Individuālā fotosesija

Individuālā fotosesija sniegs jums profesionālas augstākās kvalitātes fotogrāfijas, kurās iemūžināta jūsu neatkārtojamā individualitāte un personība. Fotosesijas laikā galvenais uzsvars ir uz jūsu personības izcelšanu, jūsu vēlamā tēla radīšanu un iemūžināšanu skaistos attēlos, ko pēc tam var izmantot kā lielisku papildinājumu savam portfolio, ģimenes albumam, sociālajiem tīkliem vai jebkam citam. Atceraties, ka šeit nav nekādu rāmju – ļaujiet vaļu savai fantāzijai, atbrīvojaties un izbaudiet šīs patīkamās un neatkārtojamās emocijas, ko sniedz profesionāla individuāla fotosesija. Individuālo fotosesiju ir iespējams saorganizēt gan pie mums studijā Rīgā, kur uz vietas ir viss nepieciešams lielisku bilžu izveidei, gan arī izbraukumā. Mēs esam gatavi realizēt jūsu ideju, vai ja vēlamās lokācijas nav, bet nav vēlme fotografēties studijā – piedāvāsim savus alternatīvos variantus. Ja ir nepieciešams, var pēc iepriekšējās vienošanās sarunāt arī vizāžista, friziera un stilista pakalpojumus.

Pieteikties

Individuālās fotosesijas fotogrāfs

Komunikācijā ar jums sapratīs jums vēlamo rezultātu un darīs visu, lai profesionālajās un kvalitatīvajās fotogrāfijās jūs izskatītos tik labi kā vēl nekad! Tāpēc nekautrējaties un laicīgi izstāstiet savas vēlmes, idejas kā arī jūsu bažas vai kompleksus. Viņš izmantos savas zināšanas un pieredzi, lai gan gaismas, gan dažādie leņķi, gan kompozīcija strādātu jūsu labā, jums būs tikai jāuzticas. Fotogrāfa uzdevums ir atbildēt par veiksmīgu fotosesijas norisi un gala rezultātu, jums ir tikai jāizbauda process, jājūtas brīvi un pārliecinoši.

Gatavošanās individuālajai fotosesijai

Tā svarīga procesa daļa, lai rezultāts būtu pēc iespējas labāks un tuvāks tam kādu esat iecerējuši. Pāris ieteikumi kā vislabāk sagatavoties gaidāmajai individuālajai fotosesijai – noteikti paņemiet līdzi vairākus apģērbu un apavu komplektus, aksesuārus un atribūtus, lai varam paeksperimentēt un pamēģināt dažādus tēlus. Apdomājiet, kāds tieši ir vēlamais fotosesijas gala rezultāts – stils, ideja, vēstījums. Protams, uz sesiju jānāk sakoptiem, atpūtušamies, dzīvesprieka pilniem, lai nav nekādu noguruma pazīmju. Un pats galvenais – nāciet ar smaidu, lai viss pasākums jums sagādātu prieku un labas izjūtas.

Individuālās fotosesijas cenas

Tās atkarīgas no tā, vai būs nepieciešams make-up, friziera pakalpojumi, dekorācijas, kā arī no tā – cik ilgi plānota fotosesija. Ja tiek veikta mini fotosesija 30 min, tad tā izmaksās 40 EUR, ja ir individuālā fotosesija ar dekorācijām, make-up un matu sakārtojumu, stundu gara, tad izmaksas ir 160 EUR. Sīkāk par cenām šeit.