Individuālā fotosesija

Individuālā fotosesija sniegs jums profesionālas augstākās kvalitātes fotogrāfijas, kurās iemūžināta jūsu neatkārtojamā individualitāte un personība. Fotosesijas laikā galvenais uzsvars ir uz jūsu personības izcelšanu, jūsu vēlamā tēla radīšanu un iemūžināšanu skaistos attēlos, ko pēc tam var izmantot kā lielisku papildinājumu savam portfolio, ģimenes albumam, sociālajiem tīkliem vai jebkam citam. Atceraties, ka šeit nav nekādu rāmju – ļaujiet vaļu savai fantāzijai, atbrīvojaties un izbaudiet šīs patīkamās un neatkārtojamās emocijas, ko sniedz profesionāla individuāla fotosesija. Individuālo fotosesiju ir iespējams saorganizēt gan pie mums studijā Rīgā, kur uz vietas ir viss nepieciešams lielisku bilžu izveidei, gan arī izbraukumā. Mēs esam gatavi realizēt jūsu ideju, vai ja vēlamās lokācijas nav, bet nav vēlme fotografēties studijā – piedāvāsim savus alternatīvos variantus. Ja ir nepieciešams, var pēc iepriekšējās vienošanās sarunāt arī vizāžista, friziera un stilista pakalpojumus.

Pieteikties

Individuālās fotosesijas fotogrāfs

Komunikācijā ar jums sapratīs jums vēlamo rezultātu un darīs visu, lai profesionālajās un kvalitatīvajās fotogrāfijās jūs izskatītos tik labi kā vēl nekad! Tāpēc nekautrējaties un laicīgi izstāstiet savas vēlmes, idejas kā arī jūsu bažas vai kompleksus. Viņš izmantos savas zināšanas un pieredzi, lai gan gaismas, gan dažādie leņķi, gan kompozīcija strādātu jūsu labā, jums būs tikai jāuzticas. Fotogrāfa uzdevums ir atbildēt par veiksmīgu fotosesijas norisi un gala rezultātu, jums ir tikai jāizbauda process, jājūtas brīvi un pārliecinoši.

Gatavošanās individuālajai fotosesijai

Tā svarīga procesa daļa, lai rezultāts būtu pēc iespējas labāks un tuvāks tam kādu esat iecerējuši. Pāris ieteikumi kā vislabāk sagatavoties gaidāmajai individuālajai fotosesijai – noteikti paņemiet līdzi vairākus apģērbu un apavu komplektus, aksesuārus un atribūtus, lai varam paeksperimentēt un pamēģināt dažādus tēlus. Apdomājiet, kāds tieši ir vēlamais fotosesijas gala rezultāts – stils, ideja, vēstījums. Protams, uz sesiju jānāk sakoptiem, atpūtušamies, dzīvesprieka pilniem, lai nav nekādu noguruma pazīmju. Un pats galvenais – nāciet ar smaidu, lai viss pasākums jums sagādātu prieku un labas izjūtas.

Individuālās fotosesijas cenas

Tās atkarīgas no tā, vai būs nepieciešams make-up, friziera pakalpojumi, dekorācijas, kā arī no tā – cik ilgi plānota fotosesija. Ja tiek veikta mini fotosesija 30 min, tad tā izmaksās 60 EUR, ja ir individuālā fotosesija ar dekorācijām, make-up un matu sakārtojumu, stundu gara, tad izmaksas ir 210 EUR. Sīkāk par cenām šeit.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu pieteikties individuālai fotosesijai?

Pieteikšanās individuālai fotosesijai ir vienkārša: aizpildiet pieteikuma formu mūsu mājaslapā vai zvaniet mums pa telefonu +371 27022203. Varat arī nosūtīt e-pastu uz info@fotosesijas.com. Mūsu komanda sazināsies ar jums, lai apspriestu visas detaļas.

Cik ilgi ilgst individuālā fotosesija?

Individuālās fotosesijas ilgums var atšķirties atkarībā no jūsu vēlmēm un konkrētā projekta prasībām. Parasti fotosesija ilgst no 1 līdz 3 stundām. Precīzāku informāciju par jūsu fotosesijas ilgumu varat uzzināt sazinoties ar mums.

Vai es varu izvēlēties fotosesijas lokāciju?

Jā, jūs varat izvēlēties jebkuru lokāciju savai individuālajai fotosesijai. Mēs piedāvājam fotosesijas gan mūsu studijā Rīgā, gan jūsu izvēlētā lokācijā. Ja vēlaties īpašu fonu vai atmosfēru, mēs esam gatavi realizēt jūsu ideju.

Vai fotosesijas laikā var izmantot profesionālu makeup un stilista pakalpojumus?

Protams, iepriekš vienojoties mēs varam nodrošināt profesionālu vizāžistu, friziera un stilista pakalpojumus jūsu individuālajai fotosesijai, lai jūsu izskats būtu nepārspējams un atbilstu jūsu vēlmēm.

Cik maksā individuālā fotosesija?

Individuālās fotosesijas cena var atšķirties atkarībā no daudziem faktoriem, piemēram, fotosesijas ilguma, atrašanās vietas un papildus pakalpojumu izmantošanas. Lai saņemtu precīzu cenu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums.

Kā es varu sagatavoties savai individuālajai fotosesijai?

Sagatavošanās individuālajai fotosesijai ir svarīga, lai maksimāli izmantotu laiku ar fotogrāfu. Ieteicams izvēlēties apģērbu, kas atbilst jūsu personībai un fotosesijas mērķim, kā arī padomāt par grimu un matu sakārtojumu. Mēs esam šeit, lai palīdzētu ar padomiem un ieteikumiem.

Kā notiek attēlu apstrāde pēc fotosesijas?

Pēc fotosesijas mūsu profesionālā fotogrāfu komanda rūpīgi apstrādā katru attēlu, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti. Tas ietver krāsu korekciju, kontrasta uzlabošanu un citu vizuālo uzlabojumu veikšanu. Jūs saņemsiet skaistas, profesionāli apstrādātas fotogrāfijas.

Cik drīz pēc fotosesijas es saņemšu savas fotogrāfijas?

Atkarībā no fotosesijas apjoma un attēlu apstrādes sarežģītības, fotogrāfijas parasti tiek nosūtītas 2-3 nedēļu laikā. Mēs cenšamies pēc iespējas ātrāk nodrošināt jums augstas kvalitātes galarezultātu.

Vai es varu izvēlēties, kuras fotogrāfijas tiks apstrādātas?

Jā, pēc fotosesijas jūs varēsiet izvēlēties, kuras fotogrāfijas vēlaties, lai mēs apstrādātu papildus. Mēs sadarbosimies ar jums, lai nodrošinātu, ka jūsu izvēlētās fotogrāfijas tiek apstrādātas pilnībā.

Kā es varu izmantot savas individuālās fotosesijas fotogrāfijas?

Jūsu individuālās fotosesijas fotogrāfijas varat izmantot jebkuram nolūkam - pievienot tās savam portfolio, izmantot sociālajos tīklos, izdrukāt un ievietot ģimenes albumā vai pat kā dāvanu mīļajiem.

Atsauksmes

Fotosesija bija patiesi profesionāla. Fotogrāfs izcili spēja uztvert manu individualitāti. Es noteikti iesaku šo pakalpojumu ikvienam, kas meklē kvalitatīvas fotogrāfijas.

Linda Ozoliņa

Izbaudīju katru brīdi savā individuālajā fotosesijā. Komanda bija ļoti atsaucīga un palīdzēja man justies ērti.

Andris Kļaviņš

Individuālās fotosesijas pieredze bija fantastiska. Profesionāls personāls un radoša pieeja.

Ieva Jansone

Biju patīkami pārsteigts par to, cik viegli un neuzbāzīgi noritēja mana fotosesija. Fotogrāfs bija ļoti pacietīgs un saprotošs. Rezultāts ir izcils!

Mārtiņš Liepiņš

Mani pārsteidza, cik ātri un profesionāli tika veikta fotosesija. Fotogrāfs bija ļoti radošs, un esmu ļoti apmierināta ar galarezultātu. Paldies par lielisko pieredzi!

Baiba Strazdiņa

Šī bija mana pirmā profesionālā fotosesija un esmu ļoti apmierināts. Komanda bija atsaucīga un padarīja šo pieredzi patīkamu. Fotogrāfijas ir brīnišķīgas, paldies!

Raimonds Pētersons

Brīnišķīga pieredze! Komanda sniedza profesionālu servisu un palīdzēja man īstenot savas idejas. Galarezultāti ir tiešām iespaidīgi. Iesaku šo pakalpojumu visiem!

Kristīne Pētersone

Izbaudīju visu fotosesiju kopā ar jūsu komandu. Viņi liek justies patiešām īpašam un rūpējas par katra klienta vēlmēm. Fotogrāfijas atspoguļo manu personību perfekti.

Gatis Krieviņš