Ballītes fotosesija

Mūsdienās jebkuru svinīgu notikumu ir grūti iedomāties bez fotogrāfa. Ballītes fotosesija ir kļuvusi par vienu no obligātajiem svētku elementiem.

Priecīgus, patīkamus mirkļus, kurus gribas saglabāt ilgi. Pasākumā strādājošs profesionāls fotogrāfs uzņems kvalitatīvas bildes, kas priecēs vēl ilgi. Fotogrāfijas būs vēl viena dāvana.

Var pasūtīt sev nozīmīga notikuma ballītes fotografēšanu. Jūsu rīcībā ir profesionāļu komanda ar modernu aprīkojumu.

Pieteikties

Svētku fotogrāfija (Rīga, Latvija)

Mūsu uzņēmumā strādā pieredzējuši un radoši fotogrāfi. Mēs fotografējam jebkurus svarīgus svētkus:

  • kāzu ceremonijas;
  • vecpuišu ballītes, vecmeitu ballītes;
  • dzimšanas dienas;
  • ballītes;
  • korporatīvās sanāksmes;
  • kopdzīves jubilejas;
  • koncerti, festivāli.

Katra pasākuma fotografēšanai ir savas īpatnības. Šīs atšķirības ir saistītas ar katra notikuma fotografēšanas apstākļiem, scenāriju un vietu. Mūsu fotogrāfi ņem vērā darba apstākļus, lai uzņemtu skaistus un harmoniskus kadrus.

Ģimenes ballīšu fotosesijas

Mēs visi vēlamies atcerēties labos laikus. Ballītes fotogrāfijai, kas pulcēja mīļus, tuvus cilvēkus, vajadzētu ieņemt vietu albumos un priecēt vēl daudzus gadus.

Mūsu komanda palīdzēs padarīt jūsu īpašo dienu vēl spilgtāku, saglabāt svarīgākos mirkļus krāsainos. Ja nepieciešams fotogrāfs savai dzimšanas dienai, kāzu gadadienai vai citiem ģimenes svētkiem, zvaniet mums!

Korporatīvo ballīšu fotosesijas

Katrs no mums pavada daudz laika ar saviem kolēģiem. Korporatīvās ballītes jau sen ir kļuvušas par ierastu praksi. Pasūtiet mūsu pakalpojumus spilgtām korporatīvajām ballītēm, kuras paliks atmiņā uz ilgu laiku.

Fotografē ballīti Rīgā

Vienmēr iepriekš pārrunājam fotografēšanas detaļas, svētku īpatnības, koncepciju un klienta vēlmes.

Rezervējiet fotosesijas pie mums.