Jaundzimušo fotosesija

Jaundzimušo fotosesija ir nozīmīgs process, lai iekapsulētu šo brīnišķīgo notikumu jūsu dzīvēs – jauna cilvēka nākšanu pasaulē. Bērni aug tik ātri un laiks paskrien nemanot, nepaies ne pāris brīži, kad mazais cilvēks jau bezbēdīgi skraidīs riņķī un nebūs apturams. Jūsu bērniņš ir neatkārtojams un unikāls, tāpēc mirklis, kuru iemūžināsiet zīdaiņa fotosesijā, kalpos jums kā pozitīvi uzlādēts atmiņu lādiņš visai dzīvei. Fotosesija var notikt gan pie mums studijā, kad svarīgi paņemt līdzi jums un zīdainiem svarīgus un mīļus aksesuārus, vai arī pie jums mājās vai kādā citā jums svarīgā un tuvā vietā, ja interjers ir piemērots, par to jāsarunā iepriekš, lai fotogrāfs var sagatavot un apzināt visu nepieciešamo aprīkojumu. Svarīgi gan lai, ja fotosesija notiek kādā jūsu izvēlētā lokācijā, ka tur ir gana daudz dienas apgaismojuma, kur ir gaišs un silts.  Gaismas tiks pielāgotas tā, lai zīdainis netiktu apgrūtināts, bet varētu mierīgi čučot tikt iemūžināts skaistās un kvalitatīvās fotogrāfijās.

Labākais laiks jaundzimušo fotosesijai ir neilgi pēc dzemdībām, pirms zīdainim ir sākušās kolikas, tas būtu apmēram 6-8 dienas pēc dzemdībām. Ja iekļaujas pirmajās divās nedēļās pēc dzimšanas, tad ir daudz vieglāk nofotografēt jaundzimušo, jo pēc tam mazais sāk aktīvāk pievērsties pasaules izzināšanai un nav vairs tik viegli noguldāms.

Pieteikties

Sagatavošanās un jaundzimušā fotosesijas ilgums

Svarīgi, ka fotosesijas dienā mazulis ir labi izgulējies, protams arī labi paēdis. Savukārt vecāki ir mierīgi un jūtas priecīgi par notiekošo. Zīdaiņu fotosesijas ilgums ir atkarīgs no tā, cik raiti viss iet uz priekšu. Ir mazuļi, kuru zīdaiņu fotosesija aizņem vien 30 minūtes, bet iespējams viss process var aizņemt vairākas stundas. Svarīgi apbruņoties ar pacietību un paredzēt laiku ēšanai, atpūtai u.tml. Ja iespējams paņemiet līdzi kādu mazuļa iemīļoti mantiņu, sedziņu, lai mazulim pie rokām būtu kas mīļš un pazīstams.

Zīdaiņu fotosesijas cenas

Cena svārstās no tā vai zīdaiņu fotosesija notiek studijā Rīgā, vai arī ir kādas ceļas izmaksas, ja tā paredzēta kādā citā jūsu izvēlētā vietā. Bez tam cenu ietekmē fotosesijas ilgums, ja tā ir 30 min tad izmaksas ir mazākas, savukārt ja tā ilgst apmēram divas stundas, tad tā noteikti izmaksās dārgāk. Vairāk par cenām.