Fotosesijas studijā

Ideāli apstākļi, nevainojami kadri

Ja nepieciešami ideāli fotografēšanas apstākļi, labākais risinājums būtu fotosesijas studijā. Profesionāļi radīs telpā pareizu un stabilu gaismu, komfortablus apstākļus.

Studijas fotogrāfija ir īpašs virziens. Telpas tiek izmantotas komerciālai fotografēšanai un personīgo albumu fotosesijām.

Pieteikties

Fotoattēli no augstākās klases

Vai vēlaties, lai fotografēšanas rezultāts būtu ideāls, katrs kadrs ir harmonisks un līnijas ir skaidras? Rezervējiet fotosesiju mūsu vietnē.

Pie katra šāda projekta strādā profesionāļu komanda ar daudzu gadu pieredzi.

Mēs nopietni gatavojamies katrai fotosesijai, piemeklējam dekorācijas, regulējam gaismu un optiku, pārdomājam attēlus.

Papildus fotogrāfam jūsu rīcībā ir stilists, frizieris, vizāžiste. Visi strādā, lai īstenotu vienotu ideju – kvalitatīvi un oriģināli kadri.

Studijā ir ērti apstākļi modelēm un fotogrāfiem. Šeit jūs varat strādāt ilgu laiku un ar prieku.

Mēs rūpīgi pārskatām visu materiālu, atlasām rāmjus ar labāko kompozīciju un sižetu.

Rezultāts ir profesionālas, augstākās kvalitātes fotogrāfijas. Mūsu studija ir labākā vieta personīgām, ģimenes un komerciālām fotosesijām Rīgā. Zvaniet un nāciet apskatīties.

Mūsu portfolio ir simtiem fotogrāfiju. Šajos kadros redzamas laimīgas ģimenes, iemīlējušies pāri, modeles, kuru karjera ir gājusi uz augšu. Skatieties paši un novērtējiet katra darba kvalitāti.

Pakalpojuma cenu varat uzzināt īpašā vietnes sadaļā. Vai jums ir kādi papildu jautājumi vai vēlmes? Zvaniet un jautājiet mūsu menedžerim. Viņš palīdzēs fotografēšanas organizēšanā, ņems vērā visas jūsu vēlmes.

Rezervējiet studijas fotogrāfiju pie mums. Ikviens jūs iepriecinās

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu pieteikties fotosesijai jūsu studijā?

Fotosesijai varat pieteikties aizpildot formu mūsu mājaslapā vai zvanot mums pa tālruni +371 27022203. Arī iespējams sūtīt e-pastu uz info@fotosesijas.com. Mēs priecāsimies palīdzēt jums izplānot ideālu fotosesiju.

Cik ilgi iepriekš jāpiesakās fotosesijai?

Lai nodrošinātu vēlamo datumu un laiku, ieteicams pieteikties vismaz 2 nedēļas iepriekš. Tas ļaus mums sagatavot studiju atbilstoši jūsu vajadzībām un vēlmēm.

Vai studijā ir pieejami profesionāli apgaismojumi?

Jā, mūsu studijā ir pieejami dažādi profesionāli apgaismojumi, kas ļauj radīt ideālus fotografēšanas apstākļus jebkāda veida fotosesijām.

Vai studijā var veikt arī komerciālas fotosesijas?

Protams, mūsu studija ir aprīkota un piemērota gan personīgo vajadzību fotosesijām, gan komerciālai. Profesionāļu komanda nodrošinās, ka jūsu vajadzības tiks pilnībā izpildītas.

Kādas ir cenas fotosesijai studijā?

Cenas var atšķirties atkarībā no fotosesijas ilguma, nepieciešamā aprīkojuma un citiem faktoriem. Lai iegūtu detalizētu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums, aizpildot mājaslapas formu vai zvanot uz mūsu kontakttālruni.

Vai fotosesijas laikā ir pieejams profesionāls fotogrāfs?

Jā, mūsu studijā strādā profesionāli fotogrāfi, kas palīdzēs jums sasniegt vēlamo rezultātu. Fotogrāfs strādās kopā ar jums, lai radītu perfektas bildes.

Kāds ir fotosesijas ilgums?

Fotosesijas ilgums var atšķirties atkarībā no jūsu vajadzībām. Parasti standarta fotosesija ilgst no 1 līdz 2 stundām. Precīzu laiku un ilgumu varat apspriest piesakoties.

Vai studijā ir pieejami tērpi vai aksesuāri fotosesijai?

Mūsu studijā ir pieejama dažāda veida rekvizītu un aksesuāru izvēle, kas var papildināt jūsu fotosesiju. Par specifiskām vajadzībām vai tērpu pieejamību, lūdzu, sazinieties ar mums.

Vai ir iespējams saņemt attēlus digitālā un drukātā veidā?

Visi nofotografētie attēli tiks jums nodoti digitālā formātā. Papildus ir iespējama arī drukāto fotogrāfiju izgatavošana, par ko varat vienoties, veicot fotosesijas pasūtījumu.

Vai fotosesiju var atcelt vai pārcelt?

Ja rodas nepieciešamība atcelt vai pārcelt fotosesiju, lūdzu, informējiet mūs ne vēlāk kā 48 stundas iepriekš. Mēs centīsimies atrast jums ērtāko risinājumu.

Atsauksmes

Pirmo reizi biju uz fotosesiju studijā, ļoti patika! Fotogrāfs zināja, kā radīt perfektu gaismu. Bildes sanāca super!

Mārtiņš Ozoliņš

Biju pārsteigta par komfortabliem apstākļiem, ko nodrošināja studija. Mana fotosesija noritēja gludi un rezultāts bija vienkārši izcils. Iesaku šo studiju visiem, kas vēlas kvalitatīvas fotogrāfijas.

Liene Grīnberga

Izvēloties fotosesijas studijā pakalpojumu, mans fotoalbums tika papildināts ar īstu mākslas darbu. Profesionāla pieeja un augsta servisa kvalitāte.

Andris Bērziņš

Kā komerciālas fotografēšanas pakalpojumu meklētājs, biju gandarīts ar studijas nodrošināto kvalitāti un procesu.

Jānis Pētersons

Izvēloties fotosesiju studijā, man bija savas vēlmes un prasības individuālajai fotosesijai. Kopā ar fotostudijas komadu visu realizējām, paldies!

Elīna Vilkaste

Labas atsauksmes, arī mana pieredze bija pozitīva un bildes iznāca lieliskas. Profesionāli un ar mīlestību!

Kristaps Jansons