Ziemassvētku fotosesija

Ģimenes Ziemassvētku fotosesija fotostudijā ir veids kā iemūžināt šo brīnumaino gaidīšanas laiku individuāli, pāriem vai plašākā lokā ar tuviniekiem, draugiem, draudzenēm, paliekošā atmiņā ar augstas kvalitātes fotogrāfijām. Ziemassvētku fotosesijā galvenais uzsvars ir gaidīšanas laika īpašo izjūtu – prieka, laimes un gaišās cerības- virmošana gaisā, sniegpārslu virpuļošana, piparkūku, mandarīnu un karstvīna smarža – iekļaušana un attēlošana fotogrāfijās. Pēc tam fotogrāfijas varēsiet izmantot, lai papildinātu ģimenes albumu, lai izgreznotu telpu ar skaistiem attēliem fotorāmīšos, lai dalītos ar tām sociālajos tīklos, vai, lai iepriecinātu apkārtējos ar oriģināliem un neatkārtojamiem Ziemassvētku apsveikumiem. Mūsu Ziemassvētku fotostudija ir gaiša un ļoti mājīga, ir visas nepieciešamās svētku dekorācijas un par visu ir padomāts, lai kopā ar mūsu profesionālo fotogrāfu un visu nepieciešamo studijas tehnisko aprīkojumu varētu radīt Ziemassvētku noskaņu, kas redzama un sajūtama kvalitatīvajās fotogrāfijās.

Pieteikties

Ziemassvētku fotosesija kā dāvana

Tā ir lieliska ideja kā iepriecināt sev tuvos un mīļos ar dāvanu, kurai ir paliekoša vērtība. Ziemassvētku ģimeņu fotosesijā iegūtās profesionālās fotogrāfijas, ar īpašo svētku noskaņu, ir tikai dāvanas materiālā puse, vēl lielāka vērtība būs laikam, ko pavadīsiet kopā fotosesijas laikā, kas ir īpaši svarīgi šajos kopā būšanas svētkos. Tā ir arī lieliska ideja dāvanai sev, lai palutinātu paši sevi ar skaistām bildēm, ar īpašu svētku noskaņu pirms lielā iepirkšanās drudža, izbaudot mirkli sev. Dāvanu karte ir lielisks un kompakts veids dāvanai kā iepriecināt sevi un apkārtējos. Tās ir pieejamas ne tikai taustāmas, bet ir arī elektroniskās dāvanu kartes, ja online opcija ir ērtāka vai pieejamāka.

Sagatavošanās Ziemassvētku fotosesijai

Uz fotosesiju vēlams ierasties ar sakoptu ārieni, piedomājot pie niansēm, vai ir veikts manikīrs u.tml., lai iemūžinātajās fotogrāfijās jūs izskatītos lieliski. Mēs arī iesakām izmantot profesionālus vizāžista pakalpojumus, ko iespējams veikt arī pie mums, ja tas tiek iepriekš pieteikts. Noteikti piedomājiet, lai līdzi paņemtais apģērbs un aksesuāri jums piestāv, lai ir no kā izvēlēties un lai tas nav pārāk raibs. Ja iespējams paņemiet līdzi sev tīkamos svētku atribūtus – tematiskās cepures, zvaniņus, mandarīnus, piparkūkas, termoss ar siltu tēju un citus atribūtus, kas jums saistās ar svētkiem. Pats galvenais, kas jāņem līdzi uz Ziemassvētku fotosesiju ir labs garastāvoklis un sirsnīgs smaids, viss pārējais ir sekundārs.

Ziemassvētku fotosesijas cenas

Cenas ar tematiskajām dekorācijām:

30min- 90EUR;
60min- 150EUR

Vairāk par cenām šeit!

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu pieteikties Ziemassvētku fotosesijai?

Pieteikties Ziemassvētku fotosesijai varat caur pieteikuma formu mūsu mājaslapā vai zvanot uz +371 27022203, kā arī rakstot uz info@fotosesijas.com. Aicinām pieteikties savlaicīgi, lai nodrošinātu sev vēlamo fotosesijas laiku.

Cik ilgi iepriekš jāpiesakās fotosesijai?

Ieteicams pieteikties Ziemassvētku fotosesijai vismaz 2-3 nedēļas iepriekš, jo svētku laikā pieprasījums ir ļoti liels. Tas nodrošinās to, ka spēsim atrast Jums ērtāko laiku un datumu.

Vai ir pieejamas dažādas svētku dekorācijas fotosesijai?

Jā, mūsu Ziemassvētku fotostudija ir aprīkota ar dažādām svētku dekorācijām, kas nodrošina īstu Ziemassvētku sajūtu. Mēs rūpējamies par to, lai katrā fotosesijā būtu īpaša un svētkiem atbilstoša atmosfēra.

Cik ilgi ilgst Ziemassvētku fotosesija?

Ziemassvētku fotosesijas ilgums var atšķirties, atkarībā no klienta vēlmēm un izvēlētā pakalpojuma veida, bet vidēji tas ir apmēram 1-2 stundas. Precīzu laiku vienmēr saskaņojam individuāli.

Vai fotosesijā var piedalīties visa ģimene?

Protams, Ziemassvētku fotosesija ir ideāli piemērota visai ģimenei, sākot no pāriem līdz pat plašākam ģimenes lokam. Tas ir lielisks veids, kā iemūžināt ģimenes kopā būšanas brīžus.

Cik maksā Ziemassvētku fotosesija?

Ziemassvētku fotosesijas cena var atšķirties atkarībā no dažādiem faktoriem, piemēram, fotosesijas ilguma un klienta papildus vēlmēm. Lai uzzinātu precīzu cenu, aicinām sazināties ar mums, izmantojot kontaktinformāciju vai pieteikuma formu mūsu mājaslapā.

Kādus apģērbus ieteicams Ziemassvētku fotosesijai?

Ziemassvētku fotosesijai ieteicams izvēlēties saskaņotus apģērbus, kas atbilst svētku noskaņai – siltas krāsas un svētku motīvi varētu būt lieliska izvēle. Vai pidžāmas, vai ballīšu tērpi! Galvenais ir jūsu sajūtas, tāpēc izvēlieties to, kas jums liekas ērts un skaists.

Vai ir iespējams saņemt digitālās bildes pēc fotosesijas?

Jā, pēc Ziemassvētku fotosesijas klienti saņem visas izveidotās digitālās fotogrāfijas saitē, kas ļauj viegli dalīties ar tām sociālajos tīklos vai izmantot citiem personīgiem mērķiem.

Kā notiek fotogrāfiju apstrāde?

Mūsu profesionālie fotogrāfi veic visu fotogrāfiju rūpīgu apstrādi, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti. Tas ietver krāsu korekciju un kompozīcijas uzlabošanu. Nepieciešamības gadījumā arī nepilnību labošanu izvēlētajām bildēm.

Vai ir iespējams iegūt personalizētas Ziemassvētku kartiņas no fotosesijas bildēm?

Jā, mēs piedāvājam arī personalizētu Ziemassvētku kartiņu izgatavošanu no jūsu fotosesijas bildēm. Tas ir lielisks veids, kā iepriecināt draugus un ģimeni ar oriģināliem un personiskiem Ziemassvētku apsveikumiem.

Atsauksmes

Piedalījāmies Ziemassvētku fotosesijā ar ģimeni. Fotogrāfs bija ļoti profesionāls un dekorācijas radīja īsto svētku noskaņu. Esam apmierināti ar rezultātu!

Mārtiņš Ozoliņš

Ziemassvētku fotosesija bija brīnišķīga pieredze! Fotostudija bija gaiša un mājīga, un fotogrāfs padarīja procesu ļoti patīkamu. Iesaku!

Inese Jēkabsone

Meklējām iespēju īpaši atzīmēt Ziemassvētkus, un šī fotosesija bija lieliska izvēle. Profesionāls apkalpošanas līmenis un lieliskas fotogrāfijas.

Jānis Bērziņš

Šī Ziemassvētku fotosesija mūsu ģimenei bija patiesi burvīga. Studijas atmosfēra un dekorācijas radīja īstu svētku sajūtu.

Līga Kļaviņa

Fantastiska pieredze! Fotogrāfs bija pacietīgs un prasmīgs, kas ļoti palīdzēja ar mazajiem bērniem. Rezultāti ir izcili, un noteikti nāksim nākamgad.

Edgars Vītols

Bijām pārsteigti par to, cik patīkama un neuzbāzīga bija visa fotosesijas gaita. Ģimenes fotogrāfijas sanāca ļoti dabiskas un skaistas.

Ilze Kalniņa

Izbaudījām katru momentu fotosesijā! Profesionāla pieeja un iespaidīgas dekorācijas. Fotogrāfijas tika piegādātas ātri un kvalitāte ir augstā līmenī.

Kristaps Jansons

Mūsu pieredze ar Ziemassvētku fotosesiju bija vienkārši lieliska! Studija bija silti dekorēta, un fotogrāfs bija ļoti profesionāls. Iesaku!

Dace Liepiņa

Pirmo reizi piedalījāmies profesionālā fotosesijā un izvēlējāmies Ziemassvētku tēmu. Esam priecīgi par iznākumu. Lielisks serviss un fantastiskas atmiņas!

Rihards Balodis