Grūtnieču fotosesija

Grūtnieču fotosesija tik skaists un īpašs dzīves posms kā grūtniecība nevar netikt iemūžināts, tas taču ir jaunas dzīves sākums. Grūtniecība ir kaut kas maģisks un tas ir neatkārtojams process ne tikai pašai grūtniecei, bet arī pārējiem ģimenes locekļiem. Gaidību fotosesija ir kaut kas, ko ir nepieciešams iemūžināt, lai papildinātu savu ģimenes fotoalbumu ar kvalitatīvām fotogrāfijām, kurās iemūžināts skaistais gaidību mirklis sievietes un jaunās ģimenes dzīvē. Gaidību fotosesija var notikt gan foto studijā Rīgā, gan arī kādā citā jums vēlamā un tīkamā lokācijā, galvenais lai jums pašai būtu ērti un fotosesijas laikā justos labi. Tāpēc rūpīgi jāapdomā variants, ja grūtniece vēlas grūtnieču fotosesiju organizēt dabā – tad ir svarīgi apzināties, kādi varētu būt gaidāmie laikapstākļi un citi faktori, kas varētu ietekmē sievietes labsajūtu. Protams, priekšrocība fotosesijai dabā ir skaistais fons un dabas sniegtā enerģija.

Pieteikties

Grūtnieču fotogrāfs

Fotogrāfs topošajiem vecākiem palīdzēs satraucošās sajūtas, kuras ne vienmēr var izteikt vārdiem, iemūžināt skaistās un kvalitatīvās punča fotosesijas bildēs. Mūsu profesionālais un pieredzējušais fotogrāfs darīs visu, lai realizētu jūsu idejas un vēlmes, lai kadrā spētu iemūžināt katru niansi no šī burvīgā sievietes stāvokļa.

Punča fotosesija ir lielisks veids kā celt godā sievietes sievišķīgumu un dievišķo starojumu, kuru sievietes izstaro esot gaidībās. Sievietes ķermenis paveic unikālu, neatkārtojamu procesu, transformējas un pārveidojas kā rezultātā rodas jauna dzīvība – tas ir maģiski. Punča fotosesija ir lielisks veids kā nosvinēt šīs ķermeņa pārmaiņas un jaunajam tēvam kopā ar topošo māmiņu atzīmēt gaidāmo ģimenes pieaugumu.

Ieteikumi kā sagatavoties fotosesijai

Fotosesija grūtniecēm ir īpašs notikums, kurā tiek iemūžināts viens no maģiskākajiem dzīves posmiem katras sievietes dzīvē, lai novērstu lieku stresu un satraukumu, minēsim pāris būtiskākos padomus, kā labāk sagatavoties fotosesijas procesam. Pirmkārt, noteikti paņemiet vairākus apģērbu komplektus līdzi, lai ir no kā izvēlēties, ja iespējams kādus atribūtus, kas palīdzētu radīt mākslinieciskas fotogrāfijas, piemēram, lente ar ko apsiet punci. Otrkārt, ja ir vēlēšanās pēc iepriekšējas vienošanās piedāvājam arī vizāžista, friziera un stilista pakalpojumus. Protams pats svarīgākais ir labs garastāvoklis un smaids, lai fotogrāfijas izdotos izcili labas!

Grūtnieču fotosesijas cenas

Cenas svārstās no 40 EUR līdz 160 EUR atkarībā no klienta vēlmēm, fotosesijas ilguma, dekorācijām un vai ir nepieciešami friziera vai vizāžista pakalpojumi. Sīkāk par cenām šeit.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu pieteikties grūtnieču fotosesijai?

Pieteikties grūtnieču fotosesijai varat, aizpildot pieteikuma formu mūsu mājaslapā sadaļā 'Pieteikties', vai arī sazinoties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai e-pastu info@fotosesijas.com. Mēs ar prieku palīdzēsim jums sagatavoties šim īpašajam notikumam.

Vai grūtnieču fotosesija var notikt ārpus Rīgas?

Protams, mēs vēlamies, lai jūsu grūtnieču fotosesija būtu pēc iespējas ērtāka un pievilcīgāka, tāpēc piedāvājam fotosesijas gan Rīgā, gan jebkurā citā jums vēlamā lokācijā Latvijā. Lai vienotos par konkrētu vietu, lūdzu, sazinieties ar mums.

Cik ilgi ilgst grūtnieču fotosesija?

Grūtnieču fotosesijas ilgums var atšķirties, bet parasti tā ilgst no 1 līdz 2 stundām. Tas ļauj mums radīt mierīgu un patīkamu atmosfēru, kā arī nodrošināt to, lai jūs jūtaties ērti un mēs varētu iemūžināt skaistākos mirkļus.

Vai man vajadzētu sagatavoties fotosesijai kādā īpašā veidā?

Mēs iesakām izvēlēties ērtu un jums patīkamu apģērbu, kas uzsver jūsu skaisto grūtniecības formu. Ja vēlaties, varat ņemt līdzi arī dažus aksesuārus vai lietas, kas ir svarīgas jūsu ģimenei. Mūsu fotogrāfs arī būs gatavs dalīties ar ieteikumiem un idejām.

Vai ir iespējams saņemt fotosesijas bildes digitālā formātā?

Jā, visi mūsu klienti saņem visas profesionāli apstrādātas grūtnieču fotosesijas bildes digitālā formātā. Tas ļauj ērti dalīties ar skaistajām atmiņām ar draugiem un ģimeni, kā arī izmantot bildes personiskiem mērķiem.

Cik maksā grūtnieču fotosesija?

Grūtnieču fotosesijas cena var atšķirties atkarībā no dažādiem faktoriem, piemēram, izvēlētās lokācijas un fotosesijas ilguma. Lai iegūtu precīzu cenu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums tieši, un mēs sagatavosim piedāvājumu, kas atbilst jūsu vēlmēm un vajadzībām.

Vai fotosesijā var piedalīties arī citi ģimenes locekļi?

Protams, mēs aicinām jūsu fotosesijā piedalīties arī citus ģimenes locekļus. Grūtnieču fotosesija ir brīnišķīgs veids, kā iemūžināt mazuļa gaidības kopā ar tuvākajiem. Tas padara šo pieredzi vēl nozīmīgāku un īpašāku.

Kā varu sagatavoties fotosesijai, ja tā notiks ārpus telpām?

Fotosesijai ārpus telpām iesakām izvēlēties apģērbu atbilstoši laikapstākļiem un būt gataviem mainīgiem laika apstākļiem. Ja plānojat fotosesiju dabā, ņemiet līdzi ērtu apavu pāri. Arī mēs vienmēr sekosim laikapstākļu prognozei un sniegsim ieteikumus, lai jūsu fotosesija noritētu kofortabli.

Vai fotosesijas laikā ir iespējams mainīt tērpus?

Jā, grūtnieču fotosesijas laikā ir iespējams mainīt tērpus. Tas ļauj iegūt dažādību attēlos un ļaus jums justies pēc iespējas ērtāk. Mēs iesakām iepriekš pārrunāt tērpu maiņas detaļas, lai fotosesija noritētu raiti.

Cik ilgā laikā pēc fotosesijas es saņemšu savas bildes?

Bildes no jūsu grūtnieču fotosesijas parasti tiek nosūtītas 2 līdz 3 nedēļu laikā pēc fotosesijas. Mēs rūpīgi apstrādājam katru attēlu, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti. Ja vēlaties saņemt bildes ātrāk, lūdzu, informējiet mūs, un mēs centīsimies jūsu vēlmes izpildīt.

Atsauksmes

Es biju patīkami pārsteigta par profesionālo pieeju grūtnieču fotosesijai. Fotogrāfs izdarīja visu, lai es justos ērti. Rezultātā bildes sanāca vienkārši burvīgas!

Liene

Grūtnieču fotosesija ar šo komandu bija neaizmirstama pieredze. Viņi rūpīgi izvēlējās lokāciju un laiku, lai uzņemtu pēc iespējas dabiskākas un skaistākas bildes. Esmu ļoti apmierināta.

Marta

Šī bija mana pirmā fotosesijas pieredze grūtniecības laikā. Komanda bija ļoti saprotoša un palīdzēja man justies ērti. Bildes iznāca fantastiskas, un es nevaru sagaidīt, kad tās parādīšu saviem draugiem!

Kristīne

Grūtnieču fotosesija bija brīnišķīga! Fotogrāfs bija ļoti pacietīgs un saprata manas vēlmes. Esmu pateicīga par skaistajām atmiņām, kuras tika radītas.

Elīna

Es nekad neesmu bijusi liels fotosesiju fans, bet šī pieredze mainīja manu viedokli. Grūtnieču fotosesija bija jauka un es patiešām jutos īpaša. Paldies par šo pieredzi!

Inga

Izvēlējos šo studiju savai grūtnieču fotosesijai un neesmu vīlusies. Viņi bija ļoti atsaucīgi un izdevās iemūžināt tieši to, ko vēlējos.

Jana

Fotosesijas diena bija lielisks piedzīvojums. Fotogrāfs ir profesionālis savā jomā un spēja radīt mierīgu atmosfēru. Grūtnieču fotosesijas rezultāti liecina par augsto kvalitāti un radošo pieeju. Esmu pilnīgi apmierināta!

Dace