Reklāmas fotografēšana

Reklāmas fotografēšana: tirdzniecības veicināšanai

Jebkurā nišā reklāmas fotografēšana būs noderīga biznesam. Nav būtiski, ko jūs pārdodat: izsmalcinātas rotas vai celtniecības aprīkojumu. Kvalitatīvi reklāmas foto palielinās jūsu uzņēmuma pārdošanas apjomu un biznesa rentabilitāti.

 

Fotografēšana reklāmas materiāliem

Profesionālas fotogrāfijas ļauj pircējam vizuāli “pieskarties” produktam, novērtēt tā konkurences priekšrocības un stiprās puses.

Reklāmas fotografēšana ar Fotosesijas.com fotogrāfu komandu ir nepieciešama:

  1. interneta veikaliem (katra produkta augstas kvalitātes fotoattēli veicinās to iegādi);
  2. ražotāju produktu katalogiem;
  3. stendiem un reklāmām;
  4. skrejlapām, bukletiem un prospektiem.

Mēs esam gatavi īstenot jebkāda veida idejas. Pateicoties profesionālajai tehnikai un radošai pieejai noteikto uzdevumu īstenošanai, jūsu produkts “atdzīvosies” interneta vietņu lapās vai drukātos izdevumos (glancēti žurnāli, avīzes, bukleti utt.).

Mūsu eksperti var piedāvāt ekskluzīvu interjeru vai priekšmetu fotografēšanu, fotografēšanu ar modeļiem, dažādiem rekvizītiem. Mēs izvēlēsimies ainas fotografēšanai un katras fotogrāfijas kompozīciju, ņemot vērā produkta īpašības un vispārējo reklāmas kampaņas ideju.

 

Reklāmas fotografēšana. Kas jums ir jāapsver?

Fotosesijas.com profesionālie fotogrāfi ir perfekti apguvuši fotogrāfēšanas mākslu. Viņi rūpīgi ņem vērā katra klienta noteiktās vēlmes:

  • pārrunā reklāmas fotografēšanas konceptu;
  • izvēlas atbilstošu perspektīvu un rekvizītus;
  • fotografēšanā izmanto mūsdienu optiku un apgaismojumu;
  • pareizi veic foto apstrādi;
  • ja nepieciešams, tiks pievienoti specefekti un veikta fotomontāža.

 

Rezultātā jūs iegūsiet fotogrāfijas, kas atspoguļo idejas būtību. Mūsu mājaslapā jūs varat apskatīt iepriekš veiktos pasūtījumus. Iepazīstieties ar redzamajiem darbiem, lai gūtu interesantas idejas.

Lai gan mēs noteikti varam teikt: katra reklāmas fotosesija ir īpaša. Mūsu speciālisti nodrošina fotogrāfiju unikalitāti. Mēs organizējam katru fotosesiju, ņemot vērā jūsu vēlmes. Fotosesijas.com palīdzēs prezentēt jūsu produktu interesantā veidā. Fotogrāfijas pārsteigs jūsu pircējus un partnerus. Nauda, kas būs ieguldīta fotosesijā, noteikti atmaksāsies!

Sadarbība ar mums radīs tikai pozitīvas emocijas un rezultātā jūs gūsiet peļņas pieaugumu. Mēs esam pārliecināti par to!

 

Dažādu veidu fotogrāfiju cenu noteikšanai skatiet mūsu cenu sadaļu. Ja jums ir kādi jautājumi, rakstiet, zvaniet un nāciet uz mūsu studiju Lāčplēša ielā 70.