Jaundzimušo fotosesija

Jaundzimušo fotosesija ir nozīmīgs process, lai iekapsulētu šo brīnišķīgo notikumu jūsu dzīvēs – jauna cilvēka nākšanu pasaulē. Bērni aug tik ātri un laiks paskrien nemanot, nepaies ne pāris brīži, kad mazais cilvēks jau bezbēdīgi skraidīs riņķī un nebūs apturams. Jūsu bērniņš ir neatkārtojams un unikāls, tāpēc mirklis, kuru iemūžināsiet zīdaiņa fotosesijā, kalpos jums kā pozitīvi uzlādēts atmiņu lādiņš visai dzīvei. Fotosesija var notikt gan pie mums studijā, kad svarīgi paņemt līdzi jums un zīdainiem svarīgus un mīļus aksesuārus, vai arī pie jums mājās vai kādā citā jums svarīgā un tuvā vietā, ja interjers ir piemērots, par to jāsarunā iepriekš, lai fotogrāfs var sagatavot un apzināt visu nepieciešamo aprīkojumu. Svarīgi gan lai, ja fotosesija notiek kādā jūsu izvēlētā lokācijā, ka tur ir gana daudz dienas apgaismojuma, kur ir gaišs un silts.  Gaismas tiks pielāgotas tā, lai zīdainis netiktu apgrūtināts, bet varētu mierīgi čučot tikt iemūžināts skaistās un kvalitatīvās fotogrāfijās.

Labākais laiks jaundzimušo fotosesijai ir neilgi pēc dzemdībām, pirms zīdainim ir sākušās kolikas, tas būtu apmēram 6-8 dienas pēc dzemdībām. Ja iekļaujas pirmajās divās nedēļās pēc dzimšanas, tad ir daudz vieglāk nofotografēt jaundzimušo, jo pēc tam mazais sāk aktīvāk pievērsties pasaules izzināšanai un nav vairs tik viegli noguldāms.

Pieteikties

Sagatavošanās un jaundzimušā fotosesijas ilgums

Svarīgi, ka fotosesijas dienā mazulis ir labi izgulējies, protams arī labi paēdis. Savukārt vecāki ir mierīgi un jūtas priecīgi par notiekošo. Zīdaiņu fotosesijas ilgums ir atkarīgs no tā, cik raiti viss iet uz priekšu. Ir mazuļi, kuru zīdaiņu fotosesija aizņem vien 30 minūtes, bet iespējams viss process var aizņemt vairākas stundas. Svarīgi apbruņoties ar pacietību un paredzēt laiku ēšanai, atpūtai u.tml. Ja iespējams paņemiet līdzi kādu mazuļa iemīļoti mantiņu, sedziņu, lai mazulim pie rokām būtu kas mīļš un pazīstams.

Zīdaiņu fotosesijas cenas

Cena svārstās no tā vai zīdaiņu fotosesija notiek studijā Rīgā, vai arī ir kādas ceļas izmaksas, ja tā paredzēta kādā citā jūsu izvēlētā vietā. Bez tam cenu ietekmē fotosesijas ilgums, ja tā ir 30 min tad izmaksas ir mazākas, savukārt ja tā ilgst apmēram divas stundas, tad tā noteikti izmaksās dārgāk. Vairāk par cenām.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu pieteikties jaundzimušo fotosesijai?

Jūsu ērtībai mēs esam radījuši pieteikuma formu mūsu mājaslapā sadaļā "Jaundzimušo fotosesija". Vienkārši aizpildiet to ar nepieciešamo informāciju, un mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par visām detaļām. Varat arī zvanīt mums pa tālruni +371 27022203 vai sūtīt e-pastu uz info@fotosesijas.com.

Cik ilgi iepriekš man jāpiesakās jaundzimušo fotosesijai?

Ieteicams pieteikties jau grūtniecības laikā, lai garantētu jums ērtu laiku mūsu grafikā. Tomēr, ja esat nolēmuši pēdējā brīdī, vienmēr varat mums zvanīt vai sūtīt e-pastu, un mēs mēģināsim atrast jums piemērotu laiku.

Cik mēnešos ir vispiemērotākais veikt jaundzimušo fotosesiju?

Labākais laiks jaundzimušo fotosesijai ir apmēram 6-8 dienas pēc dzemdībām, kad bērniņš vēl daudz guļ un ir mierīgs. Šis periods ļauj ērti iemūžināt skaistas un mierīgas pozās.

Vai ir iespējams veikt fotosesiju mājās?

Jā, mēs piedāvājam iespēju veikt jaundzimušo fotosesiju arī jūsu mājās vai citā jums tuvā un svarīgā vietā, ja vien tur ir pietiekami daudz dienas gaismas un piemērota temperatūra. Par to sīkāk var vienoties, sazinoties ar mums.

Ko man vajadzētu ņemt līdzi uz fotosesiju?

Lūdzam ņemt līdzi jebkādus jums un jūsu mazulim svarīgus un mīļus aksesuārus, kuri varētu padarīt fotosesiju vēl personīgāku un īpašāku. Pārējo – apgaismojumu, fonu un ekipējumu – nodrošināsim mēs.

Vai ir iespējams saņemt visas uzņemtās fotogrāfijas?

Fotosesijas ietvaros jūs saņemsiet profesionāli apstrādātas fotogrāfijas, kuru skaits ir atkarīgs no izvēlētā pakalpojuma. Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu, ir iespējams iegādāties arī visas uzņemtās fotogrāfijas.

Cik ilgā laikā pēc fotosesijas es saņemšu savas fotogrāfijas?

Parasti pilnībā apstrādātas fotogrāfijas tiek piegādātas klientam 2-4 nedēļu laikā pēc fotosesijas. Šis laiks ir nepieciešams, lai nodrošinātu augstāko attēlu kvalitāti un profesionālu apstrādi.

Vai man ir jāmaksā avansā par jaundzimušo fotosesiju?

Jā, lai rezervētu konkrētu fotosesijas laiku, mēs pieprasām avansa maksājumu. Tas tiek pieskaitīts kopējai summai un garantē jūsu rezervāciju. Par avansa maksājuma apmēru un kārtību varat uzzināt, sazinoties ar mums.

Kā es varu sagatavoties jaundzimušo fotosesijai?

Pirms fotosesijas mēs iesakām pietiekoši atpūsties un sagatavot visu nepieciešamo – mīļākos aksesuārus, bērniņa apģērbu. Svarīgi ir arī nodrošināt, lai bērniņš būtu paēdis un mierīgs. Mēs parūpēsimies par pārējo, lai fotosesija noritētu gludi un patīkami.

Vai fotosesijā ir iespējams iekļaut arī vecākus?

Protams, mēs esam atvērti jūsu vēlmēm un ieteikumiem. Ja vēlaties, fotosesijā var piedalīties arī vecāki, iemūžinot īpašos mirkļus kopā ar savu jaundzimušo. Par šo iespēju varat vienoties, sazinoties ar mums.

Atsauksmes

Pieredze ar jaundzimušo fotosesiju bija burvīga. Fotogrāfs bija ļoti pacietīgs un profesionāls, izveidojot mierīgu atmosfēru. Fotosesijas rezultāti ir satriecoši!

Liene Ozola

Esam ļoti apmierināti ar mūsu mazuļa fotosesiju. Fotogrāfs bija izcili sagatavots un izdevās brīnišķīgi iemūžināt mūsu ģimenes laimi. Noteikti iesakām!

Mārtiņš Kalniņš

Šī bija brīnišķīga pieredze mūsu ģimenei jaundzimušo fotosesijā. Fotogrāfs bija ārkārtīgi maigs un saprotošs. Fotogrāfijas ir neaprakstāmi skaistas!

Jana Priede

Ļoti profesionāla pieeja jaundzimušo fotosesijai, fotogrāfs spēja radīt gaišu un pozitīvu atmosfēru. Esmu pārsteigts par augsto kvalitāti un mūsu mazo fotogrāfijās.

Edgars Vējiņš

Pateicoties šai komandai, mums tagad ir brīnišķīgas fotogrāfijas! Pacietība, profesionalitāte un siltā atmosfēra. Iesaku!

Kristīne Berziņa

Ar šo fotostudiju sadarbība bija patīkama no pirmās līdz pēdējai minūtei. Fotogrāfijas ļoti mīļas un siltas!

Gatis Smits

Izcila pieredze! Fotogrāfs bija ļoti profesionāls un radīja ērtu atmosfēru mums un mūsu jaundzimušajam. Rezultāti bija fantastiski!

Ieva Jansone

Paldies par neaizmirstamu fotosesiju mūsu mazulim! Visas fotogrāfijas ir tik mīļas un skaistas, tās būs mūsu ģimenes dārgums.

Baiba Liepa

Mēs bijām nedaudz uztraukušies pirms fotosesijas, bet fotogrāfs bija tik mierīgs un profesionāls, ka visas bažas pazuda. Jaundzimušo fotosesija bija perfekta!

Andris Krievs

Fotosesija ar mūsu jaundzimušo bija lieliska pieredze. Fotogrāfs bija ļoti uzmanīgs, palīdzot mums justies ērti. Rezultāti ir brīnišķīgi!

Līga Šteinberga