Profesionāla video uzņemšana

Spilgti notikumi uz ilgu laiku kopā ar jums

Jauki mirkļi, ko atcerēties. Saglabājiet labākos mirkļus mazuļa pirmās dzimšanas dienas svinībās, laulību ceremonijā, vecāku zelta kāzās un citos notikumos. Mūsu komandas video pakalpojumi palīdzēs šajā jautājumā!

Video kadri no Fotosesijas.com. Realizēsim jebkuras idejas

Mūsu stilīgā un mājīgā fotostudija atrodas Rīgas centrā un ir aprīkota ar mūsdienīgu aprīkojumu un rekvizītiem. Uzņemam spilgtus, interesantus video. Filmējam notikumus. Fotosesijas.com operatori svētkus, meistarklasi, prezentāciju, koncertu saglabās video un montēs saturīgu un interesantu filmu.

Pie mums var pasūtīt video filmēšanu:

  • Sludinājumi. Īpaša preču vai pakalpojumu vizualizācija palielina zīmola atpazīstamību un pozitīvi ietekmē biznesu.
  • Konferences un semināri. Šī ir laba progresa ziņojuma forma. Un arī – vērtīgas personīgās pieredzes prezentācija, kas noteikti ieinteresēs citus cilvēkus.
  • Prezentācijas. Internetā ievietotie video par jauniem produktiem un pakalpojumiem piesaistīs jaunus klientus un papildu ienākumus.
  • Koncert pasākumi. Kvalitatīva koncertu video filmēšana pārraida priekšnesuma enerģiju. Mūsu operatoru darbs iegremdēs jūs pasākuma atmosfērā.
  • Modes skates. Mūsu operatori uzņems un montēs videofilmu, kas atspoguļo šo notikumu īpašo atmosfēru, izvēloties labākos rakursus un punktus uzņemšanai.
  • Kāzu svinības. Kāzu video uzņemšana ir ideāls veids, kā iemūžināt notikumus vienā no jūsu dzīves labākajām dienām uz visiem laikiem. Pasūtiet operatoru kāzām, lai izklaidētos, nevis skatieties caur mobilo kameru.
  • Sporta sacensības. Pateicoties šiem video, jūs noteikti atcerēsities savus sasniegumus sportā!
  • Ģimenes, uzņēmuma svētki vai pasākums. Fotosesijas.com operatori dokumentēs labākos ģimenes locekļu, draugu, klasesbiedru, darbinieku tikšanās mirkļus.

Pasūtīt video filmēšanu

Vai jums ir gaidāmi svētki vai nozīmīgs biznesa pasākums? Zvaniet mums, lai noskaidrotu pakalpojumu izmaksas un pasūtītu profesionālu video filmēšanu. Mēs jums izveidosim spilgtu attēlu. Mūsu operatoru un redaktoru video būs lieliska dāvana vai pārdošanas instruments.

Apply