasūtīt drukātas bildes. Šī opcija ir pieejama par papildus samaksu, un par to var vienoties fotosesijas pieteikšanas laikā.

Vai dzimšanas dienas fotosesiju var veikt jebkurā Latvijas vietā?

Mēs esam elastīgi un varam veikt fotosesiju jebkurā Latvijas vietā, kas jums ir tuva sirdij un atbilst jūsu vēlmēm. Lūdzu, ņemiet vērā, ka par fotosesiju ārpus Rīgas var tikt piemērota papildus maksa par transporta izdevumiem.

Kā es varu sagatavoties savai dzimšanas dienas fotosesijai?

Lai sagatavotos dzimšanas dienas fotosesijai, ieteicams padomāt par fotosesijas stila un tēmas vēlmēm, izvēlēties apģērbu, kas atbilst noskaņai, un pārrunāt visas detaļas ar fotogrāfu. Mēs esam šeit, lai palīdzētu un nodrošinātu, ka jūsu diena tiek iemūžināta tieši tā, kā vēlaties.

Atsauksmes

Pateicoties profesionālajai dzimšanas dienas fotosesijai, mūsu ģimenes albumā tagad ir brīnišķīgas atmiņas. Fotogrāfs bija ļoti saprotošs un radošs.

Liene Ozoliņa

Fotosesijas pieredze bija neaizmirstama! Fotogrāfs mums palīdzēja justies ērti, un rezultāti bija vienkārši apbrīnojami. Iesaku visiem!

Mārtiņš Kalniņš

Dzimšanas dienas fotosesija pārspēja visas manas cerības! Fotogrāfs bija profesionāls un spēja padarīt šo pieredzi patiesi īpašu.

Sandra Pētersone

Esmu ļoti apmierināts ar sniegto dzimšanas dienas fotosesijas servisu. Fotogrāfs bija talantīgs un radīja patiesi unikālus kadrus.

Jānis Bērziņš

Fotogrāfs bija ļoti profesionāls un izprata mūsu vēlmes. Dzimšanas dienas fotosesija piešķīra mūsu svinībām īpašu noskaņu.

Dace Kļava

Mans pieredze ar dzimšanas dienas fotosesiju bija fantastiska! Fotogrāfs bija draudzīgs un ļoti radošs, un bildes sanāca lieliskas.

Kristaps Jansons

Izvēloties dzimšanas dienas fotosesiju, nezināju, ko sagaidīt, bet sanāca forši! Fotogrāfs bija lieliski sagatavojies un profesionāls.

Inese Vītola

Dzimšanas dienas fotosesija bija viena no svinību programmas. Fotogrāfs izrādīja lielu profesionalitāti un māksliniecisko izjūtu. Ļoti iesaku!

Arnis Cimmermanis

Šī dzimšanas dienas fotosesija bija neticami jautra pieredze! Fotogrāfs mums ātri lika justies ērti un radīja burvīgus mirkļus.

Laura Zariņa

Fotogrāfs bija pacietīgs un prasmīgs, padarot dzimšanas dienas fotosesiju par neaizmirstamu pieredzi. Bildes sanāca vienkārši fantastiskas. Paldies!

Rihards Balodis