Kāzu fotosesija

iemūžini savu neaizmirstamo mirkli fotogrāfijās

Kāzas nav iedomājamas bez kāzu fotosesijas, jo skaistākā diena pāra mūžā ir jāiemūžina, lai vēl ilgi pēc laimīgā notikuma varētu gremdēties atmiņās par skaistajiem laimes brīžiem. Mīlestības piepildītās fotogrāfijas būs apliecinājums dienai, kurā kļuvāt par vīru un sievu. Kāzu fotosesija ļaus neaizmirst arī mazās detaļas, mirkļus, viesu sejas izteiksmes vai tērpus, kas lielajā emociju virpulī, var palikt nepamanīti jaunajam pārim. Lai bildes kalpotu par mūžīgu mīlestības apliecinājumu, izvēlieties un parūpējaties par profesionāla kāzu fotogrāfa nolīgšanu. Parūpējaties, lai nākotnē šī diena paliek neaizmirstama ne tikai jums, bet arī kāzu viesiem, sarūpējot viņiem brīnišķīgu dāvanu, izveidojot kāzu foto albumu kā piemiņu šai skaistajai dienai, kurā viņi ir bijuši būtiski dalībnieki.

Pieteikties

Kāzu fotogrāfs

Kāzu fotogrāfs parūpēsies par to, lai viss tiktu iemūžināts – gan mīlestības pilnie mirkļi jaunā pāra acīs, gan viesu prieks un sajūsma par notiekošo, gan arī dažādas detaļas gan no oficiālās, gan neoficiālās svētku daļas. Kāzu foto no citām situācijām atšķiras ar to, ka katrs brīdis, katrs moments ir vienlīdz nozīmīgs, tāpēc arī ir tik būtiski, ka kāzu fotogrāfs ar savu vērīgo aci ķer un atpazīst šos momentus. Mazās nianses – līgavas vieglais smaids, aizkustinājuma asaras, ziedu buķetes, kurpju purngali, tas visas ir ļoti būtiskas un svarīgas nianses un detaļas, kas veido lielo kopbildi.

Kā sagatavoties?

Būtiski apdomāt kāds ir vēlamais gala rezultāts, bet pats būtiskākais ir atbrīvoties un izbaudīt dienu, ļaujot laimei un mīlestībai atspoguļoties iemūžinātajās fotogrāfijās. Jo atmosfēra būs brīvāka un jautrāka, jo kāzu fotogrāfam būs lielāka iespēja noķert jūsu īstās un dabiskās emocijas. Svarīgi būtu iepriekš apdomāt, vai ir kāds vēlamais tēls, sākot ar apģērbu, beidzot ar vēlamo atmosfēru, kam būtu jāvalda kāzu fotosesijas bildēs.

Cenas

Kāzu fotosesijas cenas ir atkarīgas no daudziem apstākļiem, kā piemēram, vai foto sesija notiek studijā vai izbraukumā. Ja izbraukumā, tad kur paredzēta ceremonija, vai ceremonija un neoficiālā daļa atrodas tālu viena no otras, kādi ir ceļa izdevumi, cik stundas nepieciešami kāzu fotogrāfa pakalpojumi, cik viesu ir konkrētajās kāzās u.tml. Ja ir mini kāzu fotosesija studijā, tad 30 min., līdz pieciem cilvēkiem izmaksās 40 EUR.

Piesakies! Kāzu fotosesijai var pieteikties pa tālruni 27022203 vai pa epastu info@fotostudijas.lv

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu pieteikties kāzu fotosesijai?

Pieteikties kāzu fotosesijai varat, aizpildot pieteikuma formu mūsu mājaslapā vai zvanot mums pa tālruni +371 27022203. Arī e-pastu uz info@fotosesijas.com nosūtīt ir iespējams. Mēs ar nepacietību gaidīsim jūsu ziņu!

Cik ilgi iepriekš jāpiesaka kāzu fotosesija?

Ieteicams kāzu fotosesiju pieteikt vismaz 3 mēnešus iepriekš. Tas nodrošinās, ka jūsu izvēlētais datums būs pieejams un mēs varēsim rūpīgi plānot jūsu neaizmirstamo dienu.

Kādas ir kāzu fotosesijas cenas?

Kāzu fotosesijas cenas var atšķirties atkarībā no vajadzībām un pakalpojuma apjoma. Lai iegūtu precīzu cenas piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums, norādot savas vēlmes un kāzu dienas detaļas.

Vai fotogrāfs varēs ierasties uz mūsu kāzu vietu?

Jā, mūsu fotogrāfi ir gatavi atbraukt uz jūsu izvēlēto kāzu vietu, lai iemūžinātu jūsu īpašo dienu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka par tālākām vietām var tikt pieprasīta papildus maksa.

Cik ilgi pēc kāzām mēs saņemsim savas fotogrāfijas?

Parasti fotogrāfijas tiek piegādātas 4-6 nedēļu laikā pēc kāzām. Mēs nodrošinām, ka katra bilde tiek rūpīgi apstrādāta, lai garantētu augstāko kvalitāti.

Vai ir iespējams saņemt arī digitālās fotogrāfijas?

Protams, mēs piedāvājam gan digitālās fotogrāfijas, gan iespēju tās izdrukāt. Digitālās fotogrāfijas ir lielisks veids, kā dalīties ar savām kāzu atmiņām ar draugiem un ģimeni tiešsaistē.

Kā mēs varam izvēlēties labāko paketi mūsu kāzu fotosesijai?

Lai izvēlētos labāko paketi, mēs iesakām sazināties ar mūsu komandu, kas palīdzēs jums saprast, kura pakalpojumu kombinācija vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un budžetam, nodrošinot, ka jūsu kāzu diena tiek iemūžināta perfekti.

Vai fotogrāfs palīdzēs ar pozu izvēli fotosesijas laikā?

Jā, mūsu fotogrāfs ne tikai uzņems fotogrāfijas, bet arī palīdzēs ar pozu izvēli un kompozīciju, lai jūsu fotogrāfijas izskatītos dabiski un skaisti.

Kāda ir atcelšanas politika, ja mums nākas mainīt plānus?

Mēs saprotam, ka plāni var mainīties, tāpēc mēs piedāvājam elastīgu atcelšanas politiku. Lai uzzinātu vairāk par konkrētām atcelšanas nosacījumiem, lūdzu, sazinieties ar mums.

Vai mēs varam iekļaut kāzu viesus fotogrāfijās?

Protams! Mēs vēlamies, lai jūsu kāzu fotogrāfijas atspoguļotu dienas burvību un emocijas, tāpēc ar prieku iekļausim jūsu ģimenes locekļus un draugus, lai radītu neaizmirstamas atmiņas.

Atsauksmes

Iespaidīga kāzu fotosesija! Profesionāla pieeja un lieliska attieksme. Bildes sanāca ļoti skaistas, un šis notikums mūžam paliks atmiņā.

Liene

Paldies par jūsu darbu! Kāzu fotosesija bija vienkārši fantastiska. Katrs kadrs ir pilns ar emocijām un skaistumu.

Andris

Esmu ļoti apmierināta ar kāzu fotosesiju. Fotogrāfs bija profesionāls un ļoti rūpīgs uz detaļām. Rezultātā - brīnišķīgas atmiņas!

Marta

Mūsu kāzu fotosesija bija brīnišķīga! Izpalīdzīgs un talantīgs fotogrāfs, kurš zināja, kā uzņemt aizkustinošus mirkļus.

Jānis

Izcila pieredze ar kāzu fotosesiju. Katra bilde ir meistarstiķis, kas pilnībā atspoguļo mūsu dienas burvību.

Dace

Nevaru beigt skatīties mūsu kāzu fotogrāfijas. Tā ir lieliska atgādinājuma dāvana no fotogrāfa un viņa radošās komandas.

Kristaps

Liels paldies par jūsu darbu mūsu kāzu dienā. Katra fotogrāfija ir stāsts pats par sevi, kas pilns ar emocijām.

Elīna

Brīnišķīga kāzu fotosesija! Fotogrāfs bija ļoti profesionāls un pacietīgs, ļaujot mums justies ērti katrā mirklī.

Edgars

Kāzu fotosesija bija viens no mūsu kāzu dienas augstajiem punktiem. Fotogrāfs ļoti labi noķēra mūsu personības un īpašos brīžus.

Inga

Pēc drauga ieteikuma izvēlējos šo kāzu fotosesijas pakalpojumu, un neesmu vīlies. Fotogrāfs bija izcils, un rezultāti vienkārši fantastiski.

Miks