Ģimenes fotosesija

Ģimenes fotosesija tas ir lielisks veids kā atgādināt sev un saviem mīļajiem ģimenes locekļiem par to, cik daudz jūs viens otram nozīmējat. Nav būtiski cik liela ir jūsu ģimene – milzu radu saime, vai tikai paši tuvākie, nav svarīgi, cik veci ir ģimenes locekļi – daudz zīdaiņu vai daudz sirmgalvju, svarīgi ir tikai tas, ka jūs visi kopā vēlaties saglabāt šos skaistos kopības mirkļus. Fotosesija ģimenei ir lielisks veids kā, iegūstot savā īpašumā kvalitatīvus ģimenes foto attēlus, iemūžināt savu laimīgo ģimeni gan pašiem priekš sevis, gan arī lai parādītu un padalītos ar citiem – ar savu prieku. Ģimenes fotosesija ir lielisks veids kā pašiem sev atgādināt par to, ko viens otram nozīmējat un kā jūtaties viens otra kompānijā. Iemūžinātās fotogrāfijas ļaus jums ne tikai izveidot pozitīvu publisko tēlu, bet arī iepriecinās jūs pašus ik pa laikam atsvaidzinot jauko pieredzi.

Ģimenes fotogrāfa galvenais uzdevums ir likt jums justies ērti un parūpēties, lai ģimenes fotosesijas studijā gala rezultāts būtu kvalitatīvas fotogrāfijas, kuras pēc tam jūs varēsiet ievietot savā ģimenes fotoalbumā.

Pieteikties

Ģimenes fotosesija studijā

Tas ir viens no variantiem, kur organizēt fotosesiju. Bez ģimenes fotosesijas Rīgas studijā ir iespējams noorganizēt arī izbraukuma fotosesijas, jums vēlamā vietā, laikā un apstākļos. Ģimenes fotogrāfs nodrošināsies ar visiem nepieciešamajiem rīkiem, lai neskatoties uz apkārtējo vidi, varētu iemūžināt mirkļus kvalitatīvās fotogrāfijās, ņemot līdzi gan fotokameras, gan gaismas, gan, protams, savu pieredzi un profesionalitāti.

Jauno ģimeņu fotosesija

Var būt viens no lieliskajiem pirmajiem kopīgajiem piedzīvojumiem kā jaunajai ģimenei, lai īpašās jauniegūtā statusa emocijas saglabātu pēc iespējas ilgāk. Ja ģimenes fotosesija pārvēršas par ikgadēju rituālu, tas ir lielisks veids kā retrospektīvi atskatīties uz notikušo – kā maināties gan jūs paši, gan jūsu bērni. Pēc vairākiem gadiem būs ļoti iedvesmojoši redzēt un atskatīties, kā jaunā paaudze ir paaugusies un izmainījusies.

Sagatavošanās ģimenes fotosesijai

Tā ir vienkārša, bet ir svarīgi, lai viss notiktu kā plānots, svarīgi, ka piedomājat pie kopīga tēla radīšanas, piemēram, lai visi apģērbi būtu vismaz vienā krāsu gammā. Iesakām izvairīties no pārāk košiem vai raibiem apģērbiem un drošības pēc paņemiet vismaz trīs – četrus apģērbu komplektus katram ģimenes loceklim, savukārt ja piedalās mazuļi, lūgums piedomāt pie atbilstoša fotosesijas laika, atbilstoši mazuļa režīmam, bet pats galvenais atceraties paņemt līdzi labu garastāvokli un smaidu!

Ģimenes fotosesijas cenas

Cenas svārstās no 40 līdz 100 EUR, viss atkarīgs no jūsu vēlmēm un vajadzībām. Sīkāk par cenām – šeit.