Ballītes fotosesija

Mūsdienās jebkuru svinīgu notikumu ir grūti iedomāties bez fotogrāfa. Ballītes fotosesija ir kļuvusi par vienu no obligātajiem svētku elementiem.

Priecīgus, patīkamus mirkļus, kurus gribas saglabāt ilgi. Pasākumā strādājošs profesionāls fotogrāfs uzņems kvalitatīvas bildes, kas priecēs vēl ilgi. Fotogrāfijas būs vēl viena dāvana.

Var pasūtīt sev nozīmīga notikuma ballītes fotografēšanu. Jūsu rīcībā ir profesionāļu komanda ar modernu aprīkojumu.

Pieteikties

Svētku fotogrāfija (Rīga, Latvija)

Mūsu uzņēmumā strādā pieredzējuši un radoši fotogrāfi. Mēs fotografējam jebkurus svarīgus svētkus:

  • kāzu ceremonijas;
  • vecpuišu ballītes, vecmeitu ballītes;
  • dzimšanas dienas;
  • ballītes;
  • korporatīvās sanāksmes;
  • kopdzīves jubilejas;
  • koncerti, festivāli.

Katra pasākuma fotografēšanai ir savas īpatnības. Šīs atšķirības ir saistītas ar katra notikuma fotografēšanas apstākļiem, scenāriju un vietu. Mūsu fotogrāfi ņem vērā darba apstākļus, lai uzņemtu skaistus un harmoniskus kadrus.

Ģimenes ballīšu fotosesijas

Mēs visi vēlamies atcerēties labos laikus. Ballītes fotogrāfijai, kas pulcēja mīļus, tuvus cilvēkus, vajadzētu ieņemt vietu albumos un priecēt vēl daudzus gadus.

Mūsu komanda palīdzēs padarīt jūsu īpašo dienu vēl spilgtāku, saglabāt svarīgākos mirkļus krāsainos. Ja nepieciešams fotogrāfs savai dzimšanas dienai, kāzu gadadienai vai citiem ģimenes svētkiem, zvaniet mums!

Korporatīvo ballīšu fotosesijas

Katrs no mums pavada daudz laika ar saviem kolēģiem. Korporatīvās ballītes jau sen ir kļuvušas par ierastu praksi. Pasūtiet mūsu pakalpojumus spilgtām korporatīvajām ballītēm, kuras paliks atmiņā uz ilgu laiku.

Fotografē ballīti Rīgā

Vienmēr iepriekš pārrunājam fotografēšanas detaļas, svētku īpatnības, koncepciju un klienta vēlmes.

Rezervējiet fotosesijas pie mums.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā man pieteikties Ballītes fotosesijai?

Pieteikties Ballītes fotosesijai varat aizpildot formu mūsu mājaslapā vai zvanot pa tālruni +371 27022203. Mūsu komanda ar nepacietību gaida iespēju padarīt jūsu svētkus neaizmirstamus!

Cik ilgi iepriekš man jāpiesakās, lai nodrošinātu fotogrāfa klātbūtni manā pasākumā?

Iesakām pieteikties vismaz 2-3 nedēļas pirms pasākuma, lai garantētu fotogrāfa pieejamību jūsu izvēlētajā datumā. Tomēr, ja jums ir steidzamāka vajadzība, mēģināsim atrast ātru risinājumu.

Cik izmaksā Ballītes fotosesija?

Cenas var atšķirties atkarībā no pasākuma ilguma un specifiskajām vajadzībām. Lai iegūtu precīzu cenu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums, aizpildot formu mājaslapā vai zvanot +371 27022203.

Kāds ir fotosesijas rezultātu piegādes laiks?

Parasti fotogrāfijas tiek apstrādātas un piegādātas klientam elektroniski 1-2 nedēļu laikā pēc pasākuma. Ja nepieciešama ātrāka piegāde, lūdzu, norādiet to pasūtījuma laikā.

Kādu aprīkojumu izmanto jūsu fotogrāfi?

Mūsu profesionālie fotogrāfi izmanto tikai modernu un augstas kvalitātes aprīkojumu, kas ļauj uzņemt skaidras un kvalitatīvas bildes pat zemā apgaismojumā.

Vai es varu izvēlēties konkrētu fotogrāfu manam pasākumam?

Jā, mēs cenšamies ieklausīties mūsu klientu vēlmēs un, ja iespējams, piedāvājam iespēju izvēlēties konkrētu fotogrāfu jūsu pasākumam. Lūdzu, norādiet šo vēlmi pieteikuma veidlapā.

Vai fotosesija ir pieejama jebkurā Latvijas vietā?

Jā, mūsu fotogrāfi ir gatavi doties uz jebkuru Latvijas vietu, lai uzņemtu jūsu pasākumu. Iespējamas papildu izmaksas par transportu, atkarībā no attāluma.

Kāds stils ir jūsu fotogrāfijās?

Mūsu fotogrāfi specializējas dažādos stilos, sākot no dokumentālās fotogrāfijas līdz mākslinieciskajai apstrādei, lai atspoguļotu jūsu pasākuma unikālo atmosfēru un emocijas.

Vai es varu saņemt bildes gan digitālā, gan drukātā formātā?

Protams, pēc vēlēšanās mēs varam nodrošināt bildes gan elektroniski, gan izdrukātas. Par drukāto bildu cenām un formātiem lūdzu sazinieties ar mums.

Kā notiek apmaksa par Ballītes fotosesiju?

Apmaksa par Ballītes fotosesiju notiek pēc pasākuma un fotografēšanas darbu piegādes. Sīkākai informācijai par apmaksas nosacījumiem lūdzu sazinieties ar mums, izmantojot mājaslapā norādīto kontaktinformāciju.

Atsauksmes

Mūsu dzimšanas dienas svinību bildes izskatās fantastiski. Profesionāļu komanda ar modernu aprīkojumu tiešām zina savu darbu!

Liene

Izmantojām Ballītes fotosesijas pakalpojumu mūsu kāzu jubilejai. Fotosesijas.com komanda bija ļoti pieklājīga un saprotoša visā procesā. Bildes sanāca skaistas, pilnas ar emocijām.

Andris

Profesionāli un ar gaumi uzņemtas bildes, kas ataino pasākuma atmosfēru. Iesaku!

Jānis

Meklējot fotogrāfu savai jubilejai, uzgāju "Ballītes fotosesiju" vietnē fotosesijas.com. Ļoti apmierināti ar servisu un attieksmi. Par katru detaļu tika rūpīgi padomāts.

Māra

'Ballītes fotosesijas' komanda uzņēma mūsu firmas pasākumu. Fotogrāfs bija profesionāls un diskrēts, un rezultāti - vienkārši lieliski. Pilnībā atbilda mūsu vēlmēm.

Edgars

Manā 30. dzimšanas dienā gribēju fotosesiju. Komunikācija ar fotosesijas.com bija vienkārša un efektīva. Bildes iznāca brīnišķīgas - tiešām, kā vēl viena dāvana!

Kristīne

Ballītes fotosesija bija tieši tas, ko meklējām mūsu gadskārtējām ģimenes svinībām. Patīkami, ka tika ņemtas vērā mūsu vēlmes un idejas. Rezultātā bildes izskatās ļoti profesionāli.

Ieva