Bērnu fotosesija

Bērnu fotosesija ir veids kā kaut vai fotogrāfijās apstādināt laiku, jo bērni taču aug tik ātri – viens moments un viņi sper pirmos soļus, vēl nedaudz un viņi jau beidz pamatskolu. Lai saglabātu atmiņā to, kā bērns transformējas un izmainās augot, nepieciešama bērnu fotosesija, kuras laikā tiks iemūžināts jūs bērns dotajā laika momentā augstas kvalitātes fotogrāfijās, kuras pēc gadiem šķirstot varēsiet gremdēties skaistās atmiņās. Bērnu fotosesija var tikt organizēta gan mūsu mājīgajās telpās foto studijā Rīgā, gan arī taisām izbraukuma fotosesijas jums vēlamā lokācija, tikai tad tas jāatrunā iepriekš ar fotogrāfu, lai viņš var sagatavot visu nepieciešamo, kas jāpaņem līdzi uz jūsu vēlamo vietu.

Pieteikties

Bērnu fotogrāfs

Ļoti svarīgi, ka fotogrāfam ātri un viegli izdodas nodibināt kontaktu ar bērniem, lai bērns varētu justies brīvi un ērti fotogrāfa klātbūtnē, bet tajā pašā laikā klausītu fotogrāfa ieteikumiem un padomiem. Fotogrāfs parūpēsies par atbilstošām gaismām un visu pārējo nepieciešamo tehniku, kā arī nodrošinās visprecīzāko apgaismojumu un fotogrāfiju leņķus. Mūsu profesionālie fotogrāfi ir pieredzējuši daudzas un dažādas bērnu fotosesijas, līdz ar to fotogrāfijas būs augstas kvalitātes, kurās būs iemūžināta jūsu bērna unikalitāte, prieka dzirksts un saglabāta brīnišķīgā bērnības esence.

Gatavošanās bērnu fotosesijai

Lai bērnu fotosesija notiktu pēc iespējas raitāk un efektīvāk, svarīgi ievērot pāris ieteikumus, lai procesu maksimāli atvieglotu. Pirmkārt noteikti izrunājiet ar fotogrāfu, kā tieši jūs redzat gala rezultātu, kādas ir jūsu būtiskākās vēlmes un idejas. Noteikti paņemiet līdzi vairākus apģērba, apavu un aksesuāru komplektus, lai būtu iespēja atsvaidzināt bērna tēlu un atrast labākās un piemērotākās kombinācijas, bet cenšaties izvairīties no pārāk raibiem apģērba gabaliem. Pirms gaidāmās fotosesijas parūpējaties, lai bērns būtu kārtīgi izgulējies un paēdis, labā noskaņojumā, lai izvairītos no nevajadzīgiem niķiem vai izaicinājumiem. Ja iespējams paņemiet līdzi kādu bērnam īpaši mīļu rotaļlietu vai kādu citu atribūtu, lai mazinātu nevēlamo stresu, kā arī noteikti kaut ko, lai bērnam būtu ko padzerties un paēst, jo pārtraukumi tiks organizēti pēc vajadzības.

Bērna fotosesijas cenas

Cenas atkarīgas no fotosesijas ilguma un nepieciešamajām dekorācijām, ja tā ir pusstundas fotosesija, tad izmaksas būs 40 EUR, bet ja tā būs stundu ilga fotosesija ar dekorācijām, tad cena būs 100 EUR. Izbraukuma fotosesiju cena sākas no 100 EUR par pirmo stundu un katra nākamā stunda izmaksās 60 EUR. Sīkāk par cenām šeit.