Interjera fotografēšana

Parādiet kadrā labākās puses

Profesionāla dzīvokļa, mājas vai cita objekta interjera fotografēšana palīdz prezentēt nekustamo īpašumu. Ja vēlaties izdevīgi pārdot vai īrēt istabu, piesaistīt apmeklētājus, fotogrāfija ir neaizstājama.

Katram kadram, ko publicējat katalogā, vietnē, reklāmā, ir jābūt veiksmīgam. Iespaids, ko radīs viesnīca, māja vai iestāde, ir atkarīgs no pareizā kompozīcijas, skaidrības un iebūvētās krāsas.

Pieteikties

Interjera fotografēšana Rīgā un visā Latvijā

Mūsu vietnē jūs varat pasūtīt fotogrāfiju interjerā:

 • mājas;
 • dzīvokļi;
 • viesnīcas;
 • kafejnīcas un restorāni;
 • biroji.

Interjera fotografēšana ir īpaša fotografēšanas joma. Tam nepieciešama piemērota optika, kompozīcija un gaisma. Mūsu fotogrāfi zina, kā atrast labāko leņķi. Interjera fotogrāfijas palīdzēs pievērst uzmanību objektam.

Spilgtas profesionālas fotogrāfijas noteikti radīs vēlmi apmeklēt kafejnīcu vai restorānu, iegādāties vai iznomāt citu objektu. Nepieciešami arī augstas kvalitātes interjera kadri:

 • viesnīcas;
 • klīnikas;
 • dizaina studijas;
 • uzņēmumi, kas nodarbojas ar celtniecību un remontu.

Katra veida telpu fotografēšanai ir savas īpašības, ir jāpievērš uzmanība detaļām un sagatavošana.

Kā mēs fotografējam interjeru?

 • Mūsu fotogrāfi palīdzēs jums gūt maksimālu labumu no jebkura īpašuma. Pasūtot interjera fotogrāfiju Fotosesijas.com, jūs garantēti saņemsiet:
 • Maksimāla uzmanība pasūtījuma iezīmēm. Pirms fotografēšanas noteikti apsekosim telpas, precizēsim, kur plānojat foto ievietot.
 • Rūpīga sagatavošanās fotosesijai. Pārdomājam, kā un kur sakārtot mēbeles, kurā laikā fotografēt, rūpīgi izbūvējam apgaismojumu un citas nianses.
 • Fotografēšana ar labāko profesionālo aprīkojumu. Fotogrāfa galvenais darbarīks ir acis. Bet bez labas optikas un gaismas to, ko redz profesionālis, citi neredzēs. Izmantojam modernas lēcas, gaismas iekārtas.
 • Pirms piegādes klientam mēs apstrādājam fotoattēlu. Jūs saņemsiet publicēšanai gatavas fotogrāfijas.
 • Mūsu fotogrāfu darba rezultāts nav tikai skaistas bildes. Jūs saņemat materiālu, kas palielinās objekta atpazīstamību, pievilcību un jūsu peļņu.

Ja nepieciešama interjera fotografēšana, lūdzu sazinieties ar mums. Šī pakalpojuma izmaksas atmaksāsies ļoti ātri. Lai precizētu cenu un veiktu pasūtījumu, rakstiet mums caur kontaktformu, zvaniet un nāciet uz mūsu biroju Rīgā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāpēc man vajadzētu izvēlēties profesionālu interjera fotopakalpojumu?

Profesionāla interjera fotografēšana palīdz izcelt Jūsu nekustamā īpašuma labākās īpašības, nodrošinot tā pievilcīgu prezentāciju potenciālajiem pircējiem vai īrniekiem. Pareizi uzņemtas fotogrāfijas var ievērojami palielināt interesi par Jūsu piedāvājumu.

Cik ilgi ilgst interjera fotosesija?

Interjera fotosesijas ilgums var atšķirties atkarībā no objekta lieluma un specifikas, bet parasti tā ilgst no 2 līdz 4 stundām. Sīkāku informāciju un personalizētu piedāvājumu varat saņemt, aizpildot pieteikuma formu mūsu mājaslapā vai sazinoties ar mums pa tālruni +371 27022203.

Kā es varu pasūtīt interjera fotopakalpojumu?

Interjera fotografēšanas pakalpojumu varat pasūtīt, aizpildot pieteikuma formu mūsu mājaslapā vai zvanot mums pa tālruni +371 27022203. Mūsu speciālisti ar Jums sazināsies, lai vienotos par visām detaļām.

Vai es varu iepriekš apspriest interjera fotosesijas detaļas?

Protams, mēs iesakām iepriekš apspriest visas fotosesijas detaļas, lai nodrošinātu vislabāko rezultātu. Sazinieties ar mums pa e-pastu info@fotosesijas.com vai zvaniet +371 27022203, lai vienotos par tikšanos vai telefona sarunu.

Kādas priekšrocības sniedz profesionāla interjera fotografēšana?

Profesionāla interjera fotografēšana ne tikai uzlabo Jūsu nekustamā īpašuma vizuālo pievilcību, bet arī palīdz ātrāk atrast pircējus vai īrniekus, pateicoties kvalitatīviem attēliem, kas pilnībā atspoguļo telpas estētiku un īpašības.

Kāda veida objektus jūs fotografējat?

Mēs fotografējam dažāda veida objektus - sākot no dzīvokļiem un mājām līdz viesnīcām un citām publiskām iestādēm. Mūsu mērķis ir prezentēt katru objektu visizdevīgākajā gaismā.

Vai jūsu pakalpojumā ir iekļauta attēlu apstrāde?

Jā, mūsu pakalpojumā ir iekļauta profesionāla attēlu apstrāde, lai nodrošinātu, ka fotogrāfijas ir gatavas publicēšanai. Mēs uzlabojam kompozīciju, skaidrību un krāsu, lai attēli izskatītos pēc iespējas pievilcīgāk.

Cik maksā interjera fotopakalpojums?

Interjera fotografēšanas pakalpojuma cena var atšķirties atkarībā no daudziem faktoriem, tostarp objekta lieluma un konkrētajām klienta vajadzībām. Lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu mūsu mājaslapā vai sazinieties ar mums, lai iegūtu personalizētu piedāvājumu.

Cik ātri es varu saņemt gatavās fotogrāfijas?

Gatavās fotogrāfijas parasti tiek piegādātas 7 līdz 10 darba dienu laikā pēc fotosesijas. Tomēr, ja nepieciešams, mēs varam vienoties par ātrāku piegādes termiņu.

Vai es varu izmantot šīs fotogrāfijas reklāmai?

Protams! Mēs nodrošinām, ka Jūs saņemat augstas kvalitātes fotogrāfijas, ko varat brīvi izmantot sava nekustamā īpašuma reklāmā gan drukātā, gan digitālā veidā, piesaistot vēl vairāk potenciālo pircēju vai īrnieku uzmanību.

Atsauksmes

Paldies studijas komandai par kvalitatīvām un detalizētām bildēm!

Līga Ozoliņa

Esmu ļoti apmierināta ar sniegto interjera fotografēšanas pakalpojumu. Fotogrāfijas izcēla mājas labākās īpašības, kas palīdzēja to ātri pārdot.

Sanita Bērziņa

Izcila pieredze! Profesionāli veiktie interjera foto palīdzēja manai viesnīcai piesaistīt vairāk klientu. Fotogrāfijas bija patiesi kvalitatīvas un pievilcīgas.

Edgars Kalniņš

Fantastiski! Pateicoties šim fotopakalpojumam, mans dzīvoklis izskatās fantastiski sludinājumos. Komanda bija ļoti profesionāla un atsaucīga.

Laura Jansone

Interjera fotopakalpojums bija tieši tas, ko meklēju! Atbildīga attieksme un augsta kvalitāte. Mani sludinājumi tagad tiešām izceļas!

Mārtiņš Liepa

Bija patīkami strādāt ar šo komandu. Meistarīgie foto padarīja manu dzīvokli pievilcīgāku pircējiem. Noteikti izmantosim vēl!

Karīna Vītola

Lieliska pakalpojuma pieredze! Ātrs serviss, izcila kvalitātes un cenas attiecība. Manu māju attēli izskatās vienkārši burvīgi!

Jānis Ozols