Portretu fotografēšana

Portretu fotogrāfija ir žanrs, kas atspoguļo cilvēka raksturu, noskaņojumu, mērķus un dažreiz arī likteni. Tikai īsts meistars spēj “noķert” cilvēka emocijas, raksturīgo sejas izteiksmi, noskaņojumu un to nodot savos darbos.

Portreta kadri ir viens no diviem populārākajiem fotogrāfijas žanriem. Tās var būt modes, oficiālas un ģimenes.

Portretu fotogrāfija ir žanrs ar īpašām prasībām fotogrāfijai, gaismai un kompozīcijai. Šeit daudz kas ir atkarīgs no fotografēšanas mērķa, nodoma, cilvēka un fotogrāfa izskata. Labākos portretus (vienmēr uzņemti studijā) var uzņemt profesionāla fotogrāfa studijā, kur ir pareizi iestatīta gaisma un izmantota mūsdienīga jaudīga optika.

Lai portrets atspoguļotu Tavu personību, būtu neparasts un skaists – piesakies uz fotosesiju no Fotosesijas studijas komandas, kas atrodas Rīgas centrā! Ikvienam tiek nodrošināts lielisks rezultāts par saprātīgu cenu un patīkamas emocijas no uzņemšanas procesa!

Pieteikties

Fotosesijas profesionālās fotografēšanas portreti

Fotogrāfija ir ļoti plašs jēdziens. Bieži vien tā ir daļa no ģimenes, kāzu fotosesijas vai attēlu uzņemšanas biznesa vajadzībām. Katrs no šiem žanriem nelīdzinās citiem, tam ir savas īpatnības. Izmantojot vietni Fotosesijas.com, varat pasūtīt:

  • Māksliniecisks fotoportrets. Tās galvenais mērķis ir atklāt cilvēka personību un iedzīvināt autora radošo ideju. Katra attēla detaļa (no matiem, jūsu izskata, raksturīgajiem žestiem) ir nozīmīga un atklāj jūsu personību. Tas ļauj fotogrāfam parādīt, kā viņš redz modeli no malas, un izveidot patiešām interesantas bildes.
  • Sievietes fotoportrets, kura mērķis ir nodot katras meitenes skaistumu un oriģinalitāti, atklāt viņas personības oriģinalitāti.
  • Biznesa un dienesta portreti – uzņēmuma darbinieku un tā vadītāju fotogrāfijas birojā vai fotostudijā. Visbiežāk šādas bildes tiek ievietotas oficiālajās vietnēs, katalogos, reklāmas un prezentācijas produktos. Šis portretu fotografēšanas veids ir viens no populārākajiem. Biznesa foto ir efektīvs līdzeklis pozitīva uzņēmuma un tā vadības tēla veidošanai.

Profesionāls fotoportrets: veidi un pozas

Šīs fotogrāfijas atšķiras arī pēc kompozīcijas. Portreti var būt:

  • tuvplāns (kadrā būs tikai cilvēka seja);
  • pusaugsts (līdz krūtīm);
  • ģenerālplāns (cilvēku grupas vai viena cilvēka pilnīgā izaugsmē darba vidē ietvaros).

Daudz kas ir atkarīgs no pozas. Viņas loma ir īpaši liela portretos, kas uzņemti vispārējā plānā. Mūsu portfolio jūs atradīsiet veiksmīgu dabisko pozu piemērus biznesa portretiem un cita veida fotografēšanai.

Rezervējiet portreta uzņemšanu vietnē Fotosesijas.com

Mūsu fotogrāfi ir sava amata profesionāli, kas piepilda sapni par perfektu portretu. Ar viņiem portretu fotografēšana ir aizraujoša, jautra un radoša nodarbe. Jums nav jāraizējas par to, kā skaisti salikt rokas vai kļūt izdevīgākam – fotogrāfs iedzīvinās jūsu idejas un cerības, atradīs labākos rakursus un apgaismojumu, lai radītu skaistas un daudzveidīgas fotogrāfijas.

Lai padarītu tēlu pilnīgāku un justos pārliecinātāki un pievilcīgāki – izmantojiet mūsu stilista, vizažista un friziera pakalpojumus – rezultāts būs satriecošs!

Vai vēlaties rezervēt fotosesiju vai uzdot jautājumu? Sazinieties ar mums, izmantojot īpašu veidlapu vai pa tālruni, kas norādīts vietnē.