Portretu fotografēšana

Portretu fotogrāfija ir žanrs, kas atspoguļo cilvēka raksturu, noskaņojumu, mērķus un dažreiz arī likteni. Tikai īsts meistars spēj “noķert” cilvēka emocijas, raksturīgo sejas izteiksmi, noskaņojumu un to nodot savos darbos.

Portreta kadri ir viens no diviem populārākajiem fotogrāfijas žanriem. Tās var būt modes, oficiālas un ģimenes.

Portretu fotogrāfija ir žanrs ar īpašām prasībām fotogrāfijai, gaismai un kompozīcijai. Šeit daudz kas ir atkarīgs no fotografēšanas mērķa, nodoma, cilvēka un fotogrāfa izskata. Labākos portretus (vienmēr uzņemti studijā) var uzņemt profesionāla fotogrāfa studijā, kur ir pareizi iestatīta gaisma un izmantota mūsdienīga jaudīga optika.

Lai portrets atspoguļotu Tavu personību, būtu neparasts un skaists – piesakies uz fotosesiju no Fotosesijas studijas komandas, kas atrodas Rīgas centrā! Ikvienam tiek nodrošināts lielisks rezultāts par saprātīgu cenu un patīkamas emocijas no uzņemšanas procesa!

Pieteikties

Fotosesijas profesionālās fotografēšanas portreti

Fotogrāfija ir ļoti plašs jēdziens. Bieži vien tā ir daļa no ģimenes, kāzu fotosesijas vai attēlu uzņemšanas biznesa vajadzībām. Katrs no šiem žanriem nelīdzinās citiem, tam ir savas īpatnības. Izmantojot vietni Fotosesijas.com, varat pasūtīt:

  • Māksliniecisks fotoportrets. Tās galvenais mērķis ir atklāt cilvēka personību un iedzīvināt autora radošo ideju. Katra attēla detaļa (no matiem, jūsu izskata, raksturīgajiem žestiem) ir nozīmīga un atklāj jūsu personību. Tas ļauj fotogrāfam parādīt, kā viņš redz modeli no malas, un izveidot patiešām interesantas bildes.
  • Sievietes fotoportrets, kura mērķis ir nodot katras meitenes skaistumu un oriģinalitāti, atklāt viņas personības oriģinalitāti.
  • Biznesa un dienesta portreti – uzņēmuma darbinieku un tā vadītāju fotogrāfijas birojā vai fotostudijā. Visbiežāk šādas bildes tiek ievietotas oficiālajās vietnēs, katalogos, reklāmas un prezentācijas produktos. Šis portretu fotografēšanas veids ir viens no populārākajiem. Biznesa foto ir efektīvs līdzeklis pozitīva uzņēmuma un tā vadības tēla veidošanai.

Profesionāls fotoportrets: veidi un pozas

Šīs fotogrāfijas atšķiras arī pēc kompozīcijas. Portreti var būt:

  • tuvplāns (kadrā būs tikai cilvēka seja);
  • portrets (līdz krūtīm);
  • pilna auguma (cilvēku grupas vai viena cilvēka).

Daudz kas ir atkarīgs no pozas. Viņas loma ir īpaši liela portretos, kas uzņemti vispārējā plānā. Mūsu portfolio jūs atradīsiet veiksmīgu dabisko pozu piemērus biznesa portretiem un cita veida fotografēšanai.

Rezervējiet portreta uzņemšanu vietnē Fotosesijas.com

Mūsu fotogrāfi ir sava amata profesionāli, kas piepilda sapni par perfektu portretu. Ar viņiem portretu fotografēšana ir aizraujoša, jautra un radoša nodarbe. Jums nav jāraizējas par to, kā skaisti salikt rokas vai kļūt izdevīgākam – fotogrāfs iedzīvinās jūsu idejas un cerības, atradīs labākos rakursus un apgaismojumu, lai radītu skaistas un daudzveidīgas fotogrāfijas.

Lai padarītu tēlu pilnīgāku un justos pārliecinātāki un pievilcīgāki – izmantojiet mūsu stilista, vizažista un friziera pakalpojumus – rezultāts būs satriecošs!

Vai vēlaties rezervēt fotosesiju vai uzdot jautājumu? Sazinieties ar mums, izmantojot īpašu veidlapu vai pa tālruni, kas norādīts vietnē.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu pieteikties portretu fotosesijai?

Pieteikties portretu fotosesijai var ļoti vienkārši! Apmeklē mūsu mājaslapu un aizpildi pieteikuma formu, vai arī zvani mums pa tālruni +371 27022203. Mūsu komanda ar prieku palīdzēs Tev izvēlēties piemērotāko fotosesijas pakalpojumu.

Cik ilgi ilgst portretu fotosesija?

Portretu fotosesijas ilgums var atšķirties, taču parasti tā ilgst no 1 līdz 2 stundām. Tas ir pietiekams laiks, lai izmēģinātu dažādas pozas un nodrošinātu, ka Jūsu personības nianses tiek pilnībā atspoguļotas.

Kādas ir cenas portretu fotosesijai?

Mūsu cenas portretu fotosesijai ir saprātīgas un atkarīgas no fotosesijas veida un ilguma. Lai iegūtu precīzu cenu, lūdzu, sazinies ar mums, aizpildot formu mūsu mājaslapā vai zvanot +371 27022203. Mēs piedāvājam dažādus pakalpojumus atbilstoši Jūsu vajadzībām un budžetam.

Vai ir iespējama fotosesija brīvā dabā?

Protams! Mēs piedāvājam ne tikai studijas portretu fotosesijas, bet arī āra fotosesijas. Āra fotosesija ļauj izmantot dabīgo gaismu un skaistās dabas ainavas, kas var piešķirt papildu burvību Jūsu portretam.

Vai ir nepieciešams sagatavoties fotosesijai?

Jā, mēs iesakām sagatavoties Tavai fotosesijai. Tas ietver apģērba un aksesuāru izvēli, kas atbilst Jūsu stila izjūtai un fotosesijas konceptam. Mūsu profesionālie fotogrāfi arī var piedāvāt ieteikumus, kā labāk izcelt Jūsu personību.

Vai fotogrāfi sniedz norādījumus pozēšanai?

Jā, mūsu pieredzējušie fotogrāfi vienmēr sniedz norādījumus un ieteikumus pozēšanai, lai Jūsu emocijas un personība tiek atspoguļota vislabākajā veidā. Mēs strādājam kopā ar Jums, lai radītu neaizmirstamas atmiņas.

Cik ilgi jāgaida, lai saņemtu bildes?

Mūsu mērķis ir nodrošināt bildes pēc iespējas ātrāk, taču apstrādes laiks1-2 nedēļu laikā pēc fotosesijas. Mēs garantējam augstas kvalitātes rezultātu, kas atspoguļo Jūsu unikālo personību.

Vai es varu izvēlēties bildes, kuras tiks apstrādātas?

Jā, pēc fotosesijas mēs organizējam bilžu atlases procesu, kurā Jūs varat izvēlēties savas favorītās bildes, kas tiks profesionāli apstrādātas. Mūsu mērķis ir lai Jūs būtu pilnībā apmierināts ar gala rezultātu.

Vai studijā ir pieejami dažādi foni un aksesuāri?

Jā, mūsu studijā ir pieejami dažādi foni un aksesuāri, kas palīdz radīt unikālu atmosfēru Jūsu fotosesijai. Mēs strādājam, lai katrs portrets būtu oriģināls un atspoguļotu Jūsu personību.

Kā es varu saņemt savas bildes?

Pēc apstrādes pabeigšanas bildes tiks nosūtītas elektroniski vai, pēc izvēles, drukātā formātā. Mēs nodrošinām dažādus piegādes veidus, lai Jūs varētu izvēlēties sev ērtāko.

Atsauksmes

Izvēlējos Fotosesijas studiju portretu fotogrāfijai, un esmu ļoti apmierināta ar rezultātu. Profesionālā pieeja un izcila kvalitāte!

Linda Ozoliņa

Fotostudijā man tika radīts brīnišķīgs portrets, kas pilnībā atspoguļo manu personību. Liels paldies komandai!

Jānis Bērziņš

Pārsteidzoši, cik profesionāli un radoši studijas komanda strādāja pie mana portreta. Ļoti iesaku!

Kristīne Jansone

Par saprātīgu cenu saņēmu izcilu portreta fotogrāfiju. Paldies studijas komandai par patīkamo pieredzi!

Mārtiņš Kalniņš

Fotosesijas studija ir īsta atklāsme! Mani portreti iznāca vienkārši fantastiski. Profesionāla attieksme un lieliska atmosfēra.

Ilze Vītola

Brīnišķīga pieredze! Un portretu fotogrāfija ir augstākajā līmenī.

Edgars Smiļģis

Piesakoties portretu fotosesijai, nezināju, ko gaidīt, bet studijas komandas profesionālisms mani iepriecināja. Esmu sajūsmā par savu jauno portretu!

Sandra Kļaviņa

Fotosesijas studija man sniedza lielisku servisu un fantastiskus portretus. Viņu darbs ir augstas klases.

Andris Gailis

Ieguldījums portretu fotogrāfijā no Fotosesijas.com fotostudijas bija katra centa vērts. Profesionāla pieeja un neaizmirstama pieredze!

Eva Liepiņa