Reportāžu fotografēšana

Negaidīts notikumu pavērsiens

Fotoattēli ir arī veids, kā pastāstīt par vietām vai īpašiem notikumiem, kas notiek apkārt. Notikumu reportāžas fotografēšana ir īpašs, savā veidā sarežģīts mākslas žanrs. Tas apvieno fotografēšanu:

  • prezentācijas, sanāksmes, konferences;
  • brīvdienas, festivāli, ballītes un koncerti;
  • uzņēmumu ikdiena;
  • svarīgu objektu atvēršana.

Šādu fotogrāfiju galvenā iezīme ir to dinamika, pārraide un darbība. To var panākt tikai pieredzējuši profesionāli fotogrāfi.

Pieteikties

Reportāžas fotosesija

Vēl viena svarīga ziņošanas iezīme ir reālisms. Nevar būt dekorācijas, iestudētas pozas un iestudēts sižets. Fotoattēlu kopas šajā žanrā tiek pasūtītas vairākos gadījumos:

  • piemiņas albumi;
  • prezentācijas un reklāmas materiāli;
  • grāmatas un žurnālu publikācijas;
  • tīmekļa vietnēs.

Mūsu vietnē jūs varat pasūtīt fotogrāfa pakalpojumus, kas kvalitatīvi nofotografēs jebkuru jūsu pasākumu. Notikumu reportāžas filmēšanā apvienoti portreta un citu žanru elementi. Tas padara to par īpašu fotografēšanas virzienu.

Mūsu fotostudijā strādājošajiem fotogrāfiem ir liela pieredze reportāžu veidošanā. Viņi lieliski prot pamanīt un saglabāt emocijas, kustību un notikumu dinamiku rāmjos.

Jebkura reportāžas uzņemšana prasa daudz darba ar uzņemto materiālu. Mēs rūpīgi izskatām simtiem attēlu, starp kuriem atrodam labāko, emocionālāko, oriģinālāko, spilgtāko. Tieši tos pēc pēcapstrādes saņem klients.

Reportāža, tāpat kā jebkurš cits fotofrāfijas žanrs, nes sevī noteiktu ideju, domu. Tieši viņam ir skaidri jānorāda fotoattēlā. Lai to panāktu, vienmēr ar klientiem pārrunājam pasākuma formātu, tā nozīmi un cerības no fotogrāfijas. Zinot, ko fotografēt, fotogrāfam ir labāks priekšstats par to, kā to izdarīt.

Pasūtiet svētku un oficiālo pasākumu reportāžas fotografēšanu

Apskatot portfeli vietnē, jūs redzēsiet, ka mūsu komanda sastāv no augstākā līmeņa profesionāļiem.

Lai uzzinātu fotografēšanas cenu un pasūtītu fotogrāfa pakalpojumus, zvaniet uz kontaktu sadaļā norādīto numuru vai apmeklējiet mūs. Mūsu fotogrāfi un menedžeri vienosies par visām darba detaļām, pateiks precīzu summu.

Sagatavojieties svarīgiem notikumiem šodien, saglabājiet visus svarīgos mirkļus krāsā. Rezervējiet fotosesiju mūsu vietnē.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā pieteikties foto reportāžai jūsu mājaslapā?

Pieteikties varat, aizpildot pieteikuma formu mūsu mājaslapā vai zvanot mums pa tālruni +371 27022203. Mēs ar prieku palīdzēsim jums saglabāt īpašos brīžus caur profesionāla fotogrāfa acīm.

Cik ilgi jāgaida, lai saņemtu fotografēto materiālu pēc pasākuma?

Foto apstrāde un piegāde klientam parasti aizņem no 1 līdz 3 nedēļām, atkarībā no pasākuma ilguma un fotografēto attēlu daudzuma. Mēs garantējam, ka jūs saņemsiet augstas kvalitātes fotogrāfijas, kas pilnībā atspoguļo jūsu īpašos notikumus.

Vai jūsu fotogrāfi strādā arī ārpus Rīgas?

Jā, mūsu profesionālie fotogrāfi ir gatavi strādāt jebkur Latvijā. Par fotografēšanu ārpus Rīgas var tikt piemērotas papildus izmaksas par transportu, kas tiek aprēķinātas individuāli. Lūdzu, norādiet šo informāciju pieteikumā, lai mēs varētu sagatavot precīzu cenu piedāvājumu.

Kādas ir reportāžu fotografēšanas cenas?

Mūsu reportāžu fotografēšanas cenas var atšķirties atkarībā no pasākuma veida, ilguma un klienta specifiskajām vajadzībām. Lai saņemtu precīzu cenu piedāvājumu, lūdzam aizpildīt pieteikuma formu mājaslapā vai sazināties ar mums, izmantojot e-pastu info@fotosesijas.com vai tālruņa numuru +371 27022203.

Vai ir iespējams saņemt tikai digitālus fotoattēlus?

Jā, mēs varam nodrošināt fotografētos materiālus digitālā formātā. Ja vēlaties, lai attēli tiktu izdrukāti vai izstrādāti īpašā formātā, mēs arī varam piedāvāt šādus pakalpojumus. Lūdzu, norādiet savas vēlmes pieteikumā, lai mēs varētu pielāgot piedāvājumu jūsu vajadzībām.

Vai ir iespējams pieteikt fotogrāfu ārkārtas situācijās, piemēram, pēdējā brīdī pirms pasākuma?

Mēs vienmēr cenšamies būt elastīgi un nākt pretī mūsu klientu vajadzībām, tostarp ārkārtas situācijās. Lai gan mēs nevaram garantēt fotogrāfa pieejamību pēdējā brīdī, aicinām jūs sazināties ar mums pa tālruni +371 27022203, un mēs darīsim visu iespējamo, lai palīdzētu.

Vai reportāžu fotografēšana ietver arī video uzņemšanu?

Mūsu pamatpakalpojums ietver tikai fotografēšanu. Tomēr, ja esat ieinteresēts arī video uzņemšanā, lūdzu, norādiet to pieteikuma formā vai sazinoties ar mums, un mēs meklēsim veidu, kā apmierināt arī šo jūsu vajadzību.

Kā notiek sadarbība ar fotogrāfu pasākuma laikā?

Mūsu fotogrāfi ir profesionāļi, kas spēj būt gan diskrēti, gan integrēties jebkurā pasākumā, vienlaikus fiksējot dinamiskus un nozīmīgus brīžus. Pirms pasākuma mēs vienmēr pārrunājam klienta vēlmes un specifiskās prasības, lai nodrošinātu, ka fotogrāfa darbība pilnībā atbilst klienta vajadzībām.

Vai jūs piedāvājat arī fotoattēlu apstrādes pakalpojumus?

Jā, visi mūsu fotografētie attēli tiek profesionāli apstrādāti, lai nodrošinātu augstāko iespējamo kvalitāti. Tas ietver krāsu korekciju, kontrasta uzlabošanu un citu vizuālo uzlabojumu veikšanu. Papildus, pēc klienta pieprasījuma, mēs varam veikt arī citu specifisku attēlu apstrādi.

Kādu aprīkojumu jūsu fotogrāfi izmanto reportāžu fotografēšanai?

Mūsu komandā strādā tikai pieredzējuši profesionāļi, kas izmanto augstas kvalitātes profesionālo fototehniku. Tas ļauj mums fiksēt izcilas kvalitātes attēlus jebkādos apstākļos, nodrošinot, ka mūsu klienti saņem tikai vislabāko.

Atsauksmes

Mūsu uzņēmuma konference tika iemūžināta reportāžā ļoti profesionāli. Fotogrāfi bija ļoti uzticami un saprata mūsu vajadzības.

Jānis Bērziņš

Izvēlējos foto reportāžu savas meitas kāzu ballītei. Fotogrāfijas mūs ļoti iepriecināja un emocionālie mirkļi tika perfekti noķerti. Iesaku šo pakalpojumu visiem!

Liene Kļaviņa

Mūsu festivāla fotografēšanai izmantojām fotogrāfu komandu no fotosesijas.com. Ļoti apmierināti ar sniegto pakalpojumu.

Edgars Vītols

Reportāžas fotouzņemšana tika izpildīta ar augsta līmeņa profesionalitāti. Fotogrāfijas no mūsu uzņēmuma ikdienas ir fenomenālas. Noteikti izmantosim vēl!

Marta Ozoliņa

Fotogrāfs spēja uztvert mūsu koncerta dinamiku un emocijas, sniedzot mums neaizmirstamas atmiņas. Profesionāla pieeja no sākuma līdz beigām.

Toms Liepiņš

Pirmo reizi nolīgām ballītei fotogrāfu un rezultāts bija izcils - fotogrāfijas lieliski atspoguļoja mūsu atmosfēru. Paldies par jūsu darbu!

Ilze Jansone