Video montāža un filmēšana

Video filmēšana ļauj mums īpašas situācijas, svarīgos mirkļus un momentus iemūžināt vizuālā un audiālā failā, kas neļaus mirklim nekur pazust. Lai video radītu to “īsto” sajūtu, lai noķertu vislabākos mirkļus, ļoti būtisks ir video operatora darbs, jo ir jāmāk atrast pareizie leņķi, gaismas, ir jāķer īstie kadri. Mūsu kompānijā strādā profesionāli video operatori. Bet kvalitatīvs video nesastāv tikai no laba video operatora vai veiksmīga filmēšanas procesa. Viens no būtiskākajiem aspektiem, lai video būtu patiešām augstas kvalitātes, ir izcila video montāža, kas ļauj salikt kopā un izveidot visspēcīgāko un labāko stāstu, atbilstoši jūsu vēlmēm, saliekot kopā puzles gabaliņus, radot jums piemērotāko noskaņu. Svarīgi, ka filmēšanas darbus un montāžas darbu veic ar vienotu attieksmi pret kvalitāti kā vērtību, mūsu studijā līdz ar to piedāvā arī visa veida video pakalpojumus, mūsu video operatori vienmēr strādā ar visatbildīgāko pieeju pret savu darbu un jūsu galarezultātu. Mūsu studija piedāvā video montāžas pakalpojumus, video filmēšanu, video apstrādi, kā arī profesionālus video operatorus, kuru pieredze ļauj noķert pašus būtiskākos momentus.

Video filmēšanā būtiski ir zināt klienta vēlamo gala rezultātu, svarīgi vienoties par konceptu un video galveno domu. Pēc tam ļaujieties mūsu video operatora filmēšanas prasmēm un pieredzei, lai tiktu savākts pēc iespējas labāks materiāls video montāžai. Video filmēšanas ilgums, protams, atkarīgs no nepieciešamā pasākuma/situācijas, tas var ilgt no vienas stundas līdz pat diennaktij, viss atkarīgs no klienta vēlmēm. Vienas stundas video operatora pakalpojumi izmaksā 60 EUR. Cena ir runājama, jo ir atkarīga no kopējo stundu skaita, no filmēšanas vietas, vēlamā video montāžas gala rezultāta.

Lai izgatavotu augstas kvalitātes videoklipu, mūsu kompānijas profesionāļi veiks video montāžu. Mūsu studijā ir iespējams saņemt visus video pakalpojumus – arī video apstrādi, ne tikai montāžu, mūsu profesionāļi pārzina mūsdienīgākās montāžas un video apstrādes paņēmienus. Filmēšanas pakalpojumus piedāvā visaugstākajā HD kvalitātē, ir iespēja ierakstīt gan Blu-rey, gan DVD formātā, diskos, kuriem klāt pievienota fotogrāfijas izdruka. Video montāžas izmaksas sākot no 60 EUR un ir atkarīgas no video ilguma un nepieciešamā gala rezultātā. Pēc video apstrādes droši varēsiet iepazīties ar gala rezultātu.

Vai tās būtu kāzas, kristības, vecmeitu ballīte, dzimšanas diena, kluba atvēršana, varbūt koncerts, ceremonija, festivāls vai sporta spēles – mēs sniedzot jums video pakalpojumus, iemūžināsim jūsu svarīgos brīžus, lai tie nekad neaizmirstos. Spēcīgam klātesamības efektam mēs savā darbā izmantojam mūsdienīgu un augstas kvalitātes video filmēšanas tehniku.

Apply