Grūtnieču fotosesija

Grūtnieču fotosesija tik skaists un īpašs dzīves posms kā grūtniecība nevar netikt iemūžināts, tas taču ir jaunas dzīves sākums. Grūtniecība ir kaut kas maģisks un tas ir neatkārtojams process ne tikai pašai grūtniecei, bet arī pārējiem ģimenes locekļiem. Gaidību fotosesija ir kaut kas, ko ir nepieciešams iemūžināt, lai papildinātu savu ģimenes fotoalbumu ar kvalitatīvām fotogrāfijām, kurās iemūžināts skaistais gaidību mirklis sievietes un jaunās ģimenes dzīvē. Gaidību fotosesija var notikt gan foto studijā Rīgā, gan arī kādā citā jums vēlamā un tīkamā lokācijā, galvenais lai jums pašai būtu ērti un fotosesijas laikā justos labi. Tāpēc rūpīgi jāapdomā variants, ja grūtniece vēlas grūtnieču fotosesiju organizēt dabā – tad ir svarīgi apzināties, kādi varētu būt gaidāmie laikapstākļi un citi faktori, kas varētu ietekmē sievietes labsajūtu. Protams, priekšrocība fotosesijai dabā ir skaistais fons un dabas sniegtā enerģija.

Pieteikties

Grūtnieču fotogrāfs

Fotogrāfs topošajiem vecākiem palīdzēs satraucošās sajūtas, kuras ne vienmēr var izteikt vārdiem, iemūžināt skaistās un kvalitatīvās punča fotosesijas bildēs. Mūsu profesionālais un pieredzējušais fotogrāfs darīs visu, lai realizētu jūsu idejas un vēlmes, lai kadrā spētu iemūžināt katru niansi no šī burvīgā sievietes stāvokļa.

Punča fotosesija ir lielisks veids kā celt godā sievietes sievišķīgumu un dievišķo starojumu, kuru sievietes izstaro esot gaidībās. Sievietes ķermenis paveic unikālu, neatkārtojamu procesu, transformējas un pārveidojas kā rezultātā rodas jauna dzīvība – tas ir maģiski. Punča fotosesija ir lielisks veids kā nosvinēt šīs ķermeņa pārmaiņas un jaunajam tēvam kopā ar topošo māmiņu atzīmēt gaidāmo ģimenes pieaugumu.

Ieteikumi kā sagatavoties fotosesijai

Fotosesija grūtniecēm ir īpašs notikums, kurā tiek iemūžināts viens no maģiskākajiem dzīves posmiem katras sievietes dzīvē, lai novērstu lieku stresu un satraukumu, minēsim pāris būtiskākos padomus, kā labāk sagatavoties fotosesijas procesam. Pirmkārt, noteikti paņemiet vairākus apģērbu komplektus līdzi, lai ir no kā izvēlēties, ja iespējams kādus atribūtus, kas palīdzētu radīt mākslinieciskas fotogrāfijas, piemēram, lente ar ko apsiet punci. Otrkārt, ja ir vēlēšanās pēc iepriekšējas vienošanās piedāvājam arī vizāžista, friziera un stilista pakalpojumus. Protams pats svarīgākais ir labs garastāvoklis un smaids, lai fotogrāfijas izdotos izcili labas!

Grūtnieču fotosesijas cenas

Cenas svārstās no 40 EUR līdz 160 EUR atkarībā no klienta vēlmēm, fotosesijas ilguma, dekorācijām un vai ir nepieciešami friziera vai vizāžista pakalpojumi. Sīkāk par cenām šeit.