Priekšmetu fotosesija

Priekšmetu fotografēšana prezentēs preci vislabākajā gaismā un motivēs pircēju. Profesionāli uzņemti preču kadri no veikala ir spēcīgs pārdošanas instruments.

Profesionāla priekšmetu fotografēšana ir viens no svarīgākajiem instrumentiem jebkuram veiksmīgam biznesam. Augstas kvalitātes fotogrāfijas palīdzēs padarīt produktus populārākus, palielināt pārdošanas apjomu un uzņēmuma tīro peļņu.

Fotosesijas.com studijas fotogrāfi organizē iespaidīgu priekšmetu fotografēšanu veiksmīgai pārdošanai Rīgā vai jebkurā citā Latvijas pilsētā. Apskatiet izpildīto pasūtījumu portfeli.

Jūs noteikti atradīsiet interesantas idejas un izvēlēsities piemērotākos variantus.

Priekšmeta fotografēšana studijā tiek veikta, izmantojot profesionālu aprīkojumu un optiku. Mēs zinām, kā ar pareizo apgaismojumu piedāvāt produktu labvēlīgā perspektīvā. Lūdzu, sazinieties ar mūsu fotogrāfiem, lai apspriestu idejas, fotografējamā priekšmeta vietu un laiku, kā arī paņemtu piederumus. Jūs saņemsiet atbildes uz visiem saviem jautājumiem.

Pieteikties

Labākās produktu fotografēšanas idejas

Fotosesijas.com komanda piedāvā nestandarta un efektīvus risinājumus reklāmas fotografēšanai. Pieredze un radoša pieeja ļauj piedāvāt svaigas idejas priekšmeta fotosesijai:

 • bižutērija un rotaslietas;
 • kažokādu izstrādājumi;
 • apavi un apģērbs;
 • gatavi ēdieni un dzērieni;
 • sadzīves tehnika un elektroniskās ierīces u.c.
 • lieliskus fotografēšanas rezultātus nodrošina:
 • īpašs vairāku skatu apgaismojums;
 • kameras ar jaudīgu un kvalitatīvu optiku;
 • uzvarētāju pieredze (apspriežam individuāli ar klientu);
 • pieredzējušu speciālistu (retušētāju un fotogrāfu) darbs
 • profesionāla attēlu pēcapstrāde.

Priekšmeta fotosesijā svarīga ir katra detaļa, sākot no kompozīcijas, leņķa un beidzot ar mazāko atspīdumu. Mūsu speciālisti ir apguvuši šo mākslu līdz pilnībai. Gatavs darbam gan fotostudijā, gan uz ceļa (ražošanā, kafejnīcā, birojā u.c.).

Priekšmeta fotografēšana: cena par darbu un pasūtījumu

Ar dažādu fotografēšanas veidu cenām var iepazīties “online” režīmā.

Precīzu summu var uzzināt, zvanot Fotosesijas.com vadītājiem. Viņi veiks individuālu aprēķinu.

Pasūtiet tēmu fotogrāfiju reklāmas materiāliem jau šodien. Sadarbība ar mums ir ienesīgs ieguldījums sava biznesa panākumos.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu pieteikties priekšmetu fotosesijai?

Pieteikties priekšmetu fotosesijai varat ērti izmantojot mūsu tīmekļa vietnes pieteikšanās formu vai sazinoties ar mums pa tālruni +371 27022203 vai e-pastu info@fotosesijas.com. Mūsu komanda ir gatava apspriest jūsu idejas un vajadzības, lai nodrošinātu jums vislabāko pieredzi.

Cik ilgi ilgst priekšmetu fotosesija?

Priekšmetu fotosesijas ilgums var atšķirties atkarībā no projekta specifikas un klienta vajadzībām. Lai iegūtu precīzāku informāciju par paredzēto fotosesijas ilgumu, lūdzu, sazinieties ar mūsu komandu, kas ar prieku palīdzēs jums plānot.

Cik maksā priekšmetu fotografēšana?

Priekšmetu fotografēšanas cena ir atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, fotosesijas ilguma, nepieciešamā aprīkojuma un speciālu efektu izmantošanu. Lai saņemtu detalizētu cenu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums, norādot savas vajadzības un idejas.

Vai jūs veicat fotosesijas arī ārpus Rīgas?

Jā, mūsu fotogrāfi ir gatavi doties uz jebkuru Latvijas pilsētu, lai veiktu priekšmetu fotografēšanu. Lai vienotos par fotosesijas norises vietu un laiku, lūdzu, sazinieties ar mūsu komandu.

Vai ir iespējams redzēt jūsu veikto darbu piemērus?

Protams! Mūsu mājaslapā ir pieejams izpildīto pasūtījumu portfolio, kurā varat apskatīt mūsu veiktos priekšmetu fotografēšanas projektus. Tas palīdzēs jums atrast iedvesmu un izvēlēties piemērotākos variantus jūsu vajadzībām.

Kā notiek priekšmetu izvēle fotosesijai?

Priekšmetu izvēli fotosesijai veic klienti, tomēr mūsu profesionāļu komanda ir gatava sniegt padomus un ieteikumus, lai nodrošinātu vislabākos rezultātus. Ir svarīgi redzējumu apspriest iepriekš, lai mēs varētu sagatavot nepieciešamo aprīkojumu un piederumus.

Kādi ir galvenie faktori, kas ietekmē fotosesijas rezultātu?

Galvenie faktori, kas ietekmē fotosesijas rezultātu, ir profesionāla aprīkojuma un optikas izmantošana, pareiza apgaismojuma un kompozīcijas izvēle, kā arī fotogrāfa prasme un pieredze. Mūsu komanda apvieno visas šīs prasmes, lai sasniegtu izcilus rezultātus.

Vai fotosesijas laikā var izmantot īpašus efektus vai dekorācijas?

Jā, mēs esam atvērti dažādu īpašu efektu un dekorāciju izmantošanai, lai padarītu jūsu preču fotogrāfijas individuālas un uzmanību piesaistošas. Lūdzu, dalieties ar savām idejām, un mēs apspriedīsim to realizēšanas iespējas.

Kā notiek rediģēšanas process pēc fotosesijas?

Pēc fotosesijas mūsu profesionālie fotogrāfi veic attēlu rediģēšanu, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti. Tas ietver krāsu korekciju, kontrasta pielāgošanu un citas retušēšanas tehnikas, kas palīdz izcelt produkta labākās īpašības.

Kā es varu saņemt savas fotogrāfijas?

Fotogrāfijas jūs varat saņemt elektroniski, izmantojot e-pastu, vai citā jums ērtā veidā. Mēs garantējam, ka visi attēli tiks piegādāti augstākajā kvalitētē un laicīgi. Par piegādes iespējām un laikiem lūdzu sazinieties ar mūsu komandu.

Atsauksmes

Izmantoju Priekšmetu fotosesiju, un rezultāti bija pārsteidzoši! Profesionāla pieeja un izcilas bildes. Noteikti izmantosim vēl!

Jānis Bērziņš

Esmu ļoti apmierināta ar Priekšmetu fotosesijas pakalpojumu. Komandas profesionalitāte un attieksme pret darbu ir izcilā līmenī. Paldies!

Anna Ozoliņa

Priekšmetu fotogrāfija no Fotosesijas.com pilnībā atbilda manām vajadzībām. Augstas kvalitātes attēli un patīkama sadarbība!

Mārtiņš Kalniņš

Sadarbība ar Fotosesijas.com bija vienkārši lieliska. Priekšmetu fotosesija tika veikta raiti un profesionāli, rezultāti apmierinoši.

Liene Straume

Lielisks serviss un fantastiskas fotogrāfijas! Priekšmetu fotosesija piešķīra manam produktam jaunu izskatu. Iesaku visiem!

Edgars Vītols

Paldies Fotosesijas.com par profesionālu attieksmi un kvalitatīvu rezultātu. Priekšmetu fotosesija manam veikalam ir palīdzējusi palielināt pārdošanu.

Ilze Kļaviņa

Esmu ļoti apmierināts ar saņemtajiem produktu kadriem. Priekšmetu fotosesija ir tiešām spēcīgs pārdošanas instruments. Paldies Fotosesijas.com komandai!

Kristaps Jansons

Nevaru pateikt, cik ļoti esmu apmierināta ar Priekšmetu fotosesijas pakalpojumu. Attēli ir vienkārši fantastiski un komanda bija super profesionāla.

Elīna Pētersone