1.septembra fotosesija

Pirmo dienu skolā bērni un viņu vecāki atceras ilgi. Skolas fotosesija 1. septembrī ir iespēja ne tikai paturēt notikumu atmiņā. Šīs bildes padarīs mācību gada sākumu par patiesi svinīgu dienu.

Skolu fotogrāfu pakalpojumi ir pastāvīgi un ļoti pieprasīti. Mājaslapā Fotosesijas.com var apskatīt mūsu portfolio un pasūtīt skaistas un nestandarta skolas fotosesijas uz 1.septembri.

Kādas asociācijas tevī raisa šie vārdi? Protams, jūs esat redzējuši tūkstošiem garlaicīgu un stereotipisku fotoattēlu. Aizmirsti par to visu! Fotogrāfijas bērna ģimenes vai skolas albumā var būt nestandarta un spilgti. Mēs zinām, kā tos tādus padarīt!

Pieteikties

Pirmā septembra foto: idejas un gatavošanās

Mūsu fotogrāfi piedāvās Jums daudzas neparastas un pat negaidītas idejas fotografēšanai 1. septembrī. Mēs esam gatavi īstenot jūsu idejas. Kas var būt fotografēšana skolēniem?

Mēs atklāsim mirkļa skaistumu un dabas skaistumu. Pa ceļam no mājām uz skolu jūs varat uzņemt daudz neparastu un spilgtu fotoattēlu, kas izdaiļos jūsu albumu.

Gatavošanās skolai ir lielisks laiks, lai fotografētu. Varat uzņemt daudz smieklīgu un neaizmirstamu fotoattēlu gan iestudētu, gan reportāžu. Galvenais ir noķert momentus, un mēs to varēsim.

Īpašas, emocionālas un aizkustinošas būs arī bērna fotogrāfijas ar tēvu. Mūsu portfolio ir daudz šādu fotogrāfiju piemēru.

Ja skolā iet divi vai trīs bērni, 1. septembrim var uzņemt daudz nestandarta fotogrāfiju.

Rezervējiet fotosesiju mācību gada sākumam

Vai vēlaties pasūtīt fotogrāfiju skolas salidojumiem un svinībām? To var izdarīt mūsu fotostudijā. Noteikti apskatiet mūsu portfolio. Jūs varēsiet novērtēt mūsu fotogrāfu profesionalitāti, unikālo stilu un kompozīcijas izjūtu.

Arī citu cilvēku fotogrāfijas būs jums iedvesmas avots un palīdzēs formulēt jūsu gaidas no fotografēšanas. Pirms fotografēšanas noteikti ar jums pārrunāsim visus svarīgos jautājumus. Mūsu fotogrāfi pastāstīs, kā sagatavoties fotografēšanai, ko ņemt līdzi. Kopā varēsim paņemt dekorācijas, kas būs nepieciešami fotografēšanās laikā.

Par precīzu cenu un citiem organizatoriskiem jautājumiem var vienoties ar fotostudijas darbiniekiem. Mūsu darbinieki darīs visu, lai katrs klients būtu apmierināts.

Mēs vienmēr priecājamies redzēt jūs birojā un esam gatavi atbildēt uz telefona zvaniem un ziņām. Pasūtiet neaizmirstamus fotoattēlus svarīgākajiem notikumiem savā dzīvē.