Beauty fotosesija

Tava fantastiskā reinkarnācija

Sievietes skaistums ir mainīgs, nepastāvīgs, daudzšķautņains. Beauty fotosesija ir lieliska iespēja atklāt šarmu no jaunas puses. Fotogrāfijas galvenais mērķis šajā žanrā ir parādīt sejas skaistumu ar profesionālu make-up un oriģinālu frizūru.

Pieteikties

Skaistuma fotosesijas: profesionālām modelēm un ne tikai

Aicinām profesionālas modeles fotografēties skaistumkopšanas stilā mūsu studijā kopā ar profesionāliem fotogrāfiem, frizieriem, stilistiem un vizāžistiem.

Pie jūsu tēla strādās vesela radošo darbinieku komanda, fotografēs, pareizo gaismu un apkārtni nodrošinās Fotosesijas.com komanda. Vai nav patīkami justies kā uzmanības centrā?

Fotografēšana portfolio

Skaistuma stila fotosesija ir obligāta sastāvdaļa jebkuras modeles portfolio. Aģentūras ļoti rūpīgi pēta šādus attēlus. Skaistuma stila kadri parāda, kā modele var pārvērsties vienā vai citā tēlā.

Šāda fotogrāfija atšķiras no tīri portretu fotogrāfijas. Šeit uzsvars tiek likts uz demonstrāciju:

  • make-up;
  • sarežģītas frizūras;
  • ķermeņa māksla.

Tas viss nozīmē, ka modelei jāpierod pie fotogrāfu un stilistu izdomātā tēla, jāatklāj tā vaibsti pozās, emocijās un citās detaļās.

Skaistuma fotosesiju var salīdzināt ar aktiermākslu. Šādās fotosesijās tiek uzņemti arī portreti, lai atspoguļotu grima mākslinieku un frizieru smalko darbu.

Skaistuma fotogrāfija tiek plaši izmantota:

  • reklāmas materiāliem skaistumkopšanas salonos;
  • kosmētikas zīmolu reklāmai;
  • žurnālos;
  • grima studiju reklāmai.

Skaistuma kadri no Fotosesijas.com komandas. Kāpēc mēs?

Tik sarežģītam procesam kā modes un skaistuma fotografēšana ir jāuzticas tikai profesionāļu komandai. Mūsu studijā tādi cilvēki strādās ar jums!

Mūsu fotogrāfu portfolio ir desmitiem šī žanra fotosesiju. Tie ir darbi, kas piesaistīja modeļu līgumus un naudu, un zīmoli pircēju uzmanību.

Ar jums strādās komanda, kas darīs visu: no idejas un sagatavošanas fotosesijai līdz fotogrāfiju apstrādei un izdrukai. Nodrošināsim vizāžistu un stilistu darbu. Visas fotogrāfijas būs stilīgas, mūsdienīgas un harmoniskas.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu pieteikties Beauty fotosesijai?

Pieteikties Beauty fotosesijai varat aizpildot pieteikuma formu mūsu mājaslapā http://fotosesijas.com vai zvanot mums pa tālruni +371 27022203. Jūs varat arī nosūtīt e-pastu uz info@fotosesijas.com.

Cik ilgi ilgst Beauty fotosesija?

Beauty fotosesijas ilgums var atšķirties atkarībā no individuālajām vēlmēm un prasībām. Parasti šāda veida fotosesija ilgst no 2 - 3 stundām.

Vai fotosesijas laikā tiek piedāvāts profesionāls grims un frizūra?

Jā, mūsu pakalpojumā ietilpst profesionāla grima uzklāšana un frizūras veidošana, lai pilnībā atklātu jūsu unikālo skaistumu un šarmu katrā fotogrāfijā.

Cik maksā Beauty fotosesija?

Beauty fotosesijas cena var atšķirties atkarībā no dažādiem faktoriem, piemēram, sesijas ilguma un papildu pakalpojumu klāsta. Lai iegūtu precīzu cenu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mājaslapā norādītos kontaktus.

Vai es varu izvēlēties fotogrāfa stilu fotosesijai?

Protams, mēs cieši sadarbojamies ar katru klientu, lai izprastu viņu vēlmes un stilu. Jūs varat diskutēt par savām vēlmēm ar mūsu fotogrāfu un kopīgi izstrādāt konceptu, kas vislabāk atbilst Jūsu personībai.

Cik fotogrāfijas es saņemšu pēc Beauty fotosesijas?

Fotogrāfiju skaits, ko saņemsiet pēc Beauty fotosesijas, var atšķirties. Mēs garantējam, ka saņemsit vismaz 20 augstas kvalitātes apstrādātas fotogrāfijas.

Vai ir iespējams veikt Beauty fotosesiju ārpus studijas?

Jā, mēs esam elastīgi un varam organizēt Beauty fotosesiju arī ārpus studijas. Ja Jums ir konkrēta vieta prātā vai vēlaties fotosesiju veikt dabā, lūdzu, dalieties ar savām idejām, un mēs izstrādāsim piemērotāko risinājumu.

Kā notiek Beauty fotosesijas apstrāde un cik ilgi tā ilgst?

Pēc Beauty fotosesijas mūsu profesionāļu komanda veic attēlu apstrādi, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti. Fotogrāfiju apstrāde parasti aizņem no 1 līdz 2 nedēļām, atkarībā no attēlu skaita un sarežģītības.

Vai es varu atcelt vai pārcelt savu Beauty fotosesijas laiku?

Ja Jums ir nepieciešams atcelt vai pārcelt Jūsu fotosesijas laiku, lūdzu, informējiet mūs vismaz 48 stundas iepriekš. Mēs centīsimies būt elastīgi un atradīsim Jums ērtāku laiku.

Kā es varu sagatavoties savai Beauty fotosesijai?

Lai sagatavotos Beauty fotosesijai, ieteicams atpūsties un ievērot veselīgu ādas kopšanas režīmu. Pirms fotosesijas izvairieties no ādas kairinājumu izraisīšanas. Mūsu komanda sniegs Jums arī personalizētus ieteikumus par apģērbu un stilu.

Atsauksmes

Beauty fotosesija bija tieši tas, ko meklēju! Profesionāls make-up un frizūra lika man justies kā zvaigznei. Fotogrāfs bija ļoti uzmanīgs un profesionāls.

Linda Ozoliņa

Iesaku Beauty fotosesiju visām dāmām, kas vēlas atklāt savu skaistumu no jaunas puses. Paldies!

Marta Kalniņa

Paldies par neaizmirstamo pieredzi! Beauty fotosesija man deva iespēju sajusties īpašai. Fotogrāfijas sanāca vienkārši burvīgas!

Inese Vītola

Fantastisks serviss un lielisks rezultāts! Beauty fotosesija atspoguļoja manu sievišķību un unikālo skaistumu. Noteikti atgriezīšos vēl!

Elīna Jansone

Šī bija mana pirmā Beauty fotosesija, un esmu ļoti apmierināta! Profesionāla pieeja un brīnišķīgi attēli. Ieteikšu draudzenēm!

Aija Kļaviņa

Beauty fotosesija pārsteidza ar augstu kvalitāti un individuālu pieeju. Make-up un frizūra bija perfekti, un fotogrāfs bija ļoti profesionāls.

Baiba Sējāne

Lieliska pieredze un brīnišķīgs serviss! Beauty fotosesija palīdzēja man atklāt savu patieso skaistumu. Noteikti iesaku šo pakalpojumu!

Kristīne Meiere