Reklāmas fotogrāfija

Tirdzniecības dzinējspēks

Reklāmas fotogrāfija noderēs jebkuram uzņēmumam. Neatkarīgi no tā, vai pārdodat smalkas rotaslietas vai jaudīgu celtniecības aprīkojumu. Kvalitatīvi reklāmas fotoattēli palielinās jūsu uzņēmuma pārdošanas apjomu un ienesīgumu.

Pieteikties

Filmēšana reklāmas materiāliem

Profesionālie kadri ļauj pircējam vizuāli “pieskarties” precei, novērtēt tās konkurences priekšrocības un stiprās puses.

Reklāmas filmēšana ar mūsu fotogrāfu komandu sniegs jums materiālus:

  1. interneta veikali (augstas kvalitātes katras preces fotogrāfijas mudinās veikt pirkumu);
  2. preču katalogi no ražotāja;
  3. stendi un reklāmas;
  4. banneri, prospekti.

Mēs esam gatavi īstenot jebkuras idejas. Pateicoties profesionālam aprīkojumam un radošai pieejai izvirzīto uzdevumu izpildē, jūsu produkts “atdzīvosies” interneta vietņu vai drukāto izdevumu (glancēto žurnālu, avīžu, bukletu u.c.) lapās.

Mūsu speciālisti organizēs ekskluzīvu interjera vai objektu fotosesiju, fotografēsies ar modeļiem, dažādiem rekvizītiem. Mēs izvēlamies fotografēšanas objektus un katras fotogrāfijas kompozīciju, ņemot vērā produkta īpašības un reklāmas kampaņas vispārējo ideju.

Reklāmas foto. Kas būtu jāņem vērā?

Fotosesijas.com profesionālie fotogrāfi ir fotogrāfijas mākslas meistari. Viņi rūpīgi pieiet klienta izvirzītajam uzdevumam:

  • vienoties par reklāmas fotogrāfijas koncepciju;
  • uzņemt iespaidīgu leņķi un rekvizītus;
  • fotografēs, izmantojot modernu optiku un apgaismojumu;
  • kompetenti veikt krāsu korekciju (ja nepieciešams, pievienosim specefektus utt.).

Rezultātā jūs iegūsit fotoattēlu, kas atspoguļo idejas būtību. Portfelis mūsu mājaslapā atspoguļo iepriekš veiktos pasūtījumus. Apskatiet paveikto darbu, lai gūtu interesantas idejas.

Lai gan mēs varam droši teikt: katra reklāmas fotokopa ir īpaša. Mūsu eksperti garantē fotoattēla ekskluzivitāti. Katru fotografēšanu organizējam, ņemot vērā Jūsu projekta specifiku. Fotosesijas.com palīdzēs jums pasniegt preci “garšīgi”. Attēli pārsteigs jūsu klientus un partnerus. Šaušanā ieguldītā nauda noteikti atmaksāsies!

Sadarbība ar mums nesīs tikai pozitīvas emocijas un rezultāts – Jūsu peļņas pieaugums. Paskaties pats! Jau tagad sazinieties ar vietnē norādītajiem numuriem, lai apspriestu sadarbības detaļas.