Bērnu fotosesija

Bērnu fotosesija ir veids kā kaut vai fotogrāfijās apstādināt laiku, jo bērni taču aug tik ātri – viens moments un viņi sper pirmos soļus, vēl nedaudz un viņi jau beidz pamatskolu. Lai saglabātu atmiņā to, kā bērns transformējas un izmainās augot, nepieciešama bērnu fotosesija, kuras laikā tiks iemūžināts jūs bērns dotajā laika momentā augstas kvalitātes fotogrāfijās, kuras pēc gadiem šķirstot varēsiet gremdēties skaistās atmiņās. Bērnu fotosesija var tikt organizēta gan mūsu mājīgajās telpās foto studijā Rīgā, gan arī taisām izbraukuma fotosesijas jums vēlamā lokācija, tikai tad tas jāatrunā iepriekš ar fotogrāfu, lai viņš var sagatavot visu nepieciešamo, kas jāpaņem līdzi uz jūsu vēlamo vietu.

Pieteikties

Bērnu fotogrāfs

Ļoti svarīgi, ka fotogrāfam ātri un viegli izdodas nodibināt kontaktu ar bērniem, lai bērns varētu justies brīvi un ērti fotogrāfa klātbūtnē, bet tajā pašā laikā klausītu fotogrāfa ieteikumiem un padomiem. Fotogrāfs parūpēsies par atbilstošām gaismām un visu pārējo nepieciešamo tehniku, kā arī nodrošinās visprecīzāko apgaismojumu un fotogrāfiju leņķus. Mūsu profesionālie fotogrāfi ir pieredzējuši daudzas un dažādas bērnu fotosesijas, līdz ar to fotogrāfijas būs augstas kvalitātes, kurās būs iemūžināta jūsu bērna unikalitāte, prieka dzirksts un saglabāta brīnišķīgā bērnības esence.

Gatavošanās bērnu fotosesijai

Lai bērnu fotosesija notiktu pēc iespējas raitāk un efektīvāk, svarīgi ievērot pāris ieteikumus, lai procesu maksimāli atvieglotu. Pirmkārt noteikti izrunājiet ar fotogrāfu, kā tieši jūs redzat gala rezultātu, kādas ir jūsu būtiskākās vēlmes un idejas. Noteikti paņemiet līdzi vairākus apģērba, apavu un aksesuāru komplektus, lai būtu iespēja atsvaidzināt bērna tēlu un atrast labākās un piemērotākās kombinācijas, bet cenšaties izvairīties no pārāk raibiem apģērba gabaliem. Pirms gaidāmās fotosesijas parūpējaties, lai bērns būtu kārtīgi izgulējies un paēdis, labā noskaņojumā, lai izvairītos no nevajadzīgiem niķiem vai izaicinājumiem. Ja iespējams paņemiet līdzi kādu bērnam īpaši mīļu rotaļlietu vai kādu citu atribūtu, lai mazinātu nevēlamo stresu, kā arī noteikti kaut ko, lai bērnam būtu ko padzerties un paēst, jo pārtraukumi tiks organizēti pēc vajadzības.

Bērna fotosesijas cenas

Cenas atkarīgas no fotosesijas ilguma un nepieciešamajām dekorācijām, ja tā ir pusstundas fotosesija, tad izmaksas būs 60 EUR, bet ja tā būs stundu ilga fotosesija ar dekorācijām, tad cena būs 150 EUR. Izbraukuma fotosesiju cena sākas no 150 EUR par pirmo stundu un katra nākamā stunda izmaksās 90 EUR. Sīkāk par cenām šeit.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu pieteikt bērnu fotosesiju?

Bērnu fotosesiju var pieteikt, aizpildot pieteikuma formu mūsu mājaslapā vai zvanot mums pa tālruni +371 27022203. Jūs varat arī sūtīt e-pastu uz info@fotosesijas.com ar savām vēlmēm un jautājumiem.

Cik ilgi iepriekš jāpiesakās bērnu fotosesijai?

Ieteicams bērnu fotosesiju piesakīt vismaz 2-3 nedēļas iepriekš. Tas ļaus mums sagatavoties un izvēlēties labāko laiku un vietu jūsu fotosesijai, nodrošinot, ka visas jūsu vēlmes tiks ņemtas vērā.

Vai ir iespējams organizēt bērnu fotosesiju ārpus Rīgas?

Jā, mēs piedāvājam arī izbraukuma fotosesijas ārpus Rīgas. Lūdzu, norādiet savu vēlamo lokāciju, piesakoties fotosesijai, un mēs ar jums sazināsimies, lai apspriestu visas detaļas un iespējas.

Cik ilgi ilgst bērnu fotosesija?

Parasti bērnu fotosesija ilgst no 1 līdz 2 stundām. Tomēr mēs vienmēr esam elastīgi un varam pielāgot fotosesijas ilgumu atkarībā no jūsu un jūsu bērna vajadzībām.

Vai bērnu fotosesijas laikā varēs mainīt tērpus?

Protams, fotosesijas laikā ir iespējams mainīt tērpus. Mēs ieteiktu sagatavot dažādus apģērbus, lai iegūtu dažādus kadrus. Pirms fotosesijas mēs ar jums pārrunāsim, cik tērpu maiņas ir iespējams veikt.

Kādi ir bērnu fotosesijas cenu diapazoni?

Bērnu fotosesijas cenas var atšķirties atkarībā no dažādiem faktoriem, piemēram, fotosesijas ilguma, izvēlētās lokācijas un papildus pakalpojumiem. Lai saņemtu precīzu cenu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums.

Vai man jāmaksā avanss, piesakot bērnu fotosesiju?

Jā, lai nodrošinātu jūsu izvēlēto laiku un datumu, mēs lūdzam veikt avansa maksājumu. Precīza avansa summa un maksājuma kārtība tiks norādīta pēc pieteikšanās procesa.

Kā notiek bērnu fotosesijas bildžu saņemšana?

Pēc fotosesijas mēs apstrādājam fotogrāfijas un jums tās nosūtam elektroniski vai, pēc pieprasījuma, izgatavojam izdrukātas fotogrāfijas. Parasti elektronisko fotogrāfiju piegāde notiek 2-3 nedēļu laikā pēc fotosesijas.

Vai ir iespējams saņemt visu uzņemto fotogrāfiju apstrādi?

Mēs piedāvājam iespēju iegādāties papildus fotogrāfiju apstrādi. Par visām pieejamajām opcijām un to izmaksām var sazināties ar mūsu komandu.

Kā vislabāk sagatavot bērnu fotosesijai?

Lai sagatavotos bērnu fotosesijai, iesakām pārliecināties, ka jūsu bērns ir atpūties un labi noskaņots. Varat ņemt līdzi bērnu mīļākās rotaļlietas vai priekšmetus, kas palīdzēs jūsu bērnam justies ērtāk. Mēs ar jums pārrunāsim visas sagatavošanās detaļas pirms sessijas.

Atsauksmes

Pateicoties bērnu fotosesijai, mums tagad ir brīnišķīgas ģimenes atmiņas. Fotogrāfs bija profesionāls un ļoti pacietīgs ar mūsu mazuli. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu!

Elīna K.

Izvēlējāmies fotosesiju ārā, un fotogrāfs atrada perfektu vietu mūsu vēlmēm. Bērnu fotosesija patiesi ļāva saglabāt mazo mirkļus uz mūžu. Iesaku šo pakalpojumu visiem vecākiem!

Mārtiņš P.

Bērnu fotosesija bija lieliska pieredze. Fotogrāfu komanda bija ļoti radoša, kas palīdzēja mums justies ērti un rezultātā iegūt fantastiskas fotogrāfijas. Noteikti atgriezīsimies nākamajā gadā!

Linda B.

Meklējām profesionālu bērnu fotosesiju Rīgā un atradām šo studiju. Fotogrāfs bija ļoti uzmanīgs pret mūsu vajadzībām un izveidoja patiesi skaistus kadrus. Liels paldies par jūsu darbu!

Jānis M.

Esmu vīlies, jo saskaņošanas process bija nedaudz sarežģīts, bet gala rezultāts bija tā vērts. Bērnu fotogrāfijas iznāca vienkārši burvīgas. Neraugoties uz sākotnējām grūtībām, esmu apmierināts.

Edgars Z.

Fantastisks serviss! Bērnu fotosesija bija viegla un patīkama pieredze gan mums, gan mūsu bērnam. Fotogrāfs bija ļoti profesionāls un izcili noķēra mūsu bērna personību.

Kristīne O.

Izvēlējāmies veikt bērnu fotosesiju savā dārzā. Fotogrāfs bija ļoti radošs un saprata, kā labāk iemūžināt mūsu bērna būtību. Ļoti iesaku!

Andris G.