Kāzu fotosesija

iemūžini savu neaizmirstamo mirkli fotogrāfijās

Kāzas nav iedomājamas bez kāzu fotosesijas, jo skaistākā diena pāra mūžā ir jāiemūžina, lai vēl ilgi pēc laimīgā notikuma varētu gremdēties atmiņās par skaistajiem laimes brīžiem. Mīlestības piepildītās fotogrāfijas būs apliecinājums dienai, kurā kļuvāt par vīru un sievu. Kāzu fotosesija ļaus neaizmirst arī mazās detaļas, mirkļus, viesu sejas izteiksmes vai tērpus, kas lielajā emociju virpulī, var palikt nepamanīti jaunajam pārim. Lai bildes kalpotu par mūžīgu mīlestības apliecinājumu, izvēlieties un parūpējaties par profesionāla kāzu fotogrāfa nolīgšanu. Parūpējaties, lai nākotnē šī diena paliek neaizmirstama ne tikai jums, bet arī kāzu viesiem, sarūpējot viņiem brīnišķīgu dāvanu, izveidojot kāzu foto albumu kā piemiņu šai skaistajai dienai, kurā viņi ir bijuši būtiski dalībnieki.

Pieteikties

Kāzu fotogrāfs

Kāzu fotogrāfs parūpēsies par to, lai viss tiktu iemūžināts – gan mīlestības pilnie mirkļi jaunā pāra acīs, gan viesu prieks un sajūsma par notiekošo, gan arī dažādas detaļas gan no oficiālās, gan neoficiālās svētku daļas. Kāzu foto no citām situācijām atšķiras ar to, ka katrs brīdis, katrs moments ir vienlīdz nozīmīgs, tāpēc arī ir tik būtiski, ka kāzu fotogrāfs ar savu vērīgo aci ķer un atpazīst šos momentus. Mazās nianses – līgavas vieglais smaids, aizkustinājuma asaras, ziedu buķetes, kurpju purngali, tas visas ir ļoti būtiskas un svarīgas nianses un detaļas, kas veido lielo kopbildi.

Kā sagatavoties?

Būtiski apdomāt kāds ir vēlamais gala rezultāts, bet pats būtiskākais ir atbrīvoties un izbaudīt dienu, ļaujot laimei un mīlestībai atspoguļoties iemūžinātajās fotogrāfijās. Jo atmosfēra būs brīvāka un jautrāka, jo kāzu fotogrāfam būs lielāka iespēja noķert jūsu īstās un dabiskās emocijas. Svarīgi būtu iepriekš apdomāt, vai ir kāds vēlamais tēls, sākot ar apģērbu, beidzot ar vēlamo atmosfēru, kam būtu jāvalda kāzu fotosesijas bildēs.

Cenas

Kāzu fotosesijas cenas ir atkarīgas no daudziem apstākļiem, kā piemēram, vai foto sesija notiek studijā vai izbraukumā. Ja izbraukumā, tad kur paredzēta ceremonija, vai ceremonija un neoficiālā daļa atrodas tālu viena no otras, kādi ir ceļa izdevumi, cik stundas nepieciešami kāzu fotogrāfa pakalpojumi, cik viesu ir konkrētajās kāzās u.tml. Ja ir mini kāzu fotosesija studijā, tad 30 min., līdz pieciem cilvēkiem izmaksās 40 EUR.

Piesakies! Kāzu fotosesijai var pieteikties pa tālruni 27022203 vai pa epastu info@fotostudijas.lv