Biznesa fotosesija

Droši vien esat dzirdējuši, ka biznesa fotogrāfija ir svarīgs un efektīvs rīks biznesa cilvēka un uzņēmuma tēla veidošanai kopumā.

Bet kā šis rīks darbojas? Kāpēc biznesa fotosesija ir tik nozīmīgs un atbildīgs pasākums? Kā tam sagatavoties? Šie ir tikai daži no daudzajiem jautājumiem, kas rodas lielākajai daļai mūsu klientu.

Mūsu raksts ir paredzēts tiem uzņēmējiem, kuriem vēl nav bijusi biznesa fotosesiju pieredze. Jūs saņemsiet atbildes uz visiem saviem jautājumiem un sapratīsiet, kādai jābūt jūsu fotogrāfijai.

Pieteikties

Biznesa fotosesija. Kas tas ir?

Lietišķā (vai biznesa) fotosesija ir uzņēmuma direktora, vadītāju un citu darbinieku fotografēšana oficiālajai vietnei, reklāmas bukletiem un citiem prezentācijas materiāliem. Salīdzinot ar citām biznesa vajadzībām, tas var šķist sīkums. Bet tieši no šādām šķietami nenozīmīgām detaļām veidojas uzņēmuma stabilā reputācija un komerciālie panākumi.

Var izmantot arī profesionālu biznesa portretu:

 • uz vizītkartēm;
 • sociālo mediju profilos (piemēram, linkedin, facebook, twitter);
 • paraksti e-pastiem;
 • biznesa lapās sociālajos tīklos (sevišķi, ja veido un attīsta personīgo zīmolu).

Ir vairāki biznesa portretu veidi:

 • tuvplāns (šajā gadījumā kadrā būs tikai seja);
 • pusgaruma kadri (vīrieša redzes laukā līdz krūtīm šeit jau redzamas lietišķa uzvalka detaļas);
 • pilnā garumā uzņemti kadri vispārējā plānā (attēlā var būt viens cilvēks vai visa komanda).

Fotogrāfijas iezīmes biznesa stilā

Lai uzņēmuma vadītāja vai biznesa dāmas lietišķais portrets izdotos, ir jāievēro noteikti žanra kanoni. Fotogrāfam jākoncentrējas uz stingru kompozīciju, jāizvēlas dabiskas pozas, kas raksturīgas cilvēkiem, kas atrodas birojā vai mācās. Svarīgi, lai bildēs tiktu atklāta cilvēka loma uzņēmumā un viņa lietišķās īpašības.

Attēlam vajadzētu runāt par cilvēku kā veiksmīgu, spēcīgu un mērķtiecīgu cilvēku ar bagātīgām zināšanām un biznesa pieredzi.

Kāpēc ir svarīgi šādu fotosesiju uzticēt profesionāļiem?

Lietišķā stila fotosesijai nepieciešama sagatavošanās un īpašs aprīkojums. Tas ir vienīgais veids, kā nodrošināt augstas kvalitātes fotogrāfijas un labus fotografēšanas rezultātus.

Lai uzņemtu biznesa portretus, jums ir nepieciešams:

 • augstas kvalitātes modernas kameras ar jaudīgu optiku;
 • pareizi uzbūvēta apgaismojuma sistēma (tas galvenokārt attiecas uz filmēšanu studijā);
 • pārdomāta koncepcija par fotografēšanu studijā, birojā vai citā darba telpā.

Padomi un idejas biznesa fotosesijai

Noskaidrojām žanra īpatnības, izlēmām, kam un kāpēc nepieciešama biznesa fotosesija. Nākamais svarīgais jautājums: kā sagatavoties veiksmīgai fotosesijai biznesa sievietēm un vīriešu vadītājiem?

Mēs detalizēti runāsim par katru no veiksmes sastāvdaļām.

Padomājiet par drēbēm

Spilgti un ekstravaganti T-krekli nav labākais risinājums. Mēs iesakām izvēlēties apģērbu klasiskā stilā. Izvairieties no mazām svītrām, jo ​​tās var radīt “troksni” kadrā un nopietni pasliktināt attēla kvalitāti.

Izvēlieties drēbes bez sarežģītām detaļām, tās var radīt arī “troksni” fotoattēlā. Padomājiet arī par melnbaltiem kadriem. Ja to ir daudz, nav jēgas valkāt rozā kaklasaiti.

Ādas stāvoklis ir ļoti svarīgs

Cilvēka ādas krāsa un faktūra ietekmē to, cik veiksmīgas būs bildes. Spīdīga āda ir viens no lielākajiem izaicinājumiem fotogrāfijā un pēcapstrādes jomā. Bieži vien studijas gaismas dēļ āda kļūst sviedraina un spīdīga. Lai neitralizētu šo efektu, sievietēm pa rokai jābūt matējošām salvetēm un pūderim.

Vīriešiem pirms fotosesijas vienkārši labi jānomazgājas.

Ko darīt ar matiem?

Sievietēm līdzi jāņem stilieris un ķemme. Un, protams, matiem jābūt tīriem. Vīriešiem iesakām veikt matu griezumu un apmeklēt frizētavu. Tas paātrinās fotoattēlu apstrādi un uzlabos rezultātu.

Make-up biznesa fotosesijai

Sievietēm iesakām pirms fotosesijas veikt dabisku dienas make-up. Tas nebūs pārāk lipīgs un neizkropļo sejas formu turpmākajā attēlu apstrādē.

Kā ar brillēm?

Šī ir viena no svarīgākajām attēla detaļām, kas bieži tiek aizmirsta. Ja jūs tās valkājat visu laiku, labāk ir fotografēt arī ar brillēm. Ja ik pa laikam nēsājat brilles un vēlaties uzņemt fotosesiju nevis tajās, labāk tās noņemt iepriekš. Tātad tempļi neatstās pēdas uz sejas.

Sejas vaibsti

Ja jums ir kādas jūsu izskata iezīmes, kas var sabojāt vai, gluži pretēji, uzlabot kadru, noteikti pārrunājiet to ar fotogrāfu. Tas var būt stingrs profils, caururbjošs skatiens un citas detaļas, kuras var atklāt biznesa fotoportretā.

Pasūtiet biznesa fotogrāfiju

Mūsu fotostudijā iespējams pasūtīt fotoportretus visai komandai, kas veidoti vienādā stilā un koncepcijā. Tāpat, fotografējot studijā vai birojā, varat uzņemt vispārīgu fotoattēlu.

Fotosesijas.com fotoservisa komanda ne tikai uzņem biznesa portretus Rīgā. Pie mums var pasūtīt pakalpojumus:

 • make-up;
 • stilists;
 • retušētājs.

Profesionāla fotogrāfiju apstrāde kompensē daudzus izskata trūkumus. Pareizi izvietoti akcenti attēlā palīdzēs izcelt jūsu rakstura stiprās puses un veidos veiksmīgas un harizmātiskas personas tēlu.

Veidojiet savu tēlu kopā ar mums!

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāpēc manam uzņēmumam vajadzētu veikt biznesa fotosesiju?

Biznesa fotosesija palīdz uzlabot jūsu uzņēmuma tēlu, padarot to profesionālu un uzticamāku klientu acīs. Kvalitatīvas fotogrāfijas var efektīvi pastāstīt par jūsu uzņēmuma stāstu un uzsvērt jūsu piedāvājumu atšķirības.

Cik ilgi ilgst biznesa fotosesija?

Fotosesijas ilgums var atšķirties atkarībā no klienta vajadzībām un projekta sarežģītības. Parasti tā ilgst no 1 līdz 3 stundām. Mēs strādājam, lai nodrošinātu, ka katrs kadrs ir pārdomāts un atspoguļo jūsu uzņēmumu vislabākajā veidolā.

Kā es varu pieteikties biznesa fotosesijai?

Pieteikties biznesa fotosesijai ir ļoti vienkārši: aizpildiet pieteikuma formu mūsu mājaslapā vai sazinieties ar mums, zvanot uz +371 27022203 vai rakstot uz info@fotosesijas.com.

Vai man pašam jāsagatavo idejas fotosesijai?

Jūs neesat vieni šajā procesā. Mūsu profesionālā komanda palīdzēs jums izstrādāt konceptu, kas atbilst jūsu uzņēmuma vērtībām un mērķiem. Protams, jūsu idejas un ieteikumi ir vienmēr laipni gaidīti un tiks apspriesti pirms fotosesijas.

Kā es varu sagatavoties biznesa fotosesijai?

Sagatavošanās biznesa fotosesijai ietver visu no tērpa izvēles līdz saprašanai, ko vēlaties parādīt ar savu tēlu. Mēs iesakām konsultāciju ar mūsu fotogrāfu, lai precizētu detaļas un nodrošinātu, ka jūsu vīzija ir skaidra.

Cik maksā biznesa fotosesija?

Cena par biznesa fotosesiju var atšķirties atkarībā no dažādiem faktoriem, piemēram, fotosesijas ilguma un atrašanās vietas. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu personalizētu piedāvājumu, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Vai biznesa fotosesiju var veikt ārpus jūsu studijas?

Jā, mēs piedāvājam biznesa fotosesijas gan mūsu studijā, gan jūsu izvēlētā lokācijā. Mēs esam gatavi strādāt, lai jūsu fotogrāfijas būtu pēc iespējas autentiskākas un atspoguļotu jūsu uzņēmuma gaisotni.

Cik drīz pēc fotosesijas es varu saņemt bildes?

Mēs saprotam, cik svarīgi ir savlaicīgi saņemt bildes. Parasti, bildes tiek piegādātas 1-2 nedēļu laikā pēc fotosesijas. Taču precīzs laiks var atšķirties atkarībā no projekta apjoma un specifikas.

Vai es varu izmantot biznesa fotosesijas bildes mārketinga vajadzībām?

Protams, biznesa fotosesijas bildes tiek izveidotas, domājot par mārketinga un zīmola veidošanas mērķiem. Tās ir lielisks rīks, lai uzlabotu jūsu uzņēmuma tēlu tiešsaistē un ārpus tās.

Kā nodrošināt, ka manas biznesa fotosesijas bildes izceļas?

Mūsu pieredzējušie fotogrāfi strādā, lai izprastu jūsu unikālo stāstu un vīziju. Ar radošu pieeju un profesionālu tehniku, mēs garantējam, ka jūsu biznesa fotosesijas bildes būs ne tikai kvalitatīvas, bet arī oriģinālas un atšķirīgas.

Atsauksmes

Biznesa fotosesija bija patiešām profesionāla. Iesaku!

Jānis Bērziņš

Sākumā biju nedaudz skeptiska, bet fotosesijas rezultāti mani pārsteidza. Bildes izskatās lieliski un tika piegādātas ļoti ātri. Lielisks serviss!

Liene Krastiņa

Ļoti profesionāla pieeja un izcilas fotogrāfijas. Manā uzņēmumā tās bija nepieciešamas. Paldies par kvalitatīvo darbu!

Artūrs Zariņš

Es biju ļoti apmierināts ar biznesa fotosesijas servisu. Komunikācija ar komandu bija vienkārša un rezultāti atbilda manām vēlmēm.

Edgars Vītols

Brīnišķīga pieredze un fantastiski rezultāti! Biznesa fotosesija bija patīkama un neuzbāzīga, bet rezultāti bija vienkārši elpu aizraujoši. Noteikti iesaku!

Marta Ozoliņa

Pēc manas pieredzes biznesa fotogrāfija no šī servisa ne tikai uzlaboja manu profesionālo tēlu, bet arī ievērojami paaugstināja klientu interesi.

Roberts Kalniņš

Izvēloties biznesa fotosesiju, nebija ne mirkļa šaubu par fotogrāfa profesionalitāti. Visu procesu jutu atbalstu un sapratni. Bildes ir izdevušās lieliskas!

Dace Liepa