Fotosesijas studijā

Ideāli apstākļi, nevainojami kadri

Ja nepieciešami ideāli fotografēšanas apstākļi, labākais risinājums būtu fotosesijas studijā. Profesionāļi radīs telpā pareizu un stabilu gaismu, komfortablus apstākļus.

Studijas fotogrāfija ir īpašs virziens. Telpas tiek izmantotas komerciālai fotografēšanai un personīgo albumu fotosesijām.

Pieteikties

Fotoattēli no augstākās klases

Vai vēlaties, lai fotografēšanas rezultāts būtu ideāls, katrs kadrs ir harmonisks un līnijas ir skaidras? Rezervējiet fotosesiju mūsu vietnē.

Pie katra šāda projekta strādā profesionāļu komanda ar daudzu gadu pieredzi.

Mēs nopietni gatavojamies katrai fotosesijai, piemeklējam dekorācijas, regulējam gaismu un optiku, pārdomājam attēlus.

Papildus fotogrāfam jūsu rīcībā ir stilists, frizieris, vizāžiste. Visi strādā, lai īstenotu vienotu ideju – kvalitatīvi un oriģināli kadri.

Studijā ir ērti apstākļi modelēm un fotogrāfiem. Šeit jūs varat strādāt ilgu laiku un ar prieku.

Mēs rūpīgi pārskatām visu materiālu, atlasām rāmjus ar labāko kompozīciju un sižetu.

Rezultāts ir profesionālas, augstākās kvalitātes fotogrāfijas. Mūsu studija ir labākā vieta personīgām, ģimenes un komerciālām fotosesijām Rīgā. Zvaniet un nāciet apskatīties.

Mūsu portfolio ir simtiem fotogrāfiju. Šajos kadros redzamas laimīgas ģimenes, iemīlējušies pāri, modeles, kuru karjera ir gājusi uz augšu. Skatieties paši un novērtējiet katra darba kvalitāti.

Pakalpojuma cenu varat uzzināt īpašā vietnes sadaļā. Vai jums ir kādi papildu jautājumi vai vēlmes? Zvaniet un jautājiet mūsu menedžerim. Viņš palīdzēs fotografēšanas organizēšanā, ņems vērā visas jūsu vēlmes.

Rezervējiet studijas fotogrāfiju pie mums. Ikviens jūs iepriecinās