Beauty fotosesija

Tava fantastiskā reinkarnācija

Sievietes skaistums ir mainīgs, nepastāvīgs, daudzšķautņains. Beauty fotosesija ir lieliska iespēja atklāt šarmu no jaunas puses. Fotogrāfijas galvenais mērķis šajā žanrā ir parādīt sejas skaistumu ar profesionālu make-up un oriģinālu frizūru.

Pieteikties

Skaistuma fotosesijas: profesionālām modelēm un ne tikai

Aicinām profesionālas modeles fotografēties skaistumkopšanas stilā mūsu studijā kopā ar profesionāliem fotogrāfiem, frizieriem, stilistiem un vizāžistiem.

Pie jūsu tēla strādās vesela radošo darbinieku komanda, fotografēs, pareizo gaismu un apkārtni nodrošinās Fotosesijas.com komanda. Vai nav patīkami justies kā uzmanības centrā?

Fotografēšana portfolio

Skaistuma stila fotosesija ir obligāta sastāvdaļa jebkuras modeles portfolio. Aģentūras ļoti rūpīgi pēta šādus attēlus. Skaistuma stila kadri parāda, kā modele var pārvērsties vienā vai citā tēlā.

Šāda fotogrāfija atšķiras no tīri portretu fotogrāfijas. Šeit uzsvars tiek likts uz demonstrāciju:

  • make-up;
  • sarežģītas frizūras;
  • ķermeņa māksla.

Tas viss nozīmē, ka modelei jāpierod pie fotogrāfu un stilistu izdomātā tēla, jāatklāj tā vaibsti pozās, emocijās un citās detaļās.

Skaistuma fotosesiju var salīdzināt ar aktiermākslu. Šādās fotosesijās tiek uzņemti arī portreti, lai atspoguļotu grima mākslinieku un frizieru smalko darbu.

Skaistuma fotogrāfija tiek plaši izmantota. Tie ir publicēti:

  • reklāmas materiāli skaistumkopšanas saloniem;
  • kosmētikas zīmolu reklāma;
  • žurnāli;
  • grima studiju vides reklāma.

Skaistuma kadri no Fotosesijas.com komandas. Kāpēc mēs?

Tik sarežģītam procesam kā modes un skaistuma fotografēšana ir jāuzticas tikai profesionāļu komandai. Mūsu studijā tādi cilvēki strādās ar jums!

Mūsu fotogrāfu portfolio ir desmitiem šī žanra fotosesiju. Tie ir darbi, kas piesaistīja modeļu līgumus un naudu, un zīmoli pircēju uzmanību.

Ar jums strādās komanda, kas darīs visu: no idejas un sagatavošanas fotosesijai līdz fotogrāfiju apstrādei un izdrukai. Nodrošināsim vizāžistu un stilistu darbu. Visas fotogrāfijas būs stilīgas, mūsdienīgas un harmoniskas.