Izbraukuma fotosesija

Fotografējot ir ļoti svarīgi izvēlēties vietu. Fotogrāfiju rezultāts un noskaņojums lielā mērā ir atkarīgs no vietas. Fotosesija brīvā dabā vai neparastās vietās ir viens no populārākajiem fotografēšanas veidiem. Fotosesijas brīvā dabā, kā arī fotografēšana profesionālās fotostudijās tiek pasūtītas dažādu iemeslu dēļ. Tas varētu būt:

 • svētki un vēlme uzdāvināt sev;
 • iepazīšanās vai kāzu gadadiena;
 • ģimenes svētki;
 • vēlme pārsteigt mīļoto;
 • profesionālo modeļu portfeļa papildināšana;
 • vienkārši labs garastāvoklis.

Izbraukuma fotosesiju Rīgā var pasūtīt vietnē Fotosesijas.com. Mūsu komandā strādā labākie fotogrāfi.

Pieteikties

Kā sagatavoties izbraukuma fotosesijai?

Lai fotografēšana būtu veiksmīga, iesakām sagatavoties fotosesijai. Tas atvieglos fotogrāfa darbu un padarīs fotografēšanu jums ērtu. Ievērojiet dažus vienkāršus noteikumus:

 • Noteikti pārrunājiet ar fotogrāfu fotografēšanas mērķi, ideju un vietas. Vietas un attēli var būt vairākas, taču nevajadzētu izvēlēties pārāk daudz;
 • Saskaņojiet savu apģērbu. Tam jābūt saskaņotam ar to vietu interjeru vai krāsu shēmu, kurās notiks fotosesija. Var izvēlēties apģērbu komplektus diviem vai trim attēliem.
 • Pirms fotosesijas atpūtieties. Fotogrāfijā ļoti jūtams nogurums un slikts garastāvoklis.
 • Sagatavojies ar laikapstākļiem saistītiem pārsteigumiem.
 • Īpašs fotografēšanas gadījums ir kāzu fotosesija brīvā dabā. Tas prasa īpašu pieeju, uzmanību kāzu viesiem un, pirmkārt, jaunlaulātajiem.

Kāpēc izvēlēties mūs?

Mūsu fotogrāfi ir uzmanīgi pret klienta idejām. Mēs uzzinām, ko jūs sagaidāt no fotosesijas, pastāstīsim, kā sasniegt šādu rezultātu, kādi citi varianti ir iespējami.

Mēs sekojam tendencēm fotogrāfijā. Jūsu kadri būs individuāli un vienlaikus stilīgi. Jūs ar prieku parādīsit šīs bildes!

Ikviens novērtē dabiskumu, taču arī apstrāde ir daļa no fotogrāfijām. Mēs šim procesam pieejam ļoti uzmanīgi un ar mēra sajūtu.

Lai pasūtītu fotografēšanu, zvaniet uz mūsu kontakttālruni. Servisa vadītāji precizēs, cik izmaksā izbraukuma fotosesija un atbildēs uz citiem radušos jautājumiem.

Zvaniet un pasūtiet fotogrāfiju Rīgā pie mums.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu pieteikties izbraukuma fotosesijai?

Pieteikties izbraukuma fotosesijai var viegli un ātri, aizpildot pieteikuma formu mūsu mājaslapā vai arī zvanot mums pa tālruni +371 27022203. Jūs varat arī nosūtīt e-pastu uz info@fotosesijas.com, un mūsu speciālisti ar prieku jums palīdzēs.

Cik ilgi iepriekš jāpiesakās izbraukuma fotosesijai?

Lai nodrošinātu vēlamo datumu un laiku, ieteikums ir pieteikties izbraukuma fotosesijai vismaz mēnesi iepriekš. Šis laiks ļaus mums sagatavoties un plānot fotosesiju saskaņā ar jūsu vēlmēm.

Vai ir iespējams pasūtīt izbraukuma fotosesiju ārpus Rīgas?

Jā, mēs piedāvājam izbraukuma fotosesijas arī ārpus Rīgas. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai noskaidrotu iespējas un cenas par fotosesijām ārpus pilsētas.

Cik ilgi ilgst izbraukuma fotosesija?

Izbraukuma fotosesijas ilgums var atšķirties atkarībā no jūsu vajadzībām. Parasti tās ilgst no vienas līdz trim stundām. Precīzu ilgumu un detaļas vienmēr var apspriest ar mūsu fotogrāfu.

Vai es varu izvēlēties fotosesijas vietu pēc savām vēlmēm?

Protams! Mēs esam atvērti jūsu idejām un vēlmēm attiecībā uz fotosesijas vietu. Mūsu profesionālie fotogrāfi var arī ieteikt neparastas un skaistas vietas, kas padarīs jūsu fotosesiju īpašu.

Kā notiek apmaksa par izbraukuma fotosesiju?

Apmaksa par izbraukuma fotosesiju notiek pēc fotosesijas veikšanas, izmantojot bankas pārskaitījumu, skaidrā naudā vai caur mūsu mājaslapā pieejamām elektroniskajām maksājumu sistēmām. Precīzu informāciju par apmaksas veidiem un nosacījumiem sniegsim pieteikuma apstiprināšanas brīdī.

Vai izbraukuma fotosesijas laikā ir iespējams mainīt tērpus?

Jā, fotosesijas laikā ir iespējams mainīt tērpus. Mēs iesakām iepriekš apspriest to ar fotogrāfu, lai nodrošinātu pietiekamu laiku tērpu maiņai un visas nepieciešamās ērtības.

Vai es saņemšu visas uzņemtās fotogrāfijas?

Jūs saņemsiet profesionāli apstrādātas un atlasītas fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits un izvēle atkarīga no jūsu izvēlētā pakalpojuma paketes. Mēs vienmēr nodrošinām augstas kvalitātes attēlus, kas atspoguļo fotosesijas brīžus.

Vai fotogrāfs var ieteikt pozas un idejas fotosesijai?

Mūsu fotogrāfi ir pieredzējuši profesionāļi, kuri labprāt dalīsies ar savām idejām un ieteikumiem par pozām un fotosesijas konceptu. Viņi palīdzēs jums justies ērti un garantēs, ka rezultāts jūs apmierinās.

Kā es varu saņemt savas fotogrāfijas pēc fotosesijas?

Pēc fotosesijas apstrādātas fotogrāfijas tiek nosūtītas jums elektroniski vai, pēc vēlēšanās, uz USB atmiņas karti. Precīzu piegādes veidu un laiku vienmēr var apspriest iepriekš ar jūsu fotogrāfu.

Atsauksmes

Pārsteidzoša pieredze izbraukuma fotosesijā no Fotosesijas.com. Fotogrāfs bija profesionālis, un vietas izvēle bija ideāla. Esmu ļoti apmierināts ar rezultātu.

Mārtiņš Ozoliņš

Fotosesijas.com sniedza izcilu pakalpojumu. Mana ģimenes fotosesija brīvā dabā bija tieši tas, ko meklējām. Fotogrāfs bija ļoti saprotošs un radošs.

Liene Kārkliņa

Ļoti iesaku Izbraukuma fotosesiju no Fotosesijas.com. Vienkārši nepārspējama pieredze un fotogrāfi ir īsti profesionāļi. Bildes sanāca fantastiskas!

Jānis Bērziņš

Izbraukuma fotosesija ar Fotosesijas.com bija lieliska izvēle manai kāzu gadadienai. Fotogrāfs bija pacietīgs un atrada perfektas vietas uzņemšanai.

Anita Gailīte

Man patika strādāt ar Fotosesijas.com. Izbraukuma fotosesija radīja īpašu pieskaņu mūsu ģimenes svētkiem. Fotogrāfs bija brīnišķīgs.

Edgars Vītols

Esmu ļoti apmierināta ar Izbraukuma fotosesijas pakalpojumu. Profesionāla pieeja un augstas kvalitātes bildes. Noteikti izmantosim vēl!

Kristīne Jansone

Fotosesijas.com komanda piedāvā izcilu Izbraukuma fotosesiju pakalpojumu. Viņu radošums un profesionālisms ir augstākajā līmenī. Esmu ļoti gandarīts.

Roberts Kalniņš

Izbaudīju brīnišķīgu pieredzi ar Fotosesijas.com. Izbraukuma fotosesija bija tieši tas, ko vēlējāmies, un saņemtās bildes ļoti iepriecina.

Dace Liepa

Fotosesijas.com sniedza mums neaizmirstamu pieredzi. Fotogrāfa profesionalitāte un apņemšanās bija augstākajā līmenī.

Andris Krūmiņš

Izbraukuma fotosesija no Fotosesijas.com bija tieši tas, ko vajadzēja mūsu ģimenes svētkiem. Apkalpošana bija izcila, un bildes - neaizmirstamas.

Laura Ozola

Fantastiska pieredze ar Fotosesijas.com. Izbraukuma fotosesija piešķīra mūsu īpašajam notikumam vēl lielāku nozīmi. Paldies par jūsu profesionalitāti!

Ivars Pētersons