Fotostudijas īre

Mūsu fotostudija atrodas Latvijas galvaspilsētas, Rīgas, pašā sirdī. Ir pieejamas divas zāles, kuras var izmantot ne tikai fotosesijām un video filmēšanai, bet ir pieejama fotostudijas īre arī meistarklašu rīkošanai, ballītēm vai jebkādam citam variantam, kur nepieciešams izīrēt telpu Rīgas centrā. Zālēm ir atšķirīgi noformējumi, kā arī cenas. Fotostudijas kopējā platība ir 190 m2, to veido, fotostudijas zāle ar maināmiem foniem un zālē ar lieliem panorāmas logiem un dažāda noformējuma sienām. Ir pieejami dažādi rekvizīti, tai skaitā dažādi apģērbi un kostīmi, gulta, dīvāns, ventilators, vintage spogulis, kā arī daudz kas cits, jo rekvizīti tiek regulāri papildināti. Ir iespējams arī mainīt lokāciju, ja fotostudija Rīgā nav ērts variants, cena gan tad nav iepriekš noteikta, bet gan ir pēc vienošanās atkarībā no tā, cik sarežģīti to ir uzstādīt.

Pirmā studija priekšrocības ir augstie griesti, kur iespējams arī iekarināt dažādas dekorācijas, ir dažāda stila un faktūru sienas ar maināmu fonu sistēmu un lieliem panorāmas logiem, kas dod dienas apgaismojumu, bet to iespējams arī bloķēt, ja nepieciešams. Studijas kopējā platība ir 48m2, griestu augstums 3,10 m, platums 7,30 m, garums 8 m. Fotostudijas īres cena ir 20 EUR/stundā, brīvdienās un svētku dienās 30 EUR/stundā, kā arī nakts laikā no 20.00-08.00 cena ir 30 EUR/stundā.

Studija 1 grafiks

Otrās studijas priekšrocība ir zāle ar baltu stūra cikloramu. Telpā ir augsti griesti un lieli panorāmas logi, kas sniedz ļoti daudz iespēju izmantot dabīgo apgaismojumu. Fotostudijas Rīgā izmēri ir – griestu augstums 3,10 m, platums 5,30 m, garums 7,8 m, kopējā platība ir 40 m2. Fotostudijā ir sienas ar dažādām apdarēm – gan koka, gan pelēko ķieģeļu, gan gaišām tapetēm. Ir arī siena, kas veidota 19. Gs. klasiskajā franču stilā, kā arī fotostudijā ir pārvietojamais kamīns. Fotostudijas īre izmaksā 20 EUR/stundā un brīvdienās, svētku dienās, kā arī laikā no 20.00-08.00 30 EUR/stundā.

Fotostudijas 2 grafiks

Fotostudijas aprīkojums

Ir pieejami dažādas krāsas foni – gan melns vinila fons, gan melns, balts, pelēks, bēšīgs, oranžs un zils papīra fons, kas vienmēr ir pieejams, jo ir uz vietas. Fotostudijā video filmēšanas un fotosesiju vajadzībām ir pieejams šāds aprīkojums: MonobloksBowens 500 W, softbox, stripbox, tubus, lietussargi, statīvi, portretu šķīvis, reflektori, sinhronizatori, saliekamie atstarotāji, patstāvīgie gaismas avoti. Rīgas fotostudijā ir pieejamas bezmaksas WiFi internets, ir divas tualetes, maza virtuvīte, bet tajā ir gan mikroviļņu krāsns, trauki, gan ledusskapis un tējkanna, lai nodrošinātu visu nepieciešamo patīkamai laika pavadīšanai mūsu fotostudijā. Ir gan vieta atpūtai, gan vieta, lai sagatavotos vai nu fotosesijai vai ballītei kādā no palīgtelpām.

Apply