Ģimenes fotosesija

Ģimenes fotosesija tas ir lielisks veids kā atgādināt sev un saviem mīļajiem ģimenes locekļiem par to, cik daudz jūs viens otram nozīmējat. Nav būtiski cik liela ir jūsu ģimene – milzu radu saime, vai tikai paši tuvākie, nav svarīgi, cik veci ir ģimenes locekļi – daudz zīdaiņu vai daudz sirmgalvju, svarīgi ir tikai tas, ka jūs visi kopā vēlaties saglabāt šos skaistos kopības mirkļus. Fotosesija ģimenei ir lielisks veids kā, iegūstot savā īpašumā kvalitatīvus ģimenes foto attēlus, iemūžināt savu laimīgo ģimeni gan pašiem priekš sevis, gan arī lai parādītu un padalītos ar citiem – ar savu prieku. Ģimenes fotosesija ir lielisks veids kā pašiem sev atgādināt par to, ko viens otram nozīmējat un kā jūtaties viens otra kompānijā. Iemūžinātās fotogrāfijas ļaus jums ne tikai izveidot pozitīvu publisko tēlu, bet arī iepriecinās jūs pašus ik pa laikam atsvaidzinot jauko pieredzi.

Ģimenes fotogrāfa galvenais uzdevums ir likt jums justies ērti un parūpēties, lai ģimenes fotosesijas studijā gala rezultāts būtu kvalitatīvas fotogrāfijas, kuras pēc tam jūs varēsiet ievietot savā ģimenes fotoalbumā.

Pieteikties

Ģimenes fotosesija studijā

Tas ir viens no variantiem, kur organizēt fotosesiju. Bez ģimenes fotosesijas Rīgas studijā ir iespējams noorganizēt arī izbraukuma fotosesijas, jums vēlamā vietā, laikā un apstākļos. Ģimenes fotogrāfs nodrošināsies ar visiem nepieciešamajiem rīkiem, lai neskatoties uz apkārtējo vidi, varētu iemūžināt mirkļus kvalitatīvās fotogrāfijās, ņemot līdzi gan fotokameras, gan gaismas, gan, protams, savu pieredzi un profesionalitāti.

Jauno ģimeņu fotosesija

Var būt viens no lieliskajiem pirmajiem kopīgajiem piedzīvojumiem kā jaunajai ģimenei, lai īpašās jauniegūtā statusa emocijas saglabātu pēc iespējas ilgāk. Ja ģimenes fotosesija pārvēršas par ikgadēju rituālu, tas ir lielisks veids kā retrospektīvi atskatīties uz notikušo – kā maināties gan jūs paši, gan jūsu bērni. Pēc vairākiem gadiem būs ļoti iedvesmojoši redzēt un atskatīties, kā jaunā paaudze ir paaugusies un izmainījusies.

Sagatavošanās ģimenes fotosesijai

Tā ir vienkārša, bet ir svarīgi, lai viss notiktu kā plānots, svarīgi, ka piedomājat pie kopīga tēla radīšanas, piemēram, lai visi apģērbi būtu vismaz vienā krāsu gammā. Iesakām izvairīties no pārāk košiem vai raibiem apģērbiem un drošības pēc paņemiet vismaz trīs – četrus apģērbu komplektus katram ģimenes loceklim, savukārt ja piedalās mazuļi, lūgums piedomāt pie atbilstoša fotosesijas laika, atbilstoši mazuļa režīmam, bet pats galvenais atceraties paņemt līdzi labu garastāvokli un smaidu!

Ģimenes fotosesijas cenas

Cenas svārstās no 60 līdz 150 EUR, viss atkarīgs no jūsu vēlmēm un vajadzībām. Sīkāk par cenām – šeit.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu pieteikties ģimenes fotosesijai?

Pieteikties ģimenes fotosesijai ir ļoti vienkārši – aizpildiet pieteikuma formu mūsu mājaslapā vai zvaniet mums uz +371 27022203. Arī jebkādi jautājumi vai pieprasījumi ir laipni gaidīti uz mūsu e-pastu info@fotosesijas.com.

Cik ilgi ilgst ģimenes fotosesija?

Ģimenes fotosesijas ilgums var atšķirties atkarībā no jūsu vēlmēm un ģimenes lieluma, bet parasti tā ilgst no 1 līdz 3 stundām. Mēs vienmēr cenšamies nodrošināt, ka fotosesija notiek jautrā un atvieglinātā gaisotnē.

Vai ģimenes fotosesijai ir nepieciešama īpaša sagatavošanās?

Speciāla sagatavošanās ģimenes fotosesijai nav obligāta, taču mēs iesakām apspriest tērpu un aksesuāru izvēli, lai tie atbilstu jūsu vēlamajam stilam un tēmas noskaņojumam. Mūsu fotogrāfs ar prieku sniegs ieteikumus un padomus.

Kādas lokācijas ir pieejamas ģimenes fotosesijai?

Mēs piedāvājam fotosesijas gan studijā, gan ārā, atkarībā no jūsu vēlmēm. Mēs varam palīdzēt ar vietas izvēli jūsu ģimenes fotosesijai.

Vai ir iespējams saņemt fotogrāfijas digitālā formātā?

Jā, visām ģimenes fotosesijām mēs piedāvājam fotogrāfijas gan izdrukātā, gan digitālā formātā. Digitālās fotogrāfijas tiks nosūtītas uz norādīto e-pasta adresi, ļaujot jums viegli dalīties ar tām sociālajos tīklos vai izdrukāt pēc vajadzības.

Cik maksā ģimenes fotosesija?

Ģimenes fotosesijas cena var atšķirties atkarībā no daudziem faktoriem, piemēram, fotosesijas ilguma, lokācijas un papildu pakalpojumu izmantošanas. Lūdzam sazināties ar mums, lai mēs varētu sniegt detalizētu cenu piedāvājumu atbilstoši jūsu vēlmēm.

Vai fotogrāfs palīdzēs ar pozu izvēli fotosesijas laikā?

Protams! Mūsu fotogrāfs ne tikai uzņems fotogrāfijas, bet arī palīdzēs ar pozu izvēli, lai jūsu ģimenes fotosesija būtu pēc iespējas dabiskāka un jūs justos ērti. Mēs strādājam, lai katrs mirklis būtu īpašs.

Cik ilgi jāgaida, lai saņemtu ģimenes fotosesijas bildes?

Parasti sagatavošanas un apstrādes laiks aizņem no 2 līdz 4 nedēļām, atkarībā no esošā darba apjoma. Mēs apzināmies, cik svarīgi ir saņemt bildes pēc iespējas ātrāk, tāpēc vienmēr cenšamies pabeigt darbu laicīgi.

Kā mēs varam sagatavoties, ja mums ģimenē ir mazi bērni?

Maziem bērniem būtiski ir nodrošināt, lai fotosesijas laiks sakristu ar viņu labākajām dienas stundām, kad viņi ir vismierīgāki. Arī mēs iesakām paņemt līdzi iemīļotas rotaļlietas vai priekšmetus, kas palīdzēs bērniem justies drošāk un brīvāk.

Vai ģimenes fotosesiju var veikt jebkurā laikā gadā?

Jā, ģimenes fotosesiju var veikt jebkurā laikā gadā. Katrai sezonai ir sava īpašā burvība, un mēs esam gatavi piedāvāt jums ideālus risinājumus, lai īpaši skaisti iemūžinātu jūsu ģimeni, neatkarīgi no laika apstākļiem.

Atsauksmes

Pateicoties ģimenes fotosesijai, mēs esam radījuši neaizmirstamus atmiņu mirkļus. Fotogrāfs bija profesionāls un lika mums justies ļoti ērti. Es noteikti iesaku šo pakalpojumu!

Liene Bērziņa

Biju patīkami pārsteigts par ģimenes fotosesijas rezultātu – fotogrāfijas iznāca dabiskas un skaistas. Paldies komandai par lielisko darbu!

Mārtiņš Kalniņš

Vienkārši lieliski! Ģimenes fotosesija palika mums atmiņā kā brīnišķīgs notikums, un fotogrāfs bija ļoti pacietīgs ar mūsu mazajiem. Noteikti atgriezīsimies vēl!

Jana Ozoliņa

Mūsu pieredze ar ģimenes fotosesiju bija nevainojama. Profesionāla attieksme un kvalitatīvas bildes. Tā ir lieliska vērtība par saprātīgu cenu.

Edgars Vētra

Es biju sajūsmināta par to, cik viegli un patīkami bija strādāt ar fotogrāfu. Ģimenes fotosesija sniedza mums brīnišķīgas fotogrāfijas, kuras lepni liekam mūsu albumā.

Anita Krūmiņa

Ģimenes fotosesijas laikā fotogrāfs spēja radīt neuzspiestu atmosfēru, kas atspoguļojas arī fotogrāfijās. Esmu ļoti apmierināts ar rezultātu!

Gatis Liepa

Fotosesija ģimenei bija brīnišķīga pieredze. Fotogrāfs mums uzreiz lika justies mājīgi, un gala rezultāts ir vienkārši apbrīnojams. Paldies par jaukajām atmiņām!

Ilze Skrastiņa

Mēs izbaudījām katru mirkli mūsu ģimenes fotosesijā. Fotogrāfs bija profesionāls un atvērts mūsu idejām, kas rezultējās fantastiskās fotogrāfijās.

Kristaps Jansons

Ģimenes fotosesijas pieredze bija lieliska! Fotogrāfs mums palīdzēja relaksēties, tāpēc visi kadri sanāca dabiski un mīļi. Noteikti iesaku šo pakalpojumu ikvienai ģimenei.

Sandra Pētersone