Ziemassvētku fotosesija

Ģimenes Ziemassvētku fotosesija fotostudijā ir veids kā iemūžināt šo brīnumaino gaidīšanas laiku individuāli, pāriem vai plašākā lokā ar tuviniekiem, draugiem, draudzenēm, paliekošā atmiņā ar augstas kvalitātes fotogrāfijām. Ziemassvētku fotosesijā galvenais uzsvars ir gaidīšanas laika īpašo izjūtu – prieka, laimes un gaišās cerības- virmošana gaisā, sniegpārslu virpuļošana, piparkūku, mandarīnu un karstvīna smarža – iekļaušana un attēlošana fotogrāfijās. Pēc tam fotogrāfijas varēsiet izmantot, lai papildinātu ģimenes albumu, lai izgreznotu telpu ar skaistiem attēliem fotorāmīšos, lai dalītos ar tām sociālajos tīklos, vai, lai iepriecinātu apkārtējos ar oriģināliem un neatkārtojamiem Ziemassvētku apsveikumiem. Mūsu Ziemassvētku fotostudija ir gaiša un ļoti mājīga, ir visas nepieciešamās svētku dekorācijas un par visu ir padomāts, lai kopā ar mūsu profesionālo fotogrāfu un visu nepieciešamo studijas tehnisko aprīkojumu varētu radīt Ziemassvētku noskaņu, kas redzama un sajūtama kvalitatīvajās fotogrāfijās.

Pieteikties

Ziemassvētku fotosesija kā dāvana

Tā ir lieliska ideja kā iepriecināt sev tuvos un mīļos ar dāvanu, kurai ir paliekoša vērtība. Ziemassvētku ģimeņu fotosesijā iegūtās profesionālās fotogrāfijas, ar īpašo svētku noskaņu, ir tikai dāvanas materiālā puse, vēl lielāka vērtība būs laikam, ko pavadīsiet kopā fotosesijas laikā, kas ir īpaši svarīgi šajos kopā būšanas svētkos. Tā ir arī lieliska ideja dāvanai sev, lai palutinātu paši sevi ar skaistām bildēm, ar īpašu svētku noskaņu pirms lielā iepirkšanās drudža, izbaudot mirkli sev. Dāvanu karte ir lielisks un kompakts veids dāvanai kā iepriecināt sevi un apkārtējos. Tās ir pieejamas ne tikai taustāmas, bet ir arī elektroniskās dāvanu kartes, ja online opcija ir ērtāka vai pieejamāka.

Sagatavošanās Ziemassvētku fotosesijai

Uz fotosesiju vēlams ierasties ar sakoptu ārieni, piedomājot pie niansēm, vai ir veikts manikīrs u.tml., lai iemūžinātajās fotogrāfijās jūs izskatītos lieliski. Mēs arī iesakām izmantot profesionālus vizāžista pakalpojumus, ko iespējams veikt arī pie mums, ja tas tiek iepriekš pieteikts. Noteikti piedomājiet, lai līdzi paņemtais apģērbs un aksesuāri jums piestāv, lai ir no kā izvēlēties un lai tas nav pārāk raibs. Ja iespējams paņemiet līdzi sev tīkamos svētku atribūtus – tematiskās cepures, zvaniņus, mandarīnus, piparkūkas, termoss ar siltu tēju un citus atribūtus, kas jums saistās ar svētkiem. Pats galvenais, kas jāņem līdzi uz Ziemassvētku fotosesiju ir labs garastāvoklis un sirsnīgs smaids, viss pārējais ir sekundārs.

Ziemassvētku fotosesijas cenas

Cenas ar tematiskajām dekorācijām:

30min- 90EUR;
60min- 150EUR

Vairāk par cenām šeit!