Dzimšanas dienas fotosesija

Jūsu brīvdienu labākās fotogrāfijas

Profesionāla dzimšanas dienas fotogrāfija paturēs atmiņā pašu notikumu un emocijas, ko tev sagādāja tuvie un mīļie. Mēs visi vēlamies iemūžināt svarīgākos notikumus. Tas jo īpaši attiecas uz brīvdienām un laimīgākajām dienām.

Vēlies, lai svētki tev vai mīļotajam cilvēkam būtu vēl emocionālāki un gaišāki? Vai jūs gatavojaties piepildīt savu fotoalbumu ar jautriem un radošiem kadriem? Piesaki dzimšanas dienas fotosesiju pie mums!

Pieteikties

Fotosesijas.com strādā profesionāli ar kompozīcijas un skaistuma izjūtu. Mūsu fotogrāfijas padarīs jebkurus svētkus priecīgākus, emocionālākus, pozitīvākus.

Fotosesijas.com komandas krājumā ir daudz nestandarta ideju, kas padarīs Jūsu fotosesijas neparastas:

Daudz kas ir atkarīgs no tā, kur un kādā priekšmetā notiek svētki. Klubā vai restorānā varat radoši fotografēt, pasniedzot dāvanas, apsveikumus vai viesu tērptos.

Fotogrāfiju varēsim “atdzīvināt” ar radiem. Nāciet klajā ar daudz sižetu un neparastu kompozīciju.

Ja vēlaties savā dzimšanas dienā aktīvi atpūsties, organizēt braucienus ar jahtu vai citus pasākumus, mūsu fotogrāfs var būt kopā ar jums. Visas šīs dienas emocijas un pārsteigumi tiks saglabāti bildēs.

Pasūtiet fotogrāfiju dzimšanas dienā Rīgā un visā Latvijā

Dzimšanas dienu fotografēšanas pakalpojumi nav tikai modes tendence. Pasūtīta fotosesija var būt vēl viena dāvana draugam vai mīļotajam. Noteikti padomājiet par to, ja nezināt, ko dāvināt svētkos.

Veiksmīgai fotografēšanai ir ļoti svarīgi pārrunāt to, ko sagaidāt no fotogrāfa un pašām fotogrāfijām. Lai labāk izprastu, kādas var būt fotogrāfijas, skatiet portfolio mūsu vietnē. Šeit jūs atradīsiet fotogrāfijas dažādos fotografēšanas stilos un žanros: portreti, bērni, oficiālie un, protams, fotogrāfijas no dzimšanas dienām.

Lai uzzinātu, cik maksā dzimšanas dienas fotografēšana, skatiet sadaļu. Tur norādītas cenas par fotogrāfa darba stundu noteiktos apstākļos (fotostudijā vai izbraukumā). Lai precizētu cenu, iesakām zvanīt uz kontakttālruni vai apmeklēt mūsu biroju Rīgā. Šeit varat apspriest fotosesijas koncepciju, paņemt piederumus un papildu pakalpojumus.

Vai tuvojas svētki, ko vēlaties iemūžināt fotoattēlā? Zvaniet vai brauciet ciemos. Labākie mirkļi paliks ar jums uz visiem laikiem!